Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też to widziałem, chodzi o "Fakty czy kłamstwa?". Nic nowego, mówienie tego samego, co w serwisach, tylko w bardziej dramatycznej oprawie, do tego jeszcze z podejmowaniem spraw typu "co padło w Faktach TVN 2 lata temu". Myślałem, że jak to będzie co tydzień, to może to będzie dłuższy program, natomiast trwa to około 10 minut, bardziej to jest pod internet tworzone moim zdaniem. Ale nadal to jest program typu "przekonujemy przekonanych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie w TVP Info - zacytowali wypowiedź Dudy na temat wiadomej kwestii o której nie wolno pisać bo to polityka, ale zupełnie bez nawiązania do czego się odnosi: https://www.tvp.info/70233558/prezydent-duda-pamiec-o-ofiarach-zbrodni-w-auschwitz-jest-swieta

Niezłe Radio Erewań.

Ciekawe jak i czy to będzie ograne w tv. Myślę, że Matyszkowicz jest na tyle mądry, że chciałby przepchnąć ten temat, ale z drugiej strony jest Pereira i spółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Logomaniak napisał(a):

Fakty czy kłamstwa  to moim zdaniem bardzo ciekawy program.Program pokazuje  kłamstwa nie tylko na kanale TVN  i TVN 24. Dobrze ze program trwa  10 minut.

Jak sam zauważyłeś program nazywa się "Fakty czy kłamstwa". Zatem nie wiem czemu przyjmujesz że pokazuje kłamstwa, skoro może pokazywać fakty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał @Kirk  Dostęp do informacji w krajach demokratycznych jest nieograniczony. Ograniczanie się z własnego wyboru do informacji z jednego źródła nie jest dobrym rozwiązaniem.

Wyobraź sobie @Logomaniak że kupujesz samochód i w 100% wierzysz sprzedawcy, nie weryfikując stanu technicznego samochodu u niezależnego rzeczoznawcy.

To właśnie robisz ograniczając się wyłącznie do TVP Info. Kanał który jest zależny od swoich właścicieli, czy skarbu państwa, z definicji do końca, lub wcale nie będzie obiektywny.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zefir Mógłbym posłużyć się ponownie przykładem zakupu samochodu. Niezależny rzeczoznawca dostarczy Ci o wiele bardziej cenne i obiektywne informacje na temat kupowanego samochodu, niż sprzedający. Opinii sprzedającego wówczas już tak naprawdę nie musisz mieć. Ale warto.

 

@pasjonat To jest standardem w każdej stacji informacyjnej. Informacje są zapętlone. Chyba że dzieje się coś ważnego na żywo, wówczas z kanałem informacyjnym mniej się nudzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zefir napisał(a):

Szkoda,że tak cennych uwag nie kierujecie do tych co deklaklrują,że ,,telewizji reżimowej " wogóle nie oglądają.

Ostatnie zdanie mojej wypowiedzi: "niezależnie w jaką stronę by to szło". To była uwaga ogólna, którą mogę powtórzyć, jeśli będą takie okoliczności, w innej sytuacji.

 

Zaś co do programów, o których wspominał @pasjonat - myślę że teraz taką alternatywą dla dawnych "Teleplotek" jest "Teleexpress na deser".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pasjonat napisał(a):

Ale tvp info pokazuje mało ciekawostek ze świata i z kraju, zajmuje się w większości czasu tylko polityką i powtarza materiały te same w kółko nawet z wiadomości co były o 19:30 są potem przed południem następnego dnia itd.

Dlatego najlepsze sa Wydarzenia 24:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W sobotę na antenie TVP Info zadebiutuje program „Demaskatorzy”, w którym Wojciech Mucha i Wojciech Pokora będą prowadzić „przegląd toksycznych narracji obecnych w polskiej, europejskiej i transatlantyckiej przestrzeni informacyjnej”.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/demaskatorzy-tvp-info-nowy-program-wojciech-mucha-wojciech-pokora

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W tym roku magazyn Michała Rachonia w TVP Info „Jedziemy” śledzi średnio 359 tys. widzów. Wyższą widownię - 454 tys. osób - gromadzi dodatkowa część cyklu „Jedziemy dalej”. Obie części audycji zanotowały spadki względem analogicznego okresu rok wcześniej - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

jedziemy%20maj%202023-2.png

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jedziemy-michal-rachon-program-tvp-info-ogladalnosc-2023-rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...