Skocz do zawartości

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi - i w Krakowie?


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co oni tak wszyscy upadają? Czyżby za dużo % , w końcu to Rosja tam jest wszystko inne :D

To teraz wyobraźcie sobie że ZIO jest w Polsce. Temperatury prawie całą dobę na plusie. A mamy rok 2014. Klimat podobno się ociepla czyli temperatury będą jeszcze wyższe i ktoś chce robić zimowe igrzyska w Polsce. Przecież to jest śmieszne. MKOL powinie ustalić kilka lokalizacji które organizują ZIO i po sprawie. Zresztą nie tylko ZIO ale i letnie Igrzyska. Tak samo powinno być z mundialami. Nie jakieś Katary w środku grudnia a państwa "cywilizowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast denerwuje sposób, w jaki transmituje Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi telewizja publiczna.

Ledwo co kończą się jakiekolwiek zawody i dosłownie na chwilę przed pokazaniem przez organizatora tabeli obrazującej kolejność zajętych miejsc przez zawodników, program ten, zostaje przerwany kupą reklam do studia. Byśmy widząc wizerunek "eksperta" wysłuchali jego gawędy, która ma się nijak do oglądanej przed chwilką rzeczywistości i jakby nie można by było przekazać (zrobić) - to inaczej.

Po tym wszystkim znowu kolejna "kupa" i znowu łączenie się ze studiem, w którym dowiadujemy się tylko, że dalsza transmisja na kanale publicznym sąsiednim - z dwójki na jedynkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie przyzwyczaić do reklam, pamiętaj ze TVP zapłaciła za prawa do IO 3x wiecej niż 4 lata temu w Vancover, dla mnie nic dziwnego są reklamy , muszą jakoś odzyskać kwote za prawa do IO, szczególnie że za Io nie będą mieli zysku.

 

Publiczna telewizja Niemiecka ARD i ZDF jeszcze gorzej pokazują IO, u nas jest troche lepiej w TVP. Nigdy nie jest idealnie, nie bedzie

 

Podsumowanie:

Im droższe prawa sportowe = tym więcej reklam, widz tylko traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie przyzwyczaić do reklam, pamiętaj ze TVP zapłaciła za prawa do IO 3x wiecej niż 4 lata temu w Vancover, dla mnie nic dziwnego są reklamy , muszą jakoś odzyskać kwote za prawa do IO, szczególnie że za Io nie będą mieli zysku.

A niech sobie będą. Nie mam nic przeciwko reklamom. Ale nie mogę się zgodzić, że przerywają transmisję, za którą przecież zapłacili. A ta "gadająca głowa" mogłaby przecież mówić w czasie przekazywanego obrazu z Soczi. Ale to trzeba umieć i chcieć zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja nie narzekam na transmisję tych igrzysk. Przykładowo w Londynie było znacznie gorze, na początku to w ogóle tragicznie, potem trochę lepiej. Teraz nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy Justyna Kowalczyk będzie walczyć o medal ? :)

Bieg na 10 km klasykiem Pań rozpoczyna sie o godzinie 11.00, szansa na medal jest, ale czy realna, myślę, że przy sprzyjających okolicznościach to brązowy medal jest w zasięgu bo złoto i srebro to raczej "koksy" zdobędą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Złoto ze złamaną stopą i to z jaką przewagą! Po prostu brak słów, a jeszcze rano mówiłem, że coś nasi reprezentańci oprócz Kamila słabo i Justyna raczej nie zdobędzie medalu, heh. Myślę, że teraz tym wszystkim ekspertom i niedowiarkom zamknęła usta, to jest coś niesamowitego. :brawo::brawo::brawo:

 

I co najlepsze Bjoergen bez medalu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...