Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie rację z tą naszą Ekstraklapą, są kibice, którzy biorą to i tyle. Poziom z roku na rok coraz niższy, ale popyt jest. Choć tv pokaże to jeszcze jakoś, kiedyś studiowałem w Szczecinie i parę razy byłem na meczach Pogoni, różnica jest. Ja podobnie mam ze speedwayem, obojętnie gdzie byłaby liga i GP, to musiałbym to mieć, bo nagrywam i oglądam każdy mecz.

Edytowane przez picassopawel
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- ja w ogóle nie oglądam żużla, ale rozumiem że są zapaleni kibice tej dyscypliny sportu. Ostatnio była sytuacja, że niemal w tym samym czasie były derby Madrytu, Manchesteru i mecz Legii. Oczywiście oglądałem Legię. Poza tym trzeba Canal+ przyznać, że znakomicie opakowuje naszą ligę Na szczęście też dużo meczów jest w 4K i dlatego coraz częściej myślę o zmianie operatora, żeby mieć ten kanał. Bo choćby @kingofsouthtwierdzi, że jakość meczów Śląska jest genialna, a i Premier League wygląda super. Oby jeszcze LM była pokazywana w tym formacie i ja będę usatysfakcjonowany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamcio231 napisał:

Polsat powinien sie postarac o jakies 2-3 mecze bundesligi i puścić w polsacie sport,ostanio w weekendy na sportowych antenach polsatu dość licho jesli chodzi o transmisje,

Zapomnij  kanały sportowe są w najtańszym pakiecie😃

 

Godzinę temu, picassopawel napisał:

Facet troszkę buja w obłokach. W piłce nożnej kobiet widzi potencjał? Z całym szacunkiem, ale to nie Skandynawia. 

To chyba oczywiste że będzie zachalał swoją ofertę jaka by nie była😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
2 godziny temu, kamcio231 napisał:

Polsat powinien sie postarac o jakies 2-3 mecze bundesligi i puścić w polsacie sport,ostanio w weekendy na sportowych antenach polsatu dość licho jesli chodzi o transmisje,

W IPLA,  w jakości 25 fps .:/

Lepiej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co oni się pchali do przetargu skoro chcą się z tym dzielić? Jeszcze nie zaczęli nadawać, nie znają rynku.. Gwarantuje im że jakakolwiek sprzedaż sublicencji oznacza, że nawet ludzie ich na rynku nie zauważą. Zapomnieli chyba że Eleven, z tego co pamiętam, w pierwszym rozdaniu po wejściu na rynek z nikim się nie dzielił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
3 godziny temu, picassopawel napisał:

Facet troszkę buja w obłokach. W piłce nożnej kobiet widzi potencjał? Z całym szacunkiem, ale to nie Skandynawia. 

Są też  tacy , którzy twierdzą że oglądanie spoconych facetów biegających  za kawałkiem skóry po boisku  to nic specjalnego. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał:

Jak oddadzą jakiś mecz do tv to zaraz pojawi się tysiąc pirackich streamów i nikt nie będzie płacił za Viaplay.

Ja będę im płacił bo będę oglądał w Viaplay.  Nigdy nie oglądałem w jakimś dziwnym streamie. Poważne forum , na takim jesteśmy i się szanujmy choć trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
14 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja będę im płacił bo będę oglądał w Viaplay.  Nigdy nie oglądałem w jakimś dziwnym streamie. Poważne forum , na takim jesteśmy i się szanujmy choć trochę ;)

Jeszcze nie wiesz dokładnie za co, a już im chcesz płacić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Obiło się komuś o uszy do której godziny jutro  moga składać oferty na Serie A? Czy aż tak dokładnej informacji nie ma jak w przypadku LM?

Do godziny 11:00 . 

http://www.legaseriea.it/uploads/default/attachments/documentazione/documentazione_m/1602/files/allegati/1821/bid_opening_international_media_rights_following_private_negotiations_20....pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Obiło się komuś o uszy do której godziny jutro  moga składać oferty na Serie A? Czy aż tak dokładnej informacji nie ma jak w przypadku LM?

 

Do 11:00. A o 12:00 jest otwarcie ofert. Ale nie liczyłbym na to, że od razu się komunikaty posypią jakieś :)

 

http://www.legaseriea.it/uploads/default/attachments/documentazione/documentazione_m/1602/files/allegati/1821/bid_opening_international_media_rights_following_private_negotiations_20....pdf

 

Ja mam nadzieję, że Serie A zostanie w Eleven, tam gdzie jej miejsce. Ale z tymi Szwedami to nic pewnego już ostatnio niestety :)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...