Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem stanowisko CANAL+ że trzeba zrobić optymalny czas antenowy we wszystkich antenach sportowych tego nadawcy, tak żeby wszystko w kanale non-premium było wszystko po równo, ale dla mnie to kolejna kontrowersja, tylko po to żeby zarobić.

 

Może to ma związane z otwartością TVP na rozmowy o sublicencję na otwartą antenę albo walką o powrót do Premier League czy NHL do CANAL+, ale mogę się totalnie mylić.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie dostał sublicencji na mecze Polaków w barażach. :o

 

Cytat

Nie mamy transmisji z tego meczu, nasza sublicencja w ramach współpracy z Telewizją Polską wygasła wraz z końcem 2023 roku - potwierdził satkurier.pl Tomasz Ołdak, z działu PR i Promocji Kanałów Tematycznych Telewizji Polsat.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem już jakiś czas temu że o dziwo kanały sportowe Polsat Premium nadają inne dyscypliny sportowe niż Liga Mistrzów.

 

Widocznie już szykowali jakieś przygotowania. 

 

To teraz Canal+ będzie musiał utworzyć kanały Premium i dać LM do Polsatu :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michael112 napisał(a):

Pytanie, czy C+ zmieści wszystkie mecze jak w fazie grupowej jest 6 naraz. A teraz miała być nowa formuła LM to nie wiem ile równocześnie będzie granych.

Wszystkie mecze są zbędne przynajmniew tradycyjnej tv. Mecze  gorszych wyborów powinny być tylko w C+online bo i tak mało kto ogląda takie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michael112 napisał(a):

Pytanie, czy C+ zmieści wszystkie mecze jak w fazie grupowej jest 6 naraz. A teraz miała być nowa formuła LM to nie wiem ile równocześnie będzie granych.

Nawet jakby im brakowało z jednego czy dwóch kanałów to co za problem, żeby odpalili kanały eventowe jak to robi teraz Polsat odpalając PSP 3-6. 
Najwazniejsze, żeby wróciła multiliga, wtedy im wszystko wybaczę. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał(a):

No raczej nie za darmo bo i praw za darmo nie dostali. Gdyby tak zrobili to kablowki same będą się prosić o te kanały🤣

Ciekawe , że jakoś teraz w wielu kablówkach nie ma do tej pory Polsat Sport Premium .

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...