Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio dosyć często całkowicie wyciszam dżwięk jak komentarz spawozdawcy jest denerwujący.Choć czasami jest możliwość wyboru ścieżki dżwiękowej.To dotyczy nie tylko polsatu,ale i innych przekazów ze wszystkich dziedzin sportu. Opowieści z ,,mchu i paproci"przy szybkiej akcji na ekranie tylko głuchemu nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TimesSquare napisał(a):

Kiedy jest ten przetarg na LM? Przeciez czlowiek juz wymiotuje tym Polsatem i ich komentatorami! To jest do jasne ciasnej jawny skandal, ze oni maja jakiekolwiek prawa pilkarskie! 

Jeżeli nikt nowy nie pojawi się na rynku praw sportowych w Polsce to raczej jesteśmy skazani na kolejne trzy sezony Ligi Mistrzów w Polsacie. 😉 

 

Ja w sumie oglądam tylko mecz. Za ich studio już dawno podziękowałem. Najgorzej jak komentatorem jest Pan Cezary. Tak jak przy dzisiejszym hicie PSG - Milan... Dobrze, że najczęściej Bożydar komentuje hity. Jeden z nielicznych sensownych komentatorów Polsatu. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paul234 napisał(a):

Jak UEFA nie ma zastrzeżeń i im sprzedaje swój produkt to nic Tobie do tego. Komuna się skończyła żeby dawać jakieś zakazy.

Polsat powinien miec zakaz istnienia na rynku sportowym, a jego komentatorzy powinni otrzymac zakaz wykonywania zawodu komentatora. To zdanie rowniez wezmiesz doslownie, czy trzeba ci tlumaczyc co to jest hiperbolizacja? 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardziej Ci zależy na jakości komentarza, a nie jakości przekazu? Dla mnie zdecydowanie ważniejsze jest to drugie. Pewnie Cię zaskoczę, ale nawet mecze kadry często oglądam na PSP, a nie TVP mimo że uwielbiam Borka czy Laskowskiego. Poza C+4K i wybranymi meczami na Eleven 4K, PSP ma najlepszą jakość na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, k05 napisał(a):

Jeżeli nikt nowy nie pojawi się na rynku praw sportowych w Polsce to raczej jesteśmy skazani na kolejne trzy sezony Ligi Mistrzów w Polsacie. 😉 

 

Ja w sumie oglądam tylko mecz. Za ich studio już dawno podziękowałem. Najgorzej jak komentatorem jest Pan Cezary. Tak jak przy dzisiejszym hicie PSG - Milan... Dobrze, że najczęściej Bożydar komentuje hity. Jeden z nielicznych sensownych komentatorów Polsatu. 

 

Zgadzam się z przedmówcą. Cezary potrafi "zabić" każdy mecz. Tak samo jak Feddek. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aboutreka napisał(a):

 

Sugerujesz, że wszystkie kontrakty z ostatnich  8 lat były zawarte na nierynkowych warunkach?

Sugeruję, że teoretycznie nowa władza może postawić takie zarzuty każdej podpisanej umowie, bo i dlaczego nie. Równie dobrze mogą przyczepić się do kontraktu na 1 Ligę, Puchar Polski itp., bo ktoś stwierdzi, że to była niegospodarność. Teoria, że teraz zaczęli się nagle bać takich oskarżeń jest dla mnie tylko szukaniem wymówek na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już rozumiem skąd u Ciebie taka obrona Viaplay. To ja polecam transmisje radiowe.  
Po prostu w większości oglądam na małych przekątnych. Tak na serio Full HD/5 Mbit na 32 calach jest znośne. Obrona bardziej była bo mam tanio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusza przetarg do trzech  piłkarskich, klubowych europejskich rozgrywek na lata 2024-2027. 
 

Cytat

Według naszych informacji obsługująca przetarg firma TEAM Marketing czeka na oddzielne oferty na każde rozgrywki, ale nie wyklucza innych rozwiązań.[...]Na zakończonych właśnie kilkudniowych targach "Sportel" w Monako, największym tego typu wydarzeniu dla branży mediów sportowych i technologii, temat Ligi Mistrzów też się pojawił. Wszystkie największe telewizyjne redakcje sportowe wysłały tam swoich przedstawicieli. Na miejscu były zatem władze Polsatu, Canal+ i TVP. Prowadzono tam luźne rozmowy, odbywały się spotkania z pracownikami TEAM Marketingu, ale część tych wymian można uznać za bardziej kurtuazyjne czy sondujące ofertę. [...]Według głosów, które do nas dochodzą, przetargiem najmocniej zainteresowany jest Polsat i to w szerokiej opcji.

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,30345065,gra-o-lige-mistrzow-w-polskiej-tv-juz-sie-rozpoczela-bedzie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arkon napisał(a):

Dlaczego niestety? Znowu chcecie takiego tworu jak Viaplay? C+ nie ma szans, bo nikt nie zapłaci za te kanały więcej, będzie dobrze jak wróci tam Premier League. Lepszy PSP niż nic, ja tylko liczę że jak wygrają, to będą wybrane mecze w 4K.

 

Tak, na pewno będą mecze w 4K tak samo jak do tej pory, czyli raz na jakiś czas (tylko we wtorek ) i to wyłącznie w PolsatBox Go. 

 

Serio, pasuje Ci studio przed i po? Komentatorzy? Cała oprawa jak na jarmarku? Mi nie.

 

Czy chcemy tworu jak Viaplay? Oczywiście, że nie. Polsat robi to po prostu źle.  

 

13 minut temu, cidik napisał(a):

Jeśli chodzi o 4K, to akurat Polsat pokazie LM tragicznie. Bo chyba 25fps to nie jest coś co można oglądać, no chyba że masz przystawke od Apple, to wtedy jest 50fps, tylko szkoda że opóźnienie 4 razy większe niż Viaplay. A na 4K na sat nie ma co liczyć
 

 

Dokładnie. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arkon napisał(a):

Dlaczego niestety? Znowu chcecie takiego tworu jak Viaplay? C+ nie ma szans, bo nikt nie zapłaci za te kanały więcej, będzie dobrze jak wróci tam Premier League. Lepszy PSP niż nic, ja tylko liczę że jak wygrają, to będą wybrane mecze w 4K.

Popieram, +1

 

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Serio, pasuje Ci studio przed i po? Komentatorzy? Cała oprawa jak na jarmarku? Mi nie

Przy takim natłoku meczów masz czas i ochotę na oglądanie studia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, czerstwy napisał(a):

Chcą by ktoś nadawał tylko przez internet w słabej jakości i z wiecznymi problemami technicznymi😂 Przynajmniej będzie wtedy o czym pisać.

 

Nie, chcemy normalności. 

 

4 minuty temu, domin107 napisał(a):

Popieram, +1

 

Przy takim natłoku meczów masz czas i ochotę na oglądanie studia ? 

 

Czasami popatrzę, ale bardziej skupiam się na komentatorach, którzy są tragiczni. 

 

Już lepiej by zrobili gdyby zaangażowali całą ekipę Evelen do tego projektu. Oni przynajmniej znają się na robocie. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Dlaczego niestety? Znowu chcecie takiego tworu jak Viaplay?

 

W kwestii Ligi Europy i Konferencji, tak! Przypomnę że Polsat raczej nie da widzowi wyboru, pozwalając na obejrzenie dokładnie wszystkich spotkań, bo po prostu jest ich za dużo na kanały linearne.

Co do Ligi Mistrzow, w sumie wszystko jedno i Polsat może być.

Edytowane przez michael112
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się z Wami zgadzam w większości. Jest tylko jedno małe ale- jeśli nie Polsat to kto? Naprawdę mogę znieść fatalnych komentatorów i ekspertów, bo zazwyczaj nie oglądam studia, ale nie jestem w stanie znieść fatalnej jakości obrazu oraz ciągłych problemów technicznych jak w Viaplay. Po cichu liczę, że do komentowanie LM będą wyznaczani ludzie w Eleven, a może też wzmocni ich ktoś z Viaplay, najlepiej Rafał Wolski. A 4K nadaje z satelity Eleven, którego właścicielem jest Polsat, więc nadzieja jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...