Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie do 1/4 będzie i dostanie może te "hity", ale mecze półfinałowe, mecz o 3 miejsce i finał podzielą między siebie zapewne Laskowski z Borkiem. Choć Szkolnikowski coś mówił chyba o możliwośći finału komentowanego na różnych antenach przez dwie pary komentatorów ( jedna pewnie ze studia, a druga ze stadionu)

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Nie cytujemy całej ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomek_h napisał:

Discovery opublikowało podsumowanie co będzie można oglądać:

https://media.discoverysports.com/post/warner-bros-discovery-platforms-to-deliver-comprehensive-season-

Wygląda na to jednak że Szwajcarii nie będzie:

"Fans across Europe will be able to enjoy the very best that winter sports has to offer with every major World Cup and World Championships event (exc Switzerland) during the 2022-23 season available to watch across the Warner Bros. Discovery Sports network."

Rzeczywiście, chyba nie dogadali się z Infrontem, no to powiem szczerze mocny temat, nikt o tym zbytnio głośno nie mówi, a to jest kilka naprawdę mocnych weekendów w Narciarstwie Alpejskim no i biegi- element Tour de Ski, oraz skoki Engelberg. Ciekawe kto wskoczy w to miejsce, bo nie wierze, że takiego Engelbergu czy Wengen nikt w Polsce nie pokaże.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaskoczyli tymi parami, fajnie w sumie, że nie ma sztywnego przywiązania ekip. Na uwagę zasługuje też fakt, że Szpakowski nie dostał żadnego meczu naszej kadry na mundialu. To chyba pierwsza taka sytuacja, odkąd Szpakowski pracuje na MŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem, że świństwem będzie jak dostanie Arabię Saudyjską. Tymczasem nawet tego nie dostał. TVP Wstyd!

Mam nadzieję, że kiedyś opowie o tym całą prawdę tak jak opowiedział o czasach Basałaja

A Borek niby Szpakowskiego traktował jak przyjaciela a go wygryzł.

Edytowane przez Paul234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trudno tutaj dopatrywać się winy Borka, bo to nie on ustala mecze. Trudno też go winić za to, że jest młodszy, lepszy i bardziej kupowany przez ludzi, zwłaszcza w ostatnim czasie. Świństwem dla Szpakowskiego było pozbawienie go finału Euro 2020, mimo zapowiedzi i bronienia go przez dyrektora w czasie imprezy. Mimo wszystko jednak uważam, że niesprawiedliwie został potraktowany i mecz naszej kadry np. z Arabią Saudyjską mu się należał. Czemu akurat Laskowski dostał dwa mecze naszej kadry?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej ciągłej obrony Szpaka. Jak mówią jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz i nie dotyczy to tylko zawodników, ale też komentatorów. Kiedy Pan Darek ostatnio zachwycił komentarzem? Ja nie pamiętam, za to wpadek zaliczył mnóstwo. Historia piękna, ale nie można komentować w nieskończoność. Mnie cieszy, że w końcu Laskowski wygląda na 1 w TVP. Liczę, że to on skomentuje finał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem,jak Wy,ale nie cierpię,jak komentator telewizyjny,komentuje mecz w sposób radiowy,lub dwóch wymienia swoje dodatkowe opinie.Dla mnie,zakłóca to bardzo mocno same spotkanie,nad którym bardzo się skupiam.Nic innego,nie pozostaje,jak wyciszenie dżwięku.Ewentualnie wybieram inną stację,która transmituje ten sam mecz. Osobiście,cenię sobie spokój i wiedzę Szpakowskiego.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lanser123 napisał:

Szpakowski na szczęście mało dostał, ale za to dobre mecze. Mam nadzieję, że nie odbije sobie tego w fazie pucharowej...

Szpakowski jest pracownikiem, decyzje podejmuje Marek Szkolnikowski . Podejrzewam, ze max 2 mecze 1/8, 1 mecz 1/4. No faktycznie sobie odbije... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, grreg2084 napisał:

A mi żal Macieja Iwańskiego. Bardzo dobry komentator, a znowu dostaje jakieś "ochłapy" do komentowania.

Ile osób tyle opinii. Ja nie lubię go słuchać, a niestety znów komentuje większość spotkań Oranje ( z którymi sympatyzuje).

Szpakowski był dobry, świetnie oddawał emocje, ale od dekady nie idzie go słuchać. Śmieszy, że jak Szpak popełniał błędy podczas euro to był wylew hejtu w socjalach, że powinien zostać odsunięty, a teraz spora część tych osób ma ból tyłka, bo nie dostał meczu naszej kadry do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zefir napisał:

 Nie wiem,jak Wy,ale nie cierpię,jak komentator telewizyjny,komentuje mecz w sposób radiowy,lub dwóch wymienia swoje dodatkowe opinie.Dla mnie,zakłóca to bardzo mocno same spotkanie,nad którym bardzo się skupiam.Nic innego,nie pozostaje,jak wyciszenie dżwięku.

 

Dlatego pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak w przypadku EURO2020 będzie możliwość obejrzenia meczu bez komentarza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

Nie rozumiem tej ciągłej obrony Szpaka. Jak mówią jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz i nie dotyczy to tylko zawodników, ale też komentatorów. Kiedy Pan Darek ostatnio zachwycił komentarzem? Ja nie pamiętam, za to wpadek zaliczył mnóstwo. Historia piękna, ale nie można komentować w nieskończoność. Mnie cieszy, że w końcu Laskowski wygląda na 1 w TVP. Liczę, że to on skomentuje finał.

Myślę, że to ostatni mundial Szpakowskiego, więc chociaż z punktu widzenia sentymentalnego i pożegnalnego można było mu dać jeden mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatna sprawa, bo nie chciałbym urazić Pana Szpakowskiego w obliczu jego wcześniejszych osiągnięć, poza tym nie mam dokładnej wiedzy - ale wiele wskazuje na to że facet z jakiegoś powodu nie chce dać się wysłać na - skądinąd zasłużoną - emeryturę i pomimo 71 lat, cały czas próbuje się dostać do komentowania meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...