Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, rotalplus napisał:

 

Klienci płacą za to, np. dla nowych:

-  EXTRA+ CANAL + (jako składak -dla nowych: 59,99 PLN +25-30 PLN/m-c za C+). PSP za +20 PLN/m-c - razem: 104,99-109,99 PLN/m-c

- EXTRA + CANAL+ (jako całość) -109,99 PLN/m-c, PSP za 0 zł. 

Ukryta jest ta opłata

 

To samo dla obecnych (oferty nieskładakowe są droższe, ale mają PSP za 0 zł)

W moim przypadku płaciłem 134 pln za pakiet + dodatki  przed przedłużeniem,  przedluzajac umowe dostałem to samo co miałem + PSP a cena nie wzrosła. Wiec jest za darmo  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdrożej to chyba wygląda opłata w Ipli.

40 zł , ale za to z "cztery ka ":)

Nawet nie ma zniżek dla abonentów Plusa.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Arkon napisał:

To teraz w końcu niech dogadają się z resztą kablówek, emitują choć jeden mecz w kolejce w 4K(nie w Ipli) oraz zwerbują Wolskiego. Miło byłoby posłuchać jego komentarza.

No raczej Vectra za darmo nie udostępni pakietu PSP.

Np. w UPC jest ciekawa promocja: PSP i Eleven za 20 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie za 0zł. Nie dość, że miałem Extra+ z C+ i HBO z GO za 79,99 to ostatnio mi jeszcze za 0zł dorzucili Mistrzowską Piłkę. 

 

Ogólnie to mam wrażenie,  że w C+ taniej idzie pozyskać Ligę Mistrzów niż w CP. 

 

Niestety eksperci i cała reszta jest kiepska, ale lepsze to niż dopłacanie kolejnej kasy za to samo. Tym bardziej,  że - przynajmniej dla mnie - oprócz Ligi Mistrzów to jeszcze tylko piłkę reprezentacyjną oglądam i mecz mojej drużyny w Ekstraklasie.  ;) Resztą od święta. 

 

No i w sumie plus PSP jest to, że czasami pokażą jakieś inne mecze, np. ligi holenderskiej, czeskiej, szkockiej - czy tak jak teraz - eliminacji MŚ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukimann napisał:

No raczej Vectra za darmo nie udostępni pakietu PSP.

Np. w UPC jest ciekawa promocja: PSP i Eleven za 20 zł.

 

Mnie by wystarczyła taka cena jak w Orange(dodatek do Canal+) czy UPC. Najważniejsze, żeby w końcu te kanały zaświeciły w Vectrze. Negocjacjami zajmę się w grudniu. :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil2505 napisał:

 

No i w sumie plus PSP jest to, że czasami pokażą jakieś inne mecze, np. ligi holenderskiej, czeskiej, szkockiej - czy tak jak teraz - eliminacji MŚ.

 

To mi się najbardziej podoba w tym kanale. Abonent PC+ może oglądać różne wydarzenia sportowe nie samą LM. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil2505 napisał:

 

 

Ogólnie to mam wrażenie,  że w C+ taniej idzie pozyskać Ligę Mistrzów niż w CP. 

 

 

 

W PC+ opcja od pakietu Extra standardowo za 59.99 zł lub z opcja C+ lub 6C+ sama opcja minimum 25 zeta+ pakiet podstwa i w tym składaku MP ok 20zeta. CP opcja dla nowych umów za 20zeta juz przy pakiecie za 20zeta. Przy starych umowach bez zobowiazania 30zł tyle samo  co w PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dorzucili komuś w PC+ PSP za 0 zł, to nie znaczy, że "rozdają to na prawo i lewo". Po pierwsze w zdecydowanej większości dotyczy to klientów, którzy płacą rachunki "wyższe" takie powiedzmy 60/70 zł + oraz klientów, którzy składają wypowiedzenie - a to jest procencik całej bazy. Zdecydowana większość płaci stawki jak dla nowych czy ze strony. 

 

Analogicznie Ekstraklasa dla klientów CP, dla osób płacących rachunki 60/70 (posiadających pakiet L) i składających wypowiedzenie, jest dostępna efektywnie za 3,33 zł - max 5 zł / msc. Tylko to też nie znaczy, że rozdają to za bezcen, bo jest to obwarowane po pierwsze zapewne współpracą C+ i CP i tutaj też nie brakuje klientów, którzy za Ekstraklasę płacą np. dodatkowo + 30 zł do rachunku.

 

Generalnie ktoś musi płacić więcej, by inny mógł płacić mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tyrla napisał:

Wątpię. Nie po to kupowali prawa do Ligi Europy i Conference League żeby teraz odsprzedawali prawa do Bundesligi.

Szef Viaplay mówił że negocjują sublicencje na bundesliga i le z normalnymi tv

Edytowane przez pawo24
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tyrla napisał:

 

Po nich można się wszystkiego spodziewać ale głównie w sensie negatywnym. Macie jakieś typy? 

Mariusz Pudzianowski ? 

Mamed Khalidov ? 

Łukasz  Jurkowski ? 

Andrzej Grabowski ? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, jaki mają pomysł na Polsat Sport Premium z samą Ligą Mistrzów

Czy nadal będzie to usługa jak dotychczas.

Zauważcie, że w komunikacie jest jedynie stwierdzenie, że wszystkie mecze "na żywo" pokaże Polsat Sport Premium. Nie ma info, że wyłącznie. Nie ma info, że bez reklam. Nie chwalą się tez PPV. I tak dalej. Nie ma tego podniecania się jak w poprzednich komunikatach LM. Zastanawiam się czy czasem nie kombinują jakiegoś myku z Polsat Sport Premium. A możliwości mają sporo, gdy Eleven Sports potraci kilka praw sportowych, to już nie będzie takie premium. A wszystko to w Grupie Polsat. Od nowego sezonu rynek praw sporo się zmienia...

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...