Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, czerstwy napisał:

.....miało być tak pięknie LM w DAZN,Amazon czy Viaplay a tu bogaczom gotówki zbrakło😅

Zostawili to CP , by mógł zarabiać na swoich abonentach. Zamiast wydać 8 zł , teraz wyda 40 w Ipla lub u swojego operatora.

Wilk syty i owieczka powiedzmy cała :P

 

22 minuty temu, bartas_20 napisał:

@kingofsouth Dokładnie. Nie ma co wymagać też, ze za 8 zł ma być tego dużo.

Wiele osób o tym zapomina :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 3 kwietnia. Nie mam dziś dobrego dnia :D

Ja bym nie powiedział, że bogaczom zabrakło gotówki.  Dla polskich nadawców to było być albo nie być. Podejrzewam , że i Canal+ z zużlem ( tu znamy kwotę) jak i TVP( tu podejrzewam mocno przepłaconą szarżę) i Polsat mocno walczyły. W tym przypadku jestem w stanie uwierzyć w morderczy wyścig. A bogacze jak to określiłeś uznali, że raczej aż takich kwot się nie opłaca dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dobrodzieje sami nie chcieli zarobić i dali szansę Polsatowi. Tak swoja droga to trzeba być wyjątkowo naiwnym by mysleć że gdyby kupili LM to by została obecna cena😅 @bartas_20 faktycznie zapewne na innych rynkach płacą o połowę mniej za takie prawa😉

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie rozumiesz o czym piszę😃 Ja się śmieję z waszych Anazonów,DAZN i Viaplay którzy mieli wykupić wszystko a tu skromne C+Eleven i PSP pokazało im miejsce w szeregu.@tyrla według znawców z forum to nawet mieli wykupić te prawa a nie tylko startować😉

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

 Ja śię śmieję z waszych Anazonów,DAZN i Viaplay którzy mieli wykupić wszystko a tu sromne C+Eleven i PSP pokazało im miejsce w szeregu.

Teraz się śmiejesz a wieczorem płaczesz jak plan SD w Netflixie będzie za słaby do twojego łącza :P

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 o tym piszę że tam płaca jeszcze wiecej  a stwierdziłeś że u nas za drogo. Doskonale wiedzą że u nas bardzo trudno sie wbić na rynek a tym bardziej w takiej formie nadawania. Więc takie bajki jak tu piszą że internet to przyszłość i tak będzie wszystko nawet Anioł Pański z Watykanu😅 Może i będzie ale nie teraz bo u nas jeszcze nie jesteśmy na to gotowi inni są bardziej gotowi i zobacz  https://satkurier.pl/news/202593/satelita-nadal-wiodacym-kanalem-odbioru-tv-w-niemczech.html @kingofsouth gdybyś czytał i to jeszcze ze zrozumieniem co piszą inni to wiedziałbyś że nie mam planu SD😅

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ta, bardzo są gotowi :D. "4,4 mln gospodarstw domowych z telewizorami nadal odbiera kanały telewizyjne wyłącznie w SD".

 

Pisz mniej, ale sensowniej, bo cienko ostatnio coś u Ciebie jest... W tych Twoich kochanych C+ i Eleven za 3-4 lata nie będziesz miał co oglądać, takie są fakty, możesz zaklinać rzeczywistość ile chcesz :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

 Śmiech to zdrowie. No, ale jak się ma Neostrade z lat 90tych to ci jedynie śmiech został.

 

Chichy śmichy a za mecze w  4K w 

LM dalej trzeba będzie pewnie 4 dyszki zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już masz jeśli chodzi o sport Bundesligę czy Ligę Europy w streamingu, a przetargów jest sporo w kolejce.

A co do znaczka, to ja najbardziej lubię oglądać bez żadnego na ekranie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo ale praktycznie wszystkie najciekawsze już rozstrzygnięte😉  @kingofsouth gdybym to oglądał poprzez lapka lub na ekranie z tabletu to wygladało by ok. Ale  robie to na dużym tv więc wyglada jak wygląda podobnie było by ze sportem.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...