Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie, że od lat ma taki sam udział w rynku i widownię chyba nawet nie na poziomie blisko 1,000 osób. Miał być kolejny kanał międzynarodowy, wystartował tylko w Polsce i tutaj został. Mogliby wykorzystać jego slot i zrobić z niego np. Sony Movie Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem AXN Spin jest to, że mimo dużego potencjału nie jest rozwijany. Praktycznie żadnych premier. Gdyby przynajmniej pojawiły się produkcje, które wcześniej były emitowane na innych kanałach AXN, zwłaszcza "Kapitan Tsubasa", to oferta wyglądałaby zdecydowanie lepiej.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN Spin chyba zmierza ku końcowi u nas w Polsce bo ostatnio nie ma premier na tym kanale a jedynie powtórki powtórek. Obecnie tłuką w kółko te same sezony tych samych seriali po wszystkich pasmach godz. kanału. Wg. mnie szykuje się rebranding kanału na coś innego. Wszak nie bez przyczyny kanał zleciał z pakietu Extra+ w NC+ do pakietu Start+ najtańszego. AXN White i Black sa w pakietach najwyższych a AXN główny jest dostepny dopiero od drugiego w kolejności pakietu w NC+ Comfort +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu reklamują tylko główny AXN, White i Black, nawet belki z propozycjami programowymi są tylko z tych trzech kanałów, a mimo wszystko Spin dalej sobie istnieje. Wyraźnie widać że nie mają na niego pomysłu, ale z drugiej strony już kilka seriali tam obejrzałem dzięki tym powtórkom. Dopóki nie uruchomią White i Black w HD to mogliby na Spin emitować seriale z tych stacji, przynajmniej w HD by były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero udało im się wepchnąć AXN Spin do UPC. Nie jestem przekonany, czy to byłaby sprawiedliwa praktyka, aby formatować produkt w coś innego w kilka tygodni po podpisaniu umowy. Może budują zasięg, by potem uzupełnić ramówkę? Na tą chwilę oglądalność AXN Spin oscyluje w granicach błędu statystycznego, muszą popracować nad dostępnością, nie nad ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś tego szumnie zapowiadanego szóstego sezonu Wojen Klonów nie widać...

 

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu Zbrodni - zniesmaczył mnie nachalny product placement Telepizzy. Ujęcia na pudełka, główny bohater komponuje przez stronę internetową jedną (!) pizzę za ponad 40 zł (!!!) - słynny pasztet na Plebanii się chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...