Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam, czy nadal na tym kanale AXN leci David Letterman Show z pl napisami??? pamiętam że kiedyś to było ;) No i pytanie czy są jeszcze podobne zagraniczne Talk Show w innych stacjach? na myśl mi przyszło Graham Norton Show ale bez napisów ale czy są jakieś inne jeszcze?? Fajnie byłoby gdyby jakaś polska stacja emitowała świetny w USA The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możecie mi powiedzieć co za [beep] odpowiada za ramówkę stacji AXN?

Otóż zobaczyłem że spin off NCIS, NCIS Nowy Orlean, będzie leciał na AXN, więc pomyślałem że sobie będę nagrywał i oglądał. Początkowo wszystko było super! Premierowe odcinki we wtorki o 22. Ustawiłem nagrywanie co tydzień jednego odcinka.

Okazało się że po 4 odcinku przesunięto godzinę emisji o 1 godzinę wcześniej na 21!

Kolejne odcinki leciały w tych godzinach! No ale ja mam nagrywanie o 22?!

 

Dobrze w tym wszystkim że po pewnym czasie AXN przerywa emisję i puszcza sezon od poczatku i chyba nie ucieknie mi żaden odcinek, ale dobrze że się w miarę szybko zorientowałem.

 

W ogóle, dzisiaj w programie NCIS nowy orlean odc. 5, za tydzień odc. 7

Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że napiszesz o tym, że w ramówce mieli coś innego, a co innego leciało - ja tak miałem z drugim sezonem Hanniballa, szczęśliwy że wreszcie mogę go sobie obejrzeć włączam drugi odcinek, a tam jakieś NCIS właśnie... Teraz czekam znowu aż zaczną drugi sezon puszczać.

 

Ale jeśli w EPG było dobrze zaznaczone co ma lecieć, tylko było to godzinę wcześniej niż zwykle to ja z tym nie mam problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kwestia taka że długo promowali że serial we wtorki o 22, nagle pszesuwają emisję, pozniej mieszają odcinki.

 

Bo online puścili 4 odcinki o 22, pozniej zeszli na 21 puścili chyba jeszcze ze 2 i rozpoczęli emisje powtorkową o 21.

Nie można było ustalić stałą godzinę i jej się trzymać do końca?

Trochę to dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...