Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/88546/cyfrowe- ... w-axn.html

 

Już się nie mogę doczekać jak w CSI zobaczę np. kubek z logo Biedronki :D.

 

A tak swoją drogą. AXN stacza się po równi pochyłej. Może powinni już zmienić nazwę na Product Placement HD. Bo nowości serialowych już tam jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Lokowanie produktu stosowane jest od prawie 100 lat, a Ty dopiero teraz się tym podjarałeś? Co, do tej pory nie było reklam różnych marek w serialach zagranicznych? Wielki polski kinomaniak z amerykańskimi korzeniami a nie zauważył. Śmiechowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85 Ale Elementary nie jest produkcją własną AXN . :)

Jest koprodukcją i właśnie o takie seriale chodzi. Bo 100% produkcji własnych AXN nie ma (nie licząc różnych bzdurnych programików).

 

edit: Oczywiście pomyliło mi się z Hannibalem. Tak to jest jak stacja ma dwie poważne premiery w sezonie :lol2: .

 

Co nie zmienia faktu o którym pisałem wcześniej. No ale co kto lubi. Kolejny plus za ściąganiem wersji z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ewentualnie powinni zmienić logo z tego wypalającego poświaty w starych plazmach. Czyli logo powinno być takie, jak mają inni - półprzezroczyste.

Eee, a nie lepiej wymienić tą kiczowatą plazmę na LCD? Teraz pewnie spytasz czemu, więc od razu odpowiem: a ile razy już ją naprawiałeś? Z resztą LCD jest pożyteczniejsze i żadne logo nie uszkadza ekranu. ;) Najtańszy telewizor LCD chyba już po jedyne 1000 idzie. A jeśli mam się przyznać, to w swoim Thomsoniaku CRT TVP1 wypaliło mi lekką poświatę, ale to już dawno, bo nad panoramą w programach 16:9. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy telewizor LCD chyba już po jedyne 1000 idzie.

Oglądanie AXN na LCDeku za 1000zł. to musi być przeżycie, które wykończy nawet twardziela. Chodzi o to, że im tańszy i gorszy telewizor, tym gorzej daje radę kanałom o słabej jakości. A AXN można zaliczyć do kanałów bardzo słabo nadawanych. Więc jak LCD to za 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem właśnie ramówkę kanału AXN Sci-fi na stronie stacji na wrzesień i 30 września wygląda ona tak:

 

17:00 Alpha 07

18:55 Tough Enough I.

19:55 Duck Commander I.

20:25 Duck Commander I.

21:00 Black Gold I.

22:00 Spartacus: Blood & Sand

23:15 Spartacus: Blood & Sand

00:30 Projekt Bikini II

01:05 Projekt Bikini II

01:40 W pułapce strachu - Horror, Thriller

03:05 Zabić Katie Malone Horror, Thriller

 

Czyzby to juz AXN Black?

 

Co więcej od września serial Cienie Calendy i Blade - Wieczny łowca - anime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka razy widziałem reklamę AXN coś w stylu "Na jesieni poznasz dlaczego jest czerwony, czarny i biały" przy każdym kolorze zapowiadają seriale i ta czerwony (AXN) - Crossing Lines, czarny (AXN Black) "Spartkaus - Krew i piach" i biały (AXN White) "Lista klientów"

"Spartakus" i "The Client List" będą też na zwykłym AXN ( od 29 września) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...