Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Helmud: a na 225 ni z gruchy ni z pietruchy Tele5. Więc Panowie @StarsTV i @PowerTV przełaczając między Waszymi stacjami, istnieje ryzyko zatrzymania się na jakimś serialu ;-).

Generalnie lista nc+ jest delikatnie mówiąc uszkodzona. Programy muzyczne są porozrzucane. Szczerze to już wolę je mieć na odległych pozycjach, ale w kupie jak np w Vectra - wszystkie kanały muzyczne od 601.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP jeszcze CP w sumie ma w kupie kanały muzyczne. Od 173 po 185 (niestety gafa z JVC, które ostatnio tylko z nazwy przypomina mi kanał muzyczny).

 

@PowerTV, w sumie Disco Polo też możecie puszczać stare, jakieś klasyki (Bohdan Smoleń, Boys), bo z tych nowych to same tandety powybieraliście (przynajmniej na mój skromny gust). I tak na prawdę ciul z HD, jak ma się dobry sprzęt (nadawczy), to i obraz z taśmy będzie przyzwoity jak na realia. :D I w sumie nie tylko do Disco Polo się musicie ograniczać. Kombi i Piotr Fronczewski robili taką skoczną muzykę, chociaż wiem, że jest problem z teledyskami do tego drugiego. Oczywiście przykładów jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w południe dokonaliśmy delikatnych zmian w oprawie graficznej Power TV. Wersja SD ma mniejsze logo oraz mniejszą kategorię wiekową - są one też bliżej krawędzi ekranu.

Natomiast wersja HD oprócz tego, że ma mniejsze loga, to też zyskała dopisek HD :)

 

Zmiany zostały wprowadzone na życzenie widzów, bo wielokrotnie nas o to prosiliście. Mamy nadzieję, że teraz jeszcze sympatyczniej będziecie mogli spędzać czas z Power TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się dołączenie EPG z Satelity, i tak jest techniczna możliwość bo to TP NC+, Polo TV jak się przeniosło na TP TVN też już posiada EPG :) a macie może dostęp do takich Teledysków jak Dennis - Jasnowłosa lub Mała Ewo tego jeszcze w tych stacjach muzycznych nie było, bo nie ma na YT poza tym z Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV ma EPG realizowane przez NC+. Jest nadawane m.in. na transponderach z TVP1 HD i Canal+ HD. Wystarczy przez minutkę pooglądać jakiś kanał i potem ma się EPG Power TV na cały tydzień :D

 

Teledyski formacji Dennis są w tak dennej jakości (VHS), że już nawet w latach 90-tych nie powinny być emitowane. A my aspirujemy do bycia kanałem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już zdecydowany przesyt disco polo. Co kanał - to DP. Otwierasz lodówkę, a ona tańczy dla ciebie..

 

No cóż jeśli na liście kanałów masz

 

1. disco tv

2. polo tv

3. itv

 

to wcale się nie dziwię :lol2:

 

Ja na DP w ogóle nie trafiam (a powyższych kanałów nie mam na liście)... O nie, przepraszam, ostatnio był dokument o DP na planete+ albo tvp kultura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79 a owszem, gdzieś tam są na liście, chociażby z tego względu że czasem mogę trafić tam na mix pana sierockiego czy stary eurodance lub po prostu by monitorować zmiany na tych kanałach. Co do twojego postu to pisanie tekstów "na hejtera DP" by móc się w ten sposób jakość dowartosciowac przestaje być modne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV ma EPG realizowane przez NC+. Jest nadawane m.in. na transponderach z TVP1 HD i Canal+ HD. Wystarczy przez minutkę pooglądać jakiś kanał i potem ma się EPG Power TV na cały tydzień :D

 

Teledyski formacji Dennis są w tak dennej jakości (VHS), że już nawet w latach 90-tych nie powinny być emitowane. A my aspirujemy do bycia kanałem HD.

 

To u mnie na Arivie 200 się ono nie wczytuje, może na innych odbiornikach jest :), ale kto tu mówi że mają być grane na Antenie na YT wrzucić bo ich tam nie ma w całości, a to są z Koncertu w Koszalinie gdzie jeszcze debiutanci mogli się zaprezentować i same utwory wpadają w ucho , potem w Ostródzie już tylko znane twarze były :)

 

a Disco Polo również w Radio coraz częściej się pojawia, Radio Fama Sochaczew 94,9 MHZ Zbyszek Piasecki w Piątki od 18:00 do 22:00 Serwuje takie przeboje, a w Soboty zwykle Zbyszek I Franio byli od 7:00 do 12:00 tak teraz program jest wydłużony i zaczyna się już o 6:00 i trwa do 13:00 :) Również Radia HIT oraz Parada nie próżnują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnej poprawie uległa jakość obrazu Power TV SD na satelicie. Oczywiście nigdy nie będzie tak dobra, jak HD dostępnego w kablówkach, ale zmianę na plus abonenci platform satelitarnych mogą zauważyć choćby po lepszej ostrości grafiki ekranowej (belki z nazwą artysty i tytułem utworu).

 

Zresztą włączajcie Power TV na swoich telewizorach i zobaczcie sami! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SweetTV

Sprawdź raz jeszcze swój dekoder, bo każdy satelitarny dekoder HD z poprawnie ustawioną anteną na Hot Birda musi odbierać Power TV. Nam przynajmniej działa ;)

 

Dzięki za miłe opinie. Dostosowujemy kanał do Waszych oczekiwań i bierzemy pod uwagę każdą uwagę/sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...