Jump to content
Marek

Wizja TV

Recommended Posts

Hmm.....Szczerze to na bank teraz nie pamietam wydawalo mi sie ze jeszcze za czasow Wizji TV go zdjeli ale byc moze tak bylo ze pozniej. Zreszta nie przywiazywalem uwagi do tego kanalu :wink:

nie przywiazywalem uwagi do tego kanalu :wink:

Może na początku nie był to kanał wielkich lotów, ale później z dnia na dzień stawał się coraz lepszy. Niestety pod koniec istnienia WizjiTV był już naprawdę dobrym kanałem i często go oglądałem.

ale zwykle tak jest, że kanał jest dobry tylko na początku (w okresie testowym) aby zachęcić widzów do oglądania a później nadaje totalny kit

Właśnie na HBO pokazują e=mc2. Jedna scena pokzywała HBO zakodowane w ramach platformy WizjaTV. Pamiętam te czasy, aż się łezka w oku kręci :wink:

Brak kanału Wizja Jeden, to największa strata zainwestwanej w marketing i reklamę, kasy.

Nie wiem kto ma prawa do tej telewizji, ale przecież teoretycznie możnaby ją wskrzesić.

Wsadzić do niej Oprhę, Dilberta, Dallas i inne produkcję ktore tylko na tym kanale miały szanse zaistnieć.

Masz rację, to było extra! :P Też to oglądałem. Czy emisja tego serialu była gdzieś około 23:00? Bo nie pamiętam. Chyba tak, ale... . :?:

Jakoś wieczorami był ten serial, ale nie podam Ci konkretnej godziny. Niestety już nie ma tak udanych kanałów jak Wizja1. Canal+ emituje Simpsonów, ale co z tego jeśli jest lektor, wersja z dubbingiem była dużo lepsza :?:?

wg. mnie lektor to w ogóle bezsens jeśli się tłumaczy filmy, Troja np. lektor jest beznadziejny, dubbing byłby o wiele lepszy, ja się zastanawiam jak w tych czasach można dawać lektora, no do seriali na TVN'ie czy gdzie indziej ok, ale jakieś filmy, które lecą np. na Canal+ czy HBO, jakos nie pasuje mi to w ogóle :roll:

Filmy na C+ zawsze oglądam w wersji oryginalnej plus napisy. No chyba, że jestem bardzo zmęczony to już nawet lektor mi wtedy nie wadzi :P

wg. mnie lektor to w ogóle bezsens jeśli się tłumaczy filmy

A ja nie mam zamiaru czytac danego filmu. Jak bym chcial poczytac to bym kupil sobie ksiazke :P

A w ogole co to ma wspolnego z Wizja TV :?::shock:

A ja nie mam zamiaru czytac danego filmu. Jak bym chcial poczytac to bym kupil sobie ksiazke :P

Ale dlaczego? Zobacz, jak wielu mieszkańców krajów skandynawskich mówi biegle po angielsku. Tam już dzieci od maleńkiego są skazane na takie oglądanie TV, dzięki temu są też pozytywne tego efekty. Myślę, że oryginalny lektor z polskimi napisami do filmów, był jednym z najlepszych atutów tej platformy.

(reklama) az lezjka sie w oku kreci, chyba ja sobie kupie.

280750172av7.jpg

Edycja RafiX: Wykasowana reklama do Allegro.

Pomyśleć, że po połączeniu C+ i Wizji TV miałem dwie takie antenki, jedną na Astrę; drugą na HotBirda :) To były czasy. Później je sprzedałem kumplowi, a sobie zmontowałem zestawik z większą antenką 8)

Tak, mi też się zakręciła łezka w oku, dlatego też pozwoliłem sobie umieścić w Twoim poście zdjęcie tej pięknej antenki :roll: Ale żeby mi to było ostatni raz :wink:

Hehe a mi nie szczególnie się łezka w oku kręci, ponieważ chyba jeszcze gdzieś mam tą antenę, a przynajmniej miałem ją jakiś czas temu, no teraz z tego całego zestawu to mam na pewno konwerter i nawet działa a ma już swoje lata (dobrze sobie radzi), wykorzystuję go aktualnie jako zez.

Czy ktoś ma do oddania kartę Wizja TV?

Mam taką kartę, ale chcę ją sprzedać teraz.Jesli jestes zainteresowany to pisz na gg.

Mam tez tuner Philips dsx 6010/91D oraz talerz, wszystko po wizji.Kiedys korzystalem ale przez kilka lat lerzal tak ten zestaw i sie kurzyl w regale.Chcialbym to wszystko sprzedac teraz bo potrzebuje kaski szybko.

Przy okazji sie zapytam czy mogę sprzedac to legalnie na allegro?NIestety nie znam sie na tym a widze ze regulamin allegro zabrania na sprzedawanie tunerow po wizji :?::?: Inni podają tam jakies numery seryjne do tych tunerow, po co to wszystko? Czy np. jak podam moj numer seryjny to moge miec ewentualne "klopoty" przez to? Ze np taki tuner jest "nielegalny" ? Zaznacze ze kupilem go duzo lat temu od kolegi...Prosze o pomoc i przepraszam za offtop.

Pozdrawiam.

Wizja TV mmm to były piękne czasy :)

Wszystko było pięknie dopóki nie doszło do fuzji z C+ (chociaż dzięki temu miałem potem przez długi czas pełny pakiet nowej cyfry, z czego najbardziej cieszył mnie C+ Sport, ale potem sie zrobiło nagle strasznie drogo i zrezygnowałem).

Do dziś odbierając Cyfrowy Polsat korzystam z anteny, która została po Wizji :)

Czy ktoś pamięta takie kanały jak QuesTV i Knowlegde TV, które nadawały na platformie Wizja TV?