Jump to content
Marek

Wizja TV

Recommended Posts

I zgadzam się z Tobą nawet na 10000%! Ale problem jest tego typu, że informacje, które znalazłem zostały napisane 27.09.1997r. i 12.12.1997r. Wizja TV wystartowała w kwietniu 1998r. Wspomniany kanał Knowledge TV mógł przecież na krótki czas gościć w ofercie, zresztą czegoś tutaj jeszcze nie rozumiem. Tak więc ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi? :shock: Może były zapowiedzi, ale jak to zapowiedzi, nie zawsze muszą się sprawdzić... :roll: bo to co znalazłem to nie są nowości ze stanu aktualnego, mogło mieć to miejsce ale do skutku nie doszło. Chyba! 8)

Tak ten kanał miał sie pojawić w Wizji TV wraz z kanałem Shopping TV, nadawały z tego samego tr. co Atomic TV, niestety przez głupie zagranie Canal+ która nakłoniła Wizje TV do podpisania listu intencyjnego nigdy sie już nie pojawiły w jej ofercie (lecz pamietam iz jedynym kanałem jaki nadawał to był Fox kids po polsku, oraz TNT całodobowo lecz po angielsku).

Ja dzieś jeszcze mam oferte programową jaka miała wystartować w Wizji TV.

Była ona jako dodatek dołaczona w magazynie abonenta PTK Rytronik

Pamiętaj, że WizjaTV nadawała z transponderów UPC, więc to że kanał był na transponderze niby WizjiTV to nie znaczy, że miał się pojawić w jej ofercie. Coś mi się wydaje, że nową historię WizjiTV ktoś tu tworzy... :lol:

Kurcze poszukam zeskanuje i pokaże wam iż oferta obejmować miała miesiąc przed startem 18 kanałów tematycznych :D

Kanał Knowledge z tego co pamietam miał byc w ofercie, ale się nie pojawił... Tak mi się coś kojarzy i gdzies na forum pisze o tym i skan z ulotki tez był z logiem tego kanału

Tego kanału nigdy nie było w ofercie.Nawet jeśli był to zagościł na bardzo krótko ale wątpie żeby coś takiego było :!::!::!:

@mrozio11, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież ostatnie posty dowodzą, że kanał ostatecznie nie znalazł się w ofercie Wizji :P A więc Twoja wypowiedź nie wniosła nic nowego do tematu... :?

To był w ofercie Wizji TV, czy miałbyć, ale go nie było? :roll:

Miał być, ale z powodu opóźnienia startu platformy WizjaiTV wycofali sie z rynku polskiego. I nie było go w ofercie Wizji TV.

Poszukuję seriali aktorskich puszczanych w Wizji Jeden z polskim dubbingiem, gdyby ktoś był zainteresowany prosze o kontakt(posiadam wiele dubbingów aktorskich). Założyłem forum poświęcone polskiemu dubbingowi do filmów i seriali dla dorosłych. Wśród pozycji nie mogło zabraknąc seriali puszczanych w Wizji Jeden z polskim dubbingiem.

Zrobiłem całą masę Screenów z Wizji Jeden(wystarczy tylko wejść). Oto jedne z nich:

czwartekgw2.th.jpg pcindolny19tl8.th.jpg pcindolny17yf1.th.jpg niegrzeczni5cd4.th.jpg niegrzeczni3qs9.th.jpg

Zapraszam: (reklama)

Jeju, ja chce ten kanał z powrotem...... :(

Do kiedy był wydawany magazyn Twoja Wizja ? Pamiętam, że na początku był bezpłatny.

Ja ostatni numer jaki posiadam jest z lipca 2000, ale sadze, ze pozniej jeszcze jakies byly, poniewaz z pewnoscia czesc TW mi gdzies zaginela ;)

Ja mam gdzies na strychu wszystkie lub prawie wszystkie numery TW ale nie chce mi sie ich szukac :P

Do kiedy był wydawany magazyn Twoja Wizja ? Pamiętam, że na początku był bezpłatny.
Był to na pewno numer 12/33/z grudnia 2000 r w cenie 2 zł gdyż w rogu jest napis "Ostatni Numer"akurat go mam jako jedyny i z niego podałem jakie seriale i programy były w Wizji 1 /jeden/.Pozdrowienia

Mi jakoś nie, bo to nie były nadzwyczajne kanały ;) Wyjątkiem są Wizja Jeden i Wizja Sport, które akurat były ciekawe.

Do kogo najpierw należała Wizja TV?Do spółki Wizja?Wiem,że później Canal+ ją przejął i zlikwidował.Czy Wizja TV była kodowana?

Najpierw Wizja należała do UPC, a później tak jak napisałeś doszło do fuzji z Cyfrą i tak WizjaTV zniknęła z naszego rynku i powstała "Nowa Cyfra+".

Tak ale wpierw była własnością amerykanów :Wizja TV była pierwszą polską telewizyjno-radiową satelitarną platformą cyfrową która rozpoczęła działalność 1 stycznia 1998 roku. Założona przez amerykańską firmę At Entertainment, wkrótce potem przejęta przez operatora telewizji kablowej UPC. W marcu 2002 r. nastąpiła fuzja Wizji TV z konkurencyjną platformą Cyfra+, w wyniku której utworzona została Nowa Cyfra+.

Wizja TV nadawana była na satelicie Astra 19,2°E, kodowana w systemie CryptoWorks.Pozdrowienia