Skocz do zawartości

Wizja TV


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I zgadzam się z Tobą nawet na 10000%! Ale problem jest tego typu, że informacje, które znalazłem zostały napisane 27.09.1997r. i 12.12.1997r. Wizja TV wystartowała w kwietniu 1998r. Wspomniany kanał Knowledge TV mógł przecież na krótki czas gościć w ofercie, zresztą czegoś tutaj jeszcze nie rozumiem. Tak więc ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi? :shock: Może były zapowiedzi, ale jak to zapowiedzi, nie zawsze muszą się sprawdzić... :roll: bo to co znalazłem to nie są nowości ze stanu aktualnego, mogło mieć to miejsce ale do skutku nie doszło. Chyba! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten kanał miał sie pojawić w Wizji TV wraz z kanałem Shopping TV, nadawały z tego samego tr. co Atomic TV, niestety przez głupie zagranie Canal+ która nakłoniła Wizje TV do podpisania listu intencyjnego nigdy sie już nie pojawiły w jej ofercie (lecz pamietam iz jedynym kanałem jaki nadawał to był Fox kids po polsku, oraz TNT całodobowo lecz po angielsku).

 

Ja dzieś jeszcze mam oferte programową jaka miała wystartować w Wizji TV.

 

Była ona jako dodatek dołaczona w magazynie abonenta PTK Rytronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pamiętaj, że WizjaTV nadawała z transponderów UPC, więc to że kanał był na transponderze niby WizjiTV to nie znaczy, że miał się pojawić w jej ofercie. Coś mi się wydaje, że nową historię WizjiTV ktoś tu tworzy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję seriali aktorskich puszczanych w Wizji Jeden z polskim dubbingiem, gdyby ktoś był zainteresowany prosze o kontakt(posiadam wiele dubbingów aktorskich). Założyłem forum poświęcone polskiemu dubbingowi do filmów i seriali dla dorosłych. Wśród pozycji nie mogło zabraknąc seriali puszczanych w Wizji Jeden z polskim dubbingiem.

 

Zrobiłem całą masę Screenów z Wizji Jeden(wystarczy tylko wejść). Oto jedne z nich:

czwartekgw2.th.jpg pcindolny19tl8.th.jpg pcindolny17yf1.th.jpg niegrzeczni5cd4.th.jpg niegrzeczni3qs9.th.jpg

 

Zapraszam: (reklama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy był wydawany magazyn Twoja Wizja ? Pamiętam, że na początku był bezpłatny.
Był to na pewno numer 12/33/z grudnia 2000 r w cenie 2 zł gdyż w rogu jest napis "Ostatni Numer"akurat go mam jako jedyny i z niego podałem jakie seriale i programy były w Wizji 1 /jeden/.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wpierw była własnością amerykanów :Wizja TV była pierwszą polską telewizyjno-radiową satelitarną platformą cyfrową która rozpoczęła działalność 1 stycznia 1998 roku. Założona przez amerykańską firmę At Entertainment, wkrótce potem przejęta przez operatora telewizji kablowej UPC. W marcu 2002 r. nastąpiła fuzja Wizji TV z konkurencyjną platformą Cyfra+, w wyniku której utworzona została Nowa Cyfra+.

 

Wizja TV nadawana była na satelicie Astra 19,2°E, kodowana w systemie CryptoWorks.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...