Skocz do zawartości

Wizja TV


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
nie przywiazywalem uwagi do tego kanalu :wink:

Może na początku nie był to kanał wielkich lotów, ale później z dnia na dzień stawał się coraz lepszy. Niestety pod koniec istnienia WizjiTV był już naprawdę dobrym kanałem i często go oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Brak kanału Wizja Jeden, to największa strata zainwestwanej w marketing i reklamę, kasy.

Nie wiem kto ma prawa do tej telewizji, ale przecież teoretycznie możnaby ją wskrzesić.

Wsadzić do niej Oprhę, Dilberta, Dallas i inne produkcję ktore tylko na tym kanale miały szanse zaistnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jakoś wieczorami był ten serial, ale nie podam Ci konkretnej godziny. Niestety już nie ma tak udanych kanałów jak Wizja1. Canal+ emituje Simpsonów, ale co z tego jeśli jest lektor, wersja z dubbingiem była dużo lepsza :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie lektor to w ogóle bezsens jeśli się tłumaczy filmy, Troja np. lektor jest beznadziejny, dubbing byłby o wiele lepszy, ja się zastanawiam jak w tych czasach można dawać lektora, no do seriali na TVN'ie czy gdzie indziej ok, ale jakieś filmy, które lecą np. na Canal+ czy HBO, jakos nie pasuje mi to w ogóle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zamiaru czytac danego filmu. Jak bym chcial poczytac to bym kupil sobie ksiazke :P

Ale dlaczego? Zobacz, jak wielu mieszkańców krajów skandynawskich mówi biegle po angielsku. Tam już dzieci od maleńkiego są skazane na takie oglądanie TV, dzięki temu są też pozytywne tego efekty. Myślę, że oryginalny lektor z polskimi napisami do filmów, był jednym z najlepszych atutów tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

(reklama) az lezjka sie w oku kreci, chyba ja sobie kupie.

 

280750172av7.jpg

Edycja RafiX: Wykasowana reklama do Allegro.

 

Pomyśleć, że po połączeniu C+ i Wizji TV miałem dwie takie antenki, jedną na Astrę; drugą na HotBirda :) To były czasy. Później je sprzedałem kumplowi, a sobie zmontowałem zestawik z większą antenką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a mi nie szczególnie się łezka w oku kręci, ponieważ chyba jeszcze gdzieś mam tą antenę, a przynajmniej miałem ją jakiś czas temu, no teraz z tego całego zestawu to mam na pewno konwerter i nawet działa a ma już swoje lata (dobrze sobie radzi), wykorzystuję go aktualnie jako zez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do oddania kartę Wizja TV?

 

Mam taką kartę, ale chcę ją sprzedać teraz.Jesli jestes zainteresowany to pisz na gg.

 

Mam tez tuner Philips dsx 6010/91D oraz talerz, wszystko po wizji.Kiedys korzystalem ale przez kilka lat lerzal tak ten zestaw i sie kurzyl w regale.Chcialbym to wszystko sprzedac teraz bo potrzebuje kaski szybko.

 

Przy okazji sie zapytam czy mogę sprzedac to legalnie na allegro?NIestety nie znam sie na tym a widze ze regulamin allegro zabrania na sprzedawanie tunerow po wizji :?::?: Inni podają tam jakies numery seryjne do tych tunerow, po co to wszystko? Czy np. jak podam moj numer seryjny to moge miec ewentualne "klopoty" przez to? Ze np taki tuner jest "nielegalny" ? Zaznacze ze kupilem go duzo lat temu od kolegi...Prosze o pomoc i przepraszam za offtop.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wizja TV mmm to były piękne czasy :)

 

Wszystko było pięknie dopóki nie doszło do fuzji z C+ (chociaż dzięki temu miałem potem przez długi czas pełny pakiet nowej cyfry, z czego najbardziej cieszył mnie C+ Sport, ale potem sie zrobiło nagle strasznie drogo i zrezygnowałem).

 

Do dziś odbierając Cyfrowy Polsat korzystam z anteny, która została po Wizji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...