Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takiego SMS'a w piątek. Ciekawe czy zadzwonią. Rozważałem pakiet za 29+25 zł za HBO, a w takim wypadku nie wiem czy nie wybrałbym tego za 49. Zależy mi bardzo na Comedy Central, a te kanały są dostępne dopiero w Universe+. Nie wiem co lepsze, mniejszy pakiet z HBO, czy większy bez niego ale z większą ilością kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaliscie to

 

 

Witam, na podstawie własnego doświadczenia chciałbym przestrzec przed nieuczciwym, łagodnie napisane, podejsciem "APS NC +" Zakupiłem zestaw NC Mic , po dotarciu do domu i wysłaniu SMS z prośbą o aktywację karty w celu odbioru "miesiecznego" pakietu jakież moje zdziwienie , gdy okazało się w info zwrotnym o tym ze karta nie może być powtórnie aktywowana, została już wykorzystana. Od momentu zakupu dwie godziny , jestem z powrotem w APSIE , stoisko na pasażu , panienka twierdzi że nic nie moze zrobic, ona tylko sprzedaje, z centralą nie ma kontaku, zero zwrotu kasy , czy wymiany sprzętu. Na oficjalny forum NC+ admin zamknął wątek po 10 minutach, twierdzą nie mogą pomóc, APS nie ma kontaku z centrala, a ja zostałem z podstawką pod doniczkę za 199 zł. Odradzam państwu zakupy w "chodnikowych" APS , mozna szukać później wiatru w polu, u mnie nieuczciwym okazał sie umiejscowiony na pasażu przy REAL w Tychach APS firmy HD System z Sosnowca. (podobno mają jeszcze jeden w CH Gemini Bielsko Biała ) , dla mnie zwykłe oszustwo. Pozostaje dochodzenie praw poprzez Federację Konsumentów. Pozdrawiam. 

 

ja tego nie skomentuje wole wasza opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś na stronie ta oferta?

Zadzwoń na infolinie i dopytaj.Są i w punktach ale tam będziesz musiał pokazać rachunek innego operatora.

 

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Muszę być "aktualnym" klientem konkurencji, czy jeśli np. rok temu byłem klientem Multimedii to mogę się podeprzeć taką fakturą?

2.Przez kilka ostatnich miesięcy korzystałem z pożyczonego od kogoś z rodziny zestawu CP i opłacałem go ze swojego konta bankowego. Czy wydruk takiego potwierdzenia wpłaty za abonament może być podkładką pod przejście do nc+?

3. Nie ukrywam, że głównym powodem zakupu NC+ Mix, była chęć posiadania pakietu Universe+ poniżej 50 zł (bardzo zależy mi na Comedy Central). Dopiero teraz po tygodniowym oglądaniu całego pakietu stwierdziłem, że fajnie by było mieć też HBO. Rozumiem, że przy przejściu od konkurencji na pakiet Universe+ z HBO na 12 m-cy, jego cena wyniosłaby 59 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się rozumieć że masz dekoder ADB 5800 z linuxem - E2. Obie karty możesz aktywować w dekoderze z linuxem - E2 - nie musisz mieć oryginalnego oprogramowania.

 

Te karty NC+ mix jeśli są z dekoderów ADB 5800 we wersji BSKA lub BSLA to po aktywacji i wpisaniu odpowiednich cyferek w ustawieniach dekodera będziesz miał pełną ofertę na dekoderze. Jak mieć te dodatkowe cyferki czytaj na innym forum.

 

W przypadku jeśli karty NC+ Mix są z dekoderów ADB 5800 w wersji BXZB BZZB to po aktywacji kart będziesz miał tylko te kanały aktywne co są w ofercie Smart HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 zleciłem fachowcowi i sparował mi kartę pod enigme..wolałem tak, choć nie pytałem czy są inne sposoby,,,i to dla starszej osoby wiec wiecznie karta tam będzie i tak by uniknąć jakiekolwiek problemów w przyszłości..bez różnicy.

także nc+mix pełna oferta i e2 Gut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kart z BXZB/BZZB na 100% nie da się uruchomić nawet na linuksie (mowa o kanalach parowanych), gdyż karty te nie posiadają RSA, a bazują na parowaniu sprzętowym.

 

Kto ma dekoder BXZB/BZZB na E2 z pełną ofertą, temu fachowiec najpewniej wrzucił (pewnie zostały po przerobce innych modeli) kartę z BSKA/BSLA z innego zestawu i wpisał jej RSA, a oryginalną kartę zabrał/wyrzucił etc. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi doradzi w czym jest problem?

Otóż, zakupiłem dwa zestawy nc+ MIX z tunerami BSLA i jeden aktywowałem bez problemu poprzez sms, a wysyłając chęć aktywacji na ten sam numer ale już z innego telefonu komórkowego otrzymuję odpowiedź zwrotną sms:

"Dane niepoprawne. Spróbuj ponownie".

Co jest nie tak z tym zestawem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...