Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend nadrobiłem filmy, które jutro znikają z kolekcji Ale Kino+ dostępnej w OTT CANAL+:

"Donbas" (2018) - film Łożnicy przedstawiający wojnę hybrydową we wschodniej Ukrainie - mocne kino - ale nie dla wszystkich - 7/10

"The Squere" (2017) - film trwa prawie 2,5 godziny, ale jest naprawdę świetny, ani przez moment się nie nudziłem - ciekawe spojrzenie na sztukę nowoczesną :). Bardzo ciekawa europejska produkcja. 8,5/10

"Happy End"(2017) - film Michael Haneke z 2017 roku - 6,5/10

"Węgierska robota" (2017) - historia Attilla Ambrusa - zawodowego hokeisty, który rabował banki - sam film jednak taki średniak - 5,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ostatnio po roku od ostatniego seansu obejrzalem "Jokera" na jakimś HBO i nadal podtrzymuję moją ocenę. Na mniejszym ekranie można wylapać sporo nawiązań i innych ciekawostek, czy skupić sie na scenografii. Nie twierdzę, że jest to film całkowicie bez wad (tylko dwie sceny wydają mi się zbędne), ale mogę powiedzieć że jest to jeden z lepszych filmów, ktore widziałem w ostatnim czasie, oraz jedna z najlepszych adaptacji komiksów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Początek serii przygód Jamesa Bonda w HBO GO:

 

„Doktor No” 

„Pozdrowienia z Rosji”

”Goldfinger”

”Operacja Piorun”

”Żyje się tylko dwa razy” 

„W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości”

 

Co tu dużo pisać, najlepszy moim zdaniem jest „Doktor No”. Bardzo duży sentyment mam do tej części. W roli Bonda widzimy młodego, czarującego Sean’a Connery’ego (stereotyp Angielskiego dżentelmena) do tego ten klimat lat 60-tych (ach te auta). Z resztą każda cześć z Connery’m jest moją ulubioną, więc oceniam je na 8/10 a „Doktora No” nawet na 9/10. 
Jest jeszcze „W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości” , sam film nie jest taki zły ale George Lazenby nie podszedł mi jako Bond. Tę cześć oceniam na 7/10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial" Strefa mroku" na C+ OTT.

Do obejrzenia. :-)

 

Czekam, aż jakiś serwis streamingowy pokaże odcinki sprzed kilkudziesięciu lat.

 

Oprócz " Czarnego lustra", " Opowieści z krypty", Coś podobnego na pograniczu horroru- sci-fi jakieś ciekawe tytuły ktoś poleci?

Z góry dziękuję. :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lukimann napisał:

Serial" Strefa mroku" na C+ OTT.

Do obejrzenia. :-)

 

Czekam, aż jakiś serwis streamingowy pokaże odcinki sprzed kilkudziesięciu lat.

 

Należy dodać że jest tylko na c+ linearnym (czyli max 8h od emisji odcinka). Popieram pomysł żeby platformy wystawiały też stare części i sezony pozycji, które lecą jako nowość, ale są kontynuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...