Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Czyli już z grubsza wiem o co chodzi.

 

A jakie to kupione legalne urządzenie skoro nie można z niego nagrywać?

 

Nie "z niego" tylko "na nie". Chodziło mi o nagrywarkę, a nie o dekoder ;)

 

Ale w czym jest problem HDMI graber i nagrywamy co chcemy oni są zawsze 2 kroki do tyłu

 

Dlatego wrzuciłem tego posta w temacie "dla początkujących". Nie mam pojęcia co to jest HDMI graber. Chętnie się dowiem na czym to polega :) Można to podłączyć do nagrywarki czy tylko do komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego wrzuciłem tego posta w temacie "dla początkujących". Nie mam pojęcia co to jest HDMI graber. Chętnie się dowiem na czym to polega :) Można to podłączyć do nagrywarki czy tylko do komputera?

 

To jest karta do komputera przechwytywanie sygnał po HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie przejścia do nc+. Bardzo atrakcyjna wydaje mi się oferta Superpremium+. Obecnie jestem klientem sieci Multimedia Polska. Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda sprawa z anteną satelitarną? Rozumiem, że ekipa przyjeżdża i przywozi ją, ale co z kablem, który trzeba poprowadzić na dach oraz jak wygląda sprawa montażu? Czy owa ekipa montuje mi antenę, czy muszę to zrobić na własną rękę? Jakie macie może jeszcze rady dla kogoś, kto chciałby przejść do nc+? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w takim razie ile biorą za taką fachową usługę ludzie nc+, którzy montują te rzeczy? Bo liczę na to, że mają kogoś takiego? :) Czy mógłbyś mi podać mniej więcej co jeszcze trzeba dokupić na własną rękę i ile to może kosztować? Od razu zaznaczam, że nigdy nie miałem talerza, stąd moje laickie pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w takim razie ile biorą za taką fachową usługę ludzie nc+, którzy montują te rzeczy? Bo liczę na to, że mają kogoś takiego? :) Czy mógłbyś mi podać mniej więcej co jeszcze trzeba dokupić na własną rękę i ile to może kosztować? Od razu zaznaczam, że nigdy nie miałem talerza, stąd moje laickie pytania ;)

To wszystko zależy od punktu ale myślę że oprócz kabla dojdą uchwyt ścienny lub balkonowy do anteny,wtyki złącza,przelotki okienne jak nie chcesz wiercić w ścianach.Ceny jak to ceny zależy gdzie kupujesz uchwyt to ok 20 zł wtyki to groszowe sprawy przelotka może kosztować nawet i 25 zł.Kabel też może kosztować 1zł za metr ale te lepsze kosztują 2 zł i więcej.Montaż to chyba dużo zależy od miasta nożna za ok.50 zł jak i za 150 zł.Lub spróbować samemu a tu dobra instrukcja http://ncplus.pl/pomoc/instalacja/instalacja-anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

2 stycznia zamówiłem NC+ przez internet, dzisiaj dostałem umowę na e-maila, więc kurier pewnie przyjedzie dopiero w środę i wtedy podpiszę umowę.

Wziąłem pakiet Sport+, a w dodatku jest HBO na 3 miesiące i zaznaczyłem opcję Extra+ na 5 miesięcy.

 

 

1. Kanały HBO, opcja HBO GO i dostęp do netVOD+ dostępne w promocji "Comfort+ Sport+" na 3 miesiące w ofercie promocyjnej - do końca 3 miesiąca rozliczeniowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja umowy. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna za kanały HBO to 20 zł, opcję HBO GO 10zł oraz dostęp do netVOD+ 1,99zł. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty.

2. Opcja Extra+ na 5 miesięcy w ofercie promocyjnej - do końca 5 miesiąca rozliczeniowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja umowy. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 10 złotych miesięcznie. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty.

 

Moje pytanie, kiedy dokładnie będę mógł do nich zadzwonić i poprosić o wyłączenie tych opcji, bo po wykorzystaniu tej promocji po prostu nie będę zainteresowany płaceniem dodatkowych pieniędzy za te kanały i nie chciałbym przegapić tego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak podpiszę umowę i wszystko już będzie mi działać, to mogę śmiało do nich zadzwonić i poprosić o wyłączenie tych opcji wraz z dniem w którym ta promocja dobiegnie końca?

Nawet jak zadzwonię za tydzień i poproszę o wyłączenie, to HBO i Extra+ będę mieć przez ten okres promocyjny, a później mi po prostu wyłączą, tzn. nie przedłużą za dodatkową opłatą? Tak?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się z rezygnacją jak najdłużej można

Mogę się wstrzymać, gdyby tylko ktoś mi napisał dokładną datę [zamówiłem 2 stycznia, ale kurier najprawdopodobniej dopiero jutro przyjedzie i wtedy podpiszę umowę] kiedy najpóźniej muszę zrezygnować z tych opcji [tj. z HBO i Extra+], by ewentualnie nie dopłacać. Niby wszystko jest napisane, kiedy muszę zrezygnować, ale nie mam pewności czy dobrze rozumiem te przypisy, więc zawsze lepiej zapytać doświadczonych osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W tej chwili odbieram sygnał SD z małej anteny (chyba 60cm), karta Cameleon ,dekodery linbox SD i Pace SD(po dawnej cyfrze+) oraz przewodowy spliter ServerWireLink GreenEightSystem z dwoma kartami. Planuje przejść na odbiór w HD, więc mam kilka pytań:

1. na tej antenie da radę odbierać w powodzeniem HD na dwa odbiorniki?

2. Jakie dekodery HD muszę kupić aby działały dalej z tym spliterem?

Dziękuję z góry za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...