Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel kiedyś woził jak na postoju stał to wyciągał antenę i ustawiał miał maszt przykręcony do lusterka zasilanie wziął z zapalniczki 12V

a odradzam przetwornice 12/230V za bardzo stratne są jeżeli już to 24/230 ale najlepiej mieć dekoder na 12V

a jak ktoś ma laptop w samochodzie to najlepiej mieć zewnętrzną kartę sat na usb z czytnikiem kart cz wejściem na moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym kupić w wolnej sprzedaży na allegro moduł ncam. Czy będę mógł na tym module wykupywać co miesiąc pakiet domowy HD+ bez umowy, czy ten pakiet jest ściśle związany z zakupem dekodera ?

Drugie pytanie, czy kupując w wolnej sprzedaży już aktywowany i opłacony moduł ncam, będę mógł później wykupić pakiet comfort+ ?. Jeśli tak to w jaki sposób, Wybierając na stronie enki promocję na czas nieokreślony za 39.90 zł, należy wypełnić formularz ale to jest chyba formularz aktywacyjny, a nie formularz opłaty za owy pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem osobą początkującą w tym temacie.

 

Moja sprawa polega na tym iż posiadam dekoder z nc+: nbox (czarny) CHTC i chciałbym wgrać na niego enigme2 aby działały mi na nim inne kary z promocji nc+ mix. Jakim sposobem mam to zrobić i czy w ogóle da rady w nim wgrać enigme2. Chyba że istnieje jakieś inne rozwiązanie aby ten dekoder czytał inne karty nc+ mix.

 

bardzo dziękuje za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 3 h na aktywację mediaboxa i dekodera białego do multiroomu i się zastanawiam czy dzwonić już do nich, czy jeszcze czekać? Umowę podpisałem za pośrednictwem kuriera, może to ma jakiś wpływ?

Poczekaj dzień, dwa aż umowa dotrze do siedziby NC+, aby ja uaktywnili. Najpierw pojawił się sygnał na mediaboxie, później jak ustawisz multiroom będzie też i na drugim dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes miec nadawany sygnal demo, w przypadku glownego dekodera.

Jesli chodzi o multii to nie wiem jak jest teraz ale za czasow gdy bylem abo N to w momecie otrzymania dekodera do multii juz w glownym miałem go wpisanego, po dobie od podlaczenia otrzymalem komunikat "Paring" nie czekalem na aktywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 3 h na aktywację mediaboxa i dekodera białego do multiroomu i się zastanawiam czy dzwonić już do nich, czy jeszcze czekać? Umowę podpisałem za pośrednictwem kuriera, może to ma jakiś wpływ?

Poczekaj dzień, dwa aż umowa dotrze do siedziby NC+, aby ja uaktywnili. Najpierw pojawił się sygnał na mediaboxie, później jak ustawisz multiroom będzie też i na drugim dekoderze.

Problem już dawno rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie znalazłem odpowiedniego tematu więc piszę tutaj. Mam dekoder pace pvr hd 500GB i chciałbym teraz przyjść na multiroom. Muszę teraz oddać tego pace do punktu tylko mam lekko uszkodzonego pilota Dzieciak rzucił na ziemię i pękła klapka od baterii. Jest jakaś oplata za takie uszkodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie daje. Łączysz się z jakimiś durnymi serwisami, radiem i z nc+ online. Myślę że możesz się połączyć bezprzewodowo ale i tak musisz mieć Access pointa i połączyć go kablem z dekoderem. Moim zdaniem opłacało by się gdyby można było przynajmniej połączyć się z youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie czy dostali wypowiedzenie, dostałem taka odpowiedź: Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż zakończenie Umowy o numerze xxx zaplanowano na 31 grudnia 2014 roku, z upływem Okresu Oznaczonego.

 

Czyli dotarło mam rozumieć, i z końcem roku nasze drogi się rozejda? Wole się upewnić, co by się nie zdziwić później..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce w ICA mam podane opcje dodatkowe: AKTYWACJA NEW BOX +, Pan przy aneksowaniu umowy mówił, że nic nie będzie się płaciło exthttps://forum.satkurier.pl/posting.ph ... 1020542#ra za dekoder, o co z tym chodzi ?

 

Ja mam od początku poprzedniej umowy i nadal w obecnej w ICA cały czas jak niżej:

"opcje dodatkowe:

AKTYWACJA MEDIABOX+"

 

a nic nie płacę ani nie płaciłem za niego oprócz pierwszej aktywacji jeszcze na starej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...