Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzę na umowie swojego hasła literowego, czytałem
Jeżeli masz sprzet po cyfrsze lub własny to na umowie brak hasła literowego . Hasło literowe jest z umowami na sprzęt ADB.. Brak hasła literowego powoduję między innymi to że nie skorzystasz z aplikacji NC Go +

 

Jestem nowym abonentem od piątku a dekoder mam od nich - Box + ( 2851), czyli co nie mogę się zalogować na ica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re milek 1910 skoro jesteś nowy i masz sprzęt ADB ( Twój dekoder) to na umowie powinno być hasło literowe i cyfrowe podawane na samym prawie początku umowy.. Jeżeli nie masz tych wspomnianych haseł pozostaje ci iść do punktu lub skontaktować się z konsultantami NC+ / A może jednak masz te wspomniane hasła (przejrzyj dokładnie umowę)..? I nie możesz się zalogować bo ponowie z NC+ jeszcze nie utworzyli konta . W takim przypadku poczekaj z kilka dni i wszytko powinno być Ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz poważnie :D - parowanie - karta jest przypisana do dekodera lub modułu i tylko z tym urządzeniem będzie działała (teoretycznie - bo są sposoby by działała poza nim). Karty parowane z urządzeniem są w Cyfrowym Polsacie, dawnej N (także N na kartę oraz TnK HD), Nc+. Nieparowane miała Cyfra+, ma SmartHD+ oraz Telewizja na Kartę SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ich lista to pomyłka i bez sensu http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktual ... ad-kanalow

W porównaniu z tym, co mają kablówki lista z nc+ jest bardzo dobra :D

 

No, to fakt, chyba u większości dostawców można robić własną linię, co nie zmienia faktu, że lista standardowa to dla mnie jakiś kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............- Karty parowane z urządzeniem są w Cyfrowym Polsacie, dawnej N (także N na kartę oraz TnK HD), Nc+. Nieparowane miała Cyfra+, ma SmartHD+ oraz Telewizja na Kartę SD.............

 

nc+ nadal ma nieparowane kary. Jest podział w tej platformie. Myślę,że ok 60% abonentów ma Cameleony

 

I tak dla przypomnienia jak się pisze nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam abonament jeszcze w Cyfra+ (mam decoder główny I multiroom). Chciałem go przedłużyć w NC+ ale dowiedziałem się że aby to zrobić muszę najpierw odebrać tylko nowy decoder główny a po paru dniach dopiero multiroom. Czy to prawda, czy nie ma możliwości zdania obecnego sprzętu I odebrania nowego (lub przywiezienia do mnie) za jednym razem? powiem szczerze że jest to tochę o[beep]liwe jeździć 2 razy ze sprzętem I po sprzęt I przez pare dni móc oglądać program tylko na 1 TV. czy w przypadku nowych umów jest tak samo?

czy można to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie muisz zdawać. Zostajesz z tym co masz...

 

z tego co mi tłuki na info lini to muszę bo mam 2 peace I jeszcze 1 jakiś stary. I że nie będę mógł oglądać na kilku telewizorach jednocześnie po zmianie abonamentu. do tego jeszcze jakaś niewielka kara za brak drugiej karty przy zdaniu:)

więc jak chce przedłużyć I mieć wszystkie kanały jakie oferuje nc+ (teraz niestety niektorych nie odbieram) to muszę wymienić sprzęt. a tam już jakiś dramat jeżdzenia kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, i ja i wielu innych użytkowników tego forum ma pełną ofertę nc+ na starym sprzęcie. Przede wszystkim wyślij im wypowiedzenie (wiem, że to z Twojego punktu widzenia trochę nielogiczne) to za jakiś czas będą się z Tobą kontaktować, żeby Cię zatrzymać i zaproponują Ci przedłużenie umowy na starym sprzęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info. Mi na infolini wprost powiedzieli ze ani dekodery peace ani ten starszy nie beda dzialaly w opcji multiroom i ze wszystko musi byc wymienione na nowe. Juz nie mowie nawet o tym ze teraz wszystko dziala przez jedna karte. Bo gdzies czytalem ze w nc nie bedzie to juz mozliwe.

I nawet nie mialbym problemu aby zmienic ale to ze wszystkiego nie mozna zmienic na raz to po prostu jakies zarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To tak zrobie jutro wysylam wypowiedzenie. I zobaczymy co dalej bedzie. A jeszcze jedno. Jakby sie nie odezwali - mysle ze tak nie bedzie ale zawsze - to czy jak ja do nich zadzwonie to maja w standardzie taka opcje ze zostajr ze starym sprzetem i karta cyfry+ tylko zmieniam na jakis nowy pakiet nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...