Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, z tego co tutaj na forum czytałem, niektóre APS-y wydają jeszcze karty Cameleon do umowy o abonament, mimo iż nc+ "nakazało" wydawanie wyłącznie kart typu Cayman, sparowanych z dekoderem.

Należy tutaj podkreślić, że otrzymana w tej sposób karta Cameleon pozostaje własnością operatora i po rozwiązaniu umowy o abonament, abonent zobowiązany jest tę kartę zwrócić operatorowi. Karty tej obecnie nie można legalnie kupić na własność. A właśnie zakup tej karty został wyżej zasugerowany Użytkownikowi @staszek1503

Jeszcze raz dokładnie przeczytaj co zasugerowałem karty BSKA,BSLA.Czy to są karty Cameleon?A karty Cameleon można nabyć w pewnym sklepie i operator doskonale wie o nim i nie ma z tym problemów.Więc jest to legalne czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy opcje dodatkowe, czyli np. HBO, czy Eleven można tylko dodać przez ICA by wyłączyć, czy trzeba do nich dzwonić?

 

Włączanie i wyłączanie opcji możliwe jest również w Salonach nc+. :) Mówię to tak na wypadek, jakby ktoś wolał mieć na wszystko papier i chciał porozmawiać z "żywym człowiekiem". :)

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi :

 

Extra+6C+ za 79.90  - 3 miesiące 21 zł , 21 miesięcy 79,90 - + 15 zł miesięcznie za multiroom  + aktywacja 99+49

 

Chciałem coś z HBO i zaproponowali :

Extra+8C+ , HBO - 3 miesiące 59,90 , 3 miesiące 99,90 , 12 miesięcy 109,90  + 15 zł miesięcznie za multiroom + aktywacja 99zł 

 

Czy można uzyskać coś jeszcze lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego tak drogo MR ale tą usługa sie nie interesuje i nie znam cenników.Może taniej wyjdzie przy włączeniu tej opcji w trakcie umowy.Ale o to trzeba zapytać kogoś bardziej zorientowanego w temacie.A już podejrzewam skąd ta cena pewnie 10 zł MR i 5 zł dekoder główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...