Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Kanały Eurosport 3-9 i Eurosport 4K będą dostępne także w Play. Okazjonalne kanały Eurosportu udostępnione zostaną wszystkim klientom posiadającym Telewizję MAX oraz Telewizję Nowej Generacji od Play - informuje satkurier.pl Katarzyna Bonk z biura prasowego Play...(więcej)
  3. Wyniki oglądalności raczej nie potwierdzają tezy o denerwowaniu widzów.
  4. Nie wiedziałem, że Miszczak jako pierwszy znalazł tą całą Dagmarę w TVN. Nie było to tak, że pani Lidia Kazan jako dyrektorka programowa kanału TTV i playera (teraz głównego kanału tvn) znalazła ją w ramach programu "Królowe życia"? Pomijając ten fakt, ale to Telewizja Polsat jako pierwsza zatrudniała ją do swoich seriali paradokumentalnych: Trudne sprawy, Dlaczego ja, teraz nawet Pamiętniki z wakacji.
  5. unialeszno

    MMA

    https://mma.pl/patryk-kaczmarczyk-krytykuje-promocje-zawodnikow-ksw-w-viaplay-cieszy-sie-koncem-tej-wspolpracy Dużo mówi się o potencjalnej współpracy KSW z Canalem+, co zdaniem Patryka Kaczmarczyka byłoby dobrą wiadomością. https://mymma.pl/kto-zastapi-viaplay-i-kiedy-ksw-epic-2-szef-ksw-uchyla-rabka-tajemnicy/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0Aognj3xl6MAaVYElNaa2ZsZd765wCSV1KGfSq1BuxgEjKQIyfGLLWv30_aem_AX-AaKwVuZ_s-YInizplqRxMrHnG-qCBGl6P4UnLfvVp6rQtf7hvn-4O97eMQVZTNloWMBuS8gzKu4yApIwPL7Ag
  6. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    Mało brakowało żeby Linette w końcu wygrała z kimś z czołówki. WTA 1000 Madryt (3. runda) Sobota: 11:00 Świątek (WTA: 1.) - Cirstea (WTA: 30.)
  7. https://satkurier.pl/news/236585/kino-polska-tv-polaczy-sie-ze-stopklatka.html
  8. u mnie też pokazuje w historii płatności, że 21.04.2023 pobrało 0zł za pakiet Standard
  9. A dlaczego nie może? Za swoje postępowanie odpowiada się przed sądem i nie przed telewizją. Wyrok zapadł, kara odbyta więc o co chodzi? To dyskusja na poziomie moralnym a nie odpowiedzialności zawodowej.
  10. Dodam jeszcze, że napis "reklama" jest po ukraińsku. Na szczęście zapowiedzi z lektorem dalej polskie. EDIT. Napisałem do nich przed chwilą na Instagramie. To była dziwna wpadka. Ostatnia polska reklama pojawiła się po 10.00, o godzinie 10.32 była ostatnia polska piosenka Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie. Za minutę po moim odzewie zrobili stopklatkę. Teraz jest już Lanberry - Co ja robię tu. Trwało to ponad 4 i pół godziny.
  11. dvbtowiec

    TVP Info

    A co teraz robi ten Pan? No bo jeśli tak się chwali, tzn. że jego umiejętności powinny być cenne dla pracodawców.
  12. Ogólnie powiem tak: drogo. Dziś byłem z rodzicami podpisać umowę, to w sumie iedna z dwóch kablówek w ich mieście. Pakiet Bogaty + internet 250 megabitów = 123 zł miesięcznie. Drogo, biorąc pod uwagę, że w bogatym nie ma tak naprawdę wszystkich "normalnych" kanałów tylko są w dodatkach typu "więcej sportu", "więcej muzyki" itp. Jakby to wszystko było razem za tyle i internet z 500 to bym zrozumiał taką cenę. C+ w promocji 6×24 plus 18x49. HBO nie pamiętam za ile.
  13. Konsultant to tylko konsultant Jedni w salonie na miejscu proponują coś innego, a coś innego usłyszysz w słuchawce, gdy zadzwonisz. Pozwolę sobie zacytować fragment artykułu https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/polsat-sport-polsat-sport-extra-polsat-sport-news-polsat-sport-1-polsat-sport-2-polsat-sport-3-zmiana-nazwy-przyczyny-prawa-sportowe.
  14. Zaraz... Dlaczego teraz zamiast polskich reklam lecą ukraińskie? Dzisiaj to zauważyłem. W dodatku pełni ukraińskich piosenek w tej stacji. O co chodzi w tym wszystkim? Może @Mariusz Wójcicki coś wie.
  15. Nieźle, pozazdrościć u mnie tylko w Plusie da radę korzystać z internetu komfortowo mimo że nie ma 5G w mojej miejscowości ale wygląda na to że tylko Plus ma doprowadzony światłowód do swojej stacji bazowej i raczej stąd lepsze wyniki niż Play ale z zasięgiem oczywiście zgadzam się że plus na terenach wiejskich nie istnieje.
  16. Dzisiaj
  17. Radziłbym podchodzić z dystansem do tego co mówią konsultanci.
  18. A nie ma tam * z informacją, że gwarantowany do 30.06.2024?
  19. W Netii na liście kanałów gwarantowanych jest też Polsat Sport Premium. To nie takie hop siup usunąć kanał.
  20. Konsultanci często wiedzą mniej niż my tu na forum. Serio ja bym nie brał słów losowej osoby na słuchawce za pewnik.
  21. A co Ci mieli powiedzieć ? Że nie będą dostępne i masz przejść do C+ bo tam na pewno będą dostępne ?
  22. Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia.
  23. Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...