Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. 4 punkty dla piosenki Scooter - Break It Up (1996)
  3. Play z nowymi kanałami TV z okazji Letnich IO w Paryżu [KLIK]
  4. Ciężko nazwać to lokalnym problemem bo testowałem to zarówno na trasie od Świnoujscia do Szklarskiej poręby dlatego przeniosłem numer do Plus*Lycamobile* mam wszedzie gdzie jest zasięg4G+/5GNSA przez 24H 100Mbps.
  5. Gdyby tak było byłoby już o tym głośno a wcale tak nie jest, UOKIK już dawno by interweniował a jednak jest cisza. Znajomy ma chyba wybujałą wyobraźnie. I czemu tylko w tym jednym regionie?
  6. To się samo komentuje Kadr sprzed 5 dni, a więc już po tym jak sąd oddalił wniosek o wpisanie m.in. prezentowanego Pana do KRS https://wiadomosci.wp.pl/sienkiewicz-oglasza-sukces-koniec-klotni-o-media-publiczne-7018905435790272a źródło zdjęcia https://www.facebook.com/OgladamWiadomosci/posts/994556325368989?ref=embed_post
  7. Mała ciekawostka . Do świata żywych powróciła zapomniana przez cywilizację apka SMS Net Go !. Jest dostępna na telefony z androidem i na urządzenia Apple. Co prawda lista kanałów nie była tu aktualizawana co najmniej trzy lata ! Ale nadal można oglądać min. kanały Eleven i Polsat Sport. I nawet działają. Co można uznać za prawdziwy cud. Co ciekawe w pakiecie przez apke jest nadal dostępny wycofany ponad rok temu kanał dla dzieci Duck TV .
  8. Właśnie. Poza tym "Królowe życia" wcześniej były do oglądania za darmo w Vod.pl, są teraz w Player.pl. Ci od VOD też powinni stracić pracę?
  9. Jax

    Pogoda

    Dzisiaj poranek jest słoneczny, a temperatura wynosi 14 stopni Celsjusza.
  10. @artur_d3 a cały czas masz aktywny pakiet Plus? Bo u mnie dopiero 14 pobierze.. ale widać jakby miało pobrać dwie różne transakcje:
  11. I jeszcze trafiła do "Tańca z gwiazdami" przecież, a za dobór osób w tym programie Miszczak nie odpowiada A przynajmniej nie sam, jeśli ma jakiś udział.
  12. Tak FB to wiarygodne źródło informacji. Z doświadczenia wiem że w VU+ pierwsze co leci to kondensatory więc nie jest tak kolorowo jak piszesz ale skoro masz doświadczenie to chyba wiesz. Jeśli nie potrzebujesz "wodotrysków" to nie warto przepłacać. Na każdy nowy sprzęt masz 2 lata gwarancji więc jeśli ma coś być nie tak sprzętowo to od tego ona jest. Jeśli by tak często się psuły, to by sprzedawca nie nadążył z reklamacjami i tego nie sprzedawał.
  13. Nie wiem, zrezygnowałem z suba jakieś 3 miesiące temu. Dla mnie ten serwis jest na bardzo szarym końcu.
  14. Witam Mam subskrypcje od początku i płaciłem 12,49zl a dziś patrzę że pobrało mi tylko 9,99. W ustawieniach konta mam aktywny pakiet bez reklam ale mimo to nie pobrali tych dodatkowych 2,50zl Ktoś też tak ma?
  15. A wziął ktoś pod uwagę, że Canal+ jednak może podzielić się prawami do LM z Polsatem na zasadzie sublicencji? Szybko skreślamy Polsat, a może dlatego tak opóźniają info o LE i LK, że chcą pochwalić się informacją, że będą mieć i LE, LK, ale też połowę LM. Zastanawia mnie liczba 4 kanałów Canal+ Extra.. W jednej kolejce o 18:45 będą dwa mecze, a o 21:00 siedem. Czyli mecz 1 wyboru C+, kolejny Polsat i tak na zmianę: wychodzi 4 mecze C+, i 3 mecze Polsat Sport Premium. To oczywiście czyste spekulacje:)
  16. Mam zaufanie do brytyjskiego OFCOMu . I na tym moje zaufanie się kończy.
  17. Dzisiaj
  18. Ostatnio Canal+ i te fundusze inwestycyjne w ramach emisji zgodziły się kupić bodajże 3 miliardy akcji po 1 SEK za akcję, aktualny kurs to 0.6 SEK czyli CANAL+ umoczył prawie 40% Super interes na tym ViaPlay zrobili, obstawiam że pod koniec roku znowu ogłoszą emisje 100 miliardów akcji po 0.1 SEK Te akcje mają mniejsza wartość niż papier toaletowy, dosłownie
  19. Pytanie do @mystic.pl Jak rozumiem wymieniłeś Cameleona na Moduł i dalej używasz DiGYBOXXa? Jak się sprawuje Moduł w dekoderze tj.jakość obrazu,szybkość przełączania kanałów itp.
  20. Dokładnie tak. Skoro już wprowadzili unifikację nazw kanałów,to powinni je przeprowadzić do samego końca. Bez tworzenia niepotrzebnego bałaganu.
  21. Pani Dagmara jest głównie znana z programu na TTV - "Królowe życia", a na tej stacji jakoś do dziś lecą powtórki i jest wszystko dobrze. Likwidacja programu "Dagmara szuka męża" z telewizji i z Polsat BOX GO kojarzy mi się z kilkoma sytuacjami w publicznej telewizji, gdzie robiono podobnie.
  22. Czyli jakiś lokalny problem. Gdyby taka praktyka była powszechna w całym kraju, to na forach telekomunikacyjnych byłoby pełno podobnych wpisów. Tymczasem Play sukcesywnie wdraża 5G w paśmie C - na speedtestach można zobaczyć nawet powyżej 1 Gbps. U mnie w Białymstoku akurat Play ma do 2026 roku wyłączenie części bloku pasma C (uruchomione na 40 MHz szerokości pasma zamiast 100 MHz), ale i tak prędkości bardzo stabilne w dzień 450-600 Mbps, a nad ranem nawet ok. 800 Mbps widywałem - a jak pisałem wcześniej - numer od 2 lat nieprzerwanie w Playu.
  23. https://sport.tvp.pl/77205169/dyrektor-tvp-sport-chcialem-by-glik-i-krychowiak-zostali-ekspertami-na-euro Kwiatkowski mówi, że rozmawiają z C+ o sublicencji na Ekstraklasę na kolejne trzy sezony, nie ma natomiast rozmów w temacie LM i z Polsatem w temacie siatkówki.
  24. Taki sam jak na innych dekoderach 375. Na liście dalej są nowe kanały z pakietu Ukraińskiego.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...