Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. leafeu

    Szlagier TV

    Znowu przycinki teraz np. piosenka Koniarka ,wcześniej Szołtyska, wczoraj też na części piosenek to było. Doszło też migotanie obrazu. Czy ktoś to monitoruje czy tak sobie leci...?
  3. Ta zawsze działa 30-40 Mb właśnie sprawdzam obecnie w Mrągowie więc nie jest to jakaś dziura czy wiocha. Pokazało 12 mega a plus 28 mega.Choć nie ukrywam że bardzo często Tmobile ma większą prętkość internetu. A nawet jak nie to mam wrażenie że jest bardziej stabilny.
  4. Każda kolejka 1. Ligi będzie transmitowana w następujący sposób: 4 mecze w telewizji, aplikacji i Internecie (3 w TVP Sport, 1 w TVP 3) pozostałe 5 meczów tylko w aplikacji i Internecie
  5. fanbonda

    Biełsat TV

    Wywiad z b.dyrektor https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,30914587,agnieszka-romaszewska-co-by-nie-powiedziec-o-kurskim-on-postawil.html
  6. Plus zazwyczaj jedzie na LTE 900 + 1800 MHz, więc dysponuje 25MHz pasma. W lepszym wypadku w miastach dochodzi LTE 2600 to jest kolejne 20MHz (i kolejne 20 jeśli jest TDD). W 5G na 2600 jest okrągłe 40MHz a w 5G 2100 dodatkowe 5MHz. Czyli jeśli załapać się na full wypas w Plus to musi być stacja 900+1800+5G2100+5G2600 czyli razem 70MHz. Play standardowo na wioskowych btsach ma 800+1800MHz czyli 20MHz. Jednak coraz częściej dołączają do tych nadajników pasmo 2100 czyli kolejne 15MHz i tzw fake 5G dss. W większych miastach dochodzi pasmo 2600 czyli kolejne 20MHz. Także w sumie mają w LTE 55MHz i to już jest prawie tyle co Plusowe 5G. Jeśli jest dostępne 5G 3600 dochodzi 100MHz. W sumie często spotyka się config 2600 + 1800 + 3600 to znaczy 20 + 15 + 100MHz czyli zawrotne 135MHz szerokości pasma i stąd te prędkości. Orange i TM mają jako jedyni 10MHz szerokości w paśmie zasięgowym 800MHz, więc nie dziwię się że zawsze net działa przynajmniej te 30-40Mb.
  7. dvbtowiec

    TVP Info

    No to naprawdę dziwne że nic o niej nie wiem Dzięki za informację.
  8. Jakbyś zwrócił uwagę na cytat, to byś wiedział. Nieco dawniej występy w paradokumentach, teraz "Taniec z gwiazdami" i program o szukaniu męża. No naprawdę @fanbonda kto by się na to nabrał że nagle się wszyscy teraz obudzili i nie podzielają mojego zdania Tym bardziej że sprawa jest znana od dawna. Na marginesie Czyli TVP nie jest Twoja obecnie, a pisanie w wątku Republiki o nierzetelności w tej stacji jest problemem dla Ciebie. To mówi samo za siebie Miłego wieczorka.
  9. fanbonda

    TVP Info

    Tak, duża redakcja.
  10. Niby w co daję wiarę? Bo znowu coś mi wmawiasz, więc chcę dokładnie wiedzieć co.
  11. Polsat doskonale wiedział i znał temat. Przecież to nie jest nowa sprawa. Teraz się wszyscy obudzili jak gazety zaczęły węszyć. Serio dajesz w to wiarę?
  12. dvbtowiec

    TVP Info

    Nie znam czegoś takiego. To duża redakcja? ;)
  13. Już widze jak drogie prawa z których rezygnuje Polsat, lądują w podstawowych kanałch sportowych Polsatu, dostępnych w najtańszych pakietach
  14. Pozostaje pytanie obejrzeć premiery wcześniej w tym serwisie i zapomnieć o czymś takim jak 4K, Dolby Atmos, czy poczekać aż na Prime Video czy Netflixie pojawią się lepszej jakości wersje tych filmów a nawet seriali.
  15. Kiedyś to miało większy sens, bo kanałów było znacznie mniej.
  16. "Czas krwawego księżyca" na Apple+. Aż trudno uwierzyć, że takie wydarzenia miały kiedyś miejsce. 7/10.
  17. Beks

    TVN

    Ale Miszczak i tak zaproponował jej udział w programach w nowym miejscu pracy...
  18. Ciekawe czym się kierowali stosując taką nazwę i na czym ona polega przy założeniu że w Polsat Box kanały Polsat Sport 2 i 3 są w najniższym pakiecie.
  19. Już wcześniej była afera związana z Dagmarą Kaźmierską czy Arkadiuszem Zgorzelskim a dokładnie chodzi o program kanału należący do TVN - TTV "Królowe Życia. Nagłośnił go aktywista społeczny Jan Śpiewak. Tutaj macie link https://www.instagram.com/p/CYn7DNTIQkv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9b55d899-c701-41f7-ba79-3e2fb838d470
  20. Dodane tytuły na HBO MAX (26.04.24 r. [upflix.pl]): "Co widziała Lucia", "Francuski pocałunek", "Jak tam Katia?", "Seneka, czyli o powstawaniu trzęsień ziemi", Nowe odcinki: "Młody Sheldon", [S07E08] "Na planie", [S21E17] "Royal Crackers", [S02E09] Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach: "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [+ 1 audio, + 1 napisy]
  21. Dzisiaj
  22. Sam ich krytykowałem, ale filmowo wyglądają coraz lepiej, a i seriale są niezłe. Rewelacyjny "Oppenheimer" czy dzisiejsza premiera świetnego "Kosa" to tylko wycinek. Filmowo wyglądają lepiej niż Netflix, to dla mnie nie ulega wątpliwości.
  23. Dziś sprawdziłem drugi raz i się udało. Oczywiście oferta była za 11.90 ale powiedziałem że nie interesuje mnie zobowiązanie.
  24. fanbonda

    TVP Info

    Nieprawda, Iza Krzan, Arleta Bojke, Maria Stepan pracują w kanale zero.
  25. Jak widać Polsat nie podziela twojej opinii. Swoją drogą to niewiarygodne, ze np w wątku Tv Republika czepiasz się jakiś pierdół, a sutenerka Ci nie przeszkadza. Czekam na program z Trynkiewiczem w twojej TVP, bo przecież swoje odsiedział to nie ma problemu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...