Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ma ktoś taki sam problem jak ja?Mam nc+ i gdy dziś włączyłem kanał nr. 115 to zamiast TVP Sport HD było TVP Sport,ale w SD.Szukałem tej stacji w HD na liście kanałów,ale niestety nie znalazłem.Czy mógłby mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?Z góry dziękuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozy transmisyjne przez Stadionem Narodowym. Na meczu ma być 35 kamer.

 

Duży wóz transmisyjny TVP. Pierwsza stacja DSNG z prawej strony należy do TVP. Widziałem też zestawione łącze naziemne (radiolinia).

8a9f81df5c4a.png

 

Kolejne wozy transmisyjne: TVN (niemiecki), Triofilm TV (niemiecki), Mediapro (hiszpański). A ten mały wóz to od grafiki firmy Deltatre.

d186171bec65.jpg

 

 

Dodam jeszcze, że stał też wóz transmisyjny polskiego TVN. Nie ma go na zdjęciu bo kontener zasłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana jest także obsada komentatorska Pucharu Niemiec: Tomek Jasina i Andrzej Juskowiak oraz Pucharu Króla: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow.

 

@Artek1008 - być może. Nie śledzę wszystkich wątków, a na stronie głównej być może przeleciało pomiędzy innymi newsami. Tu mam info od jednego z komentatorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ma ktoś taki sam problem jak ja?Mam nc+ i gdy dziś włączyłem kanał nr. 115 to zamiast TVP Sport HD było TVP Sport,ale w SD.Szukałem tej stacji w HD na liście kanałów,ale niestety nie znalazłem.Czy mógłby mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?Z góry dziękuje :wink:

EDIT:

Już wszystko jest w porządku.

 

Brawa dla TVP za zakup praw do Copa America 2015 :brawo: Ostatnio TVP zbiera u mnie same plusy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty im dajesz plusa, hm ok super ze kupili Copa America, Ale niech to jakoś opakują! Porządni goście w studio znający się na piłce latynoskiej, a nie Wołek, który w ogóle nie śledzi rozgrywek w Ameryce Południowej i jego obecna wiedza na temat wydarzeń tam jest bardzo blada...

Poza tym wczorajsze studio przy finale LE to było na serio czy kpina ? Zero merytoryki, jakichkolwiek analiz, wywiadów, powiem krótko beznadzieja! Już lepiej jakby studia żadnego nie robili bo 5min zapowiedzi przed meczem i 5min po meczu mija się z celem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że lepiej TVP niż nikt, ale skoro ma się fajny produkt, to miło byłoby go porządnie opakować. Niestety, pewnie jak zawsze posadzą Wołka, który pogada o grającym boso Leonidasie oraz geście Garrinchy i wszyscy będą mu bić brawo, jaki to znawca piłki latynoskiej. W kwestii robienia piłki południowoamerykańskiej w TVP - polecam odcinek "Asa wywiadu" z Bartkiem Rabijem, wyczerpuje temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie to koszta, skoro NC+ takie ekstra mogło kupić i opakować. , nawet meczów nie pokażą. Wołek to stary beton,

 

Ehh, ale tu chodzi o to, aby nie traktowali tefo po macoszemu. Nc+ moglo kupic, ale nie kupilo i takie maja prawo :) TVP to kupilo i teraz widzowie wymagają porządnej oprawy, bo też mają takie prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP to kupilo i teraz widzowie wymagają porządnej oprawy, bo też mają takie prawo

Mają prawo powiadasz,a płacą Abonament RTV?? Bo jeśli nie - to nie mają takiego prawa.

Piszę o NC+ bo skoro inni nawet produktem nie byli zainteresowani, naprawdę trzeba wziąć pod uwagę godzinę meczów i możliwe przychody. Łatwo jest mieć postawę roszczeniową i wymaga ć rzeczy niemożliwych,żeby imprezy w TVP robili ludzie z NC+ czy nie wiem pan Rabij ze Sportklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie praktykuje się zapraszania dziennikarzy konkurencji- jakoś Szpakowskiego czy innego dziennikarza choćby z Polsatu w twoim NC+ nie uświadczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...