Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juventus miał tak naprawdę 5 dobrych minut gdzie zaatakował Barcelonę i wykonał 3 strzały, dwa ponad bramkę i jeden wprost w bramkarza. Twoim zdaniem tylko wygrana 6-0 świadczy o tym, że drużyna pewnie wygrała, albo kontrolowała spotkanie? Jeśli tak to masz małe pojęcie o piłce.

 

Chciałem identycznie to samo napisać. Zgadzam się z Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy @Projekta Alfa o Serie A i ogólnie o piłce, ale z drugiej przeraża jego nieobiektywne spojrzenie na rzeczywistość. Jak już wcześniej pisałem Juve zagrał co najmniej przyzwoite zawody, ale widać było przewagę Barcy właściwie w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan relacji z Copa America. Kopniaka dostali Szpakowski i ..Iwański. Najważniejsze mecze skomentują Laskowski z Jasiną. https://satkurier.pl/news/116337/cop ... misji.html

Brawo :brawo: Doskonałe wieści.

 

Braun i Szaranowicz czytają moje posty? :lol:

 

 

Najpierw trzeba rozumieć, co oznacza zabawa piłką - rozumieć ten slang :) Naprawdę to Barcelona okazała się ostatecznie lepszą ekipą i to jednak nieprzypadkowo, to oni mieli więcej z tego meczu i mogli ten mecz rozstrzygnąć dużo wcześniej. Niektórzy by chcieli zaciemniać obraz na siłę, a jak się patrzy na to co z piłką mogą zrobić Messi, Suarez, Neymar itp. to widać,że to jest wirtuozeria i oni faktycznie czerią z tego przyjemność. Dobra ekipa ma wypracowane mechanizmy,automatyzm . Czy jednak Szpakowski nie dostrzegał Juve: No nie, chyba,że słuchaliśmy innego komentarza.

Mieli nieznacznie więcej.

 

Wirtuozeria - wirtuozerią tylko, że dwie bramki z trzech dla Barcelony padły po kontratakach, a do tego zbyt dużej wirtuozerii to nie potrzeba.

Dzięki za wypowiedź liczyłem jednak na ustosunkowanie się do mojego postu z niedzieli z godziny 12:06. Jest na tej stronie:

viewtopic.php?f=29&t=343&start=6165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Telewizja Polska nabyła prawa do 14 gal zawodowych, które będą rozgrywane w Kanadzie i USA. Walkami wieczoru podczas nich mają być pojedynki o pas mistrzostw świata najbardziej prestiżowych federacji. Pierwsza z nich odbędzie się już w ten weekend – w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Birmingham, w stanie Alabama. Walką wieczoru będzie pojedynek wagi ciężkiej o mistrzostwo świata federacji WBC. Tytułu będzie bronił 30-letni Deontay Wilder. Transmisja w TVP Sport i sport.tvp.pl, początek o godz. 2:00." http://centruminformacji.tvp.pl/2043498 ... sporttvppl

 

Wielkie brawa dla TVP!

 

 

01:55 Boks - Gala boksu zawodowego - Birmingham (Alabama) - Ivan Redkach - Dejan Zlaticanin; STEREO, 16:9, Na żywo

03:00 Boks - Gala boksu zawodowego - Birmingham (Alabama) - Jose Pedraza - Andrej Klimow; STEREO, 16:9

04:05 Boks - Gala boksu zawodowego - Birmingham (Alabama) - Deonaty Wilder - Eric Molina; STEREO, 16:9, Na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boks? Super!

 

TVP vs Polsat

 

Canal+ vs Eleven Sports Network

 

Patrząc przez pryzmat praw telewizyjnych jakie mają w posiadaniu (mieli w posiadaniu). Od raz nasunęła mi się taka rywalizacja. Zgodzicie się?

 

 

Juventus miał tak naprawdę 5 dobrych minut gdzie zaatakował Barcelonę i wykonał 3 strzały, dwa ponad bramkę i jeden wprost w bramkarza. Twoim zdaniem tylko wygrana 6-0 świadczy o tym, że drużyna pewnie wygrała, albo kontrolowała spotkanie? Jeśli tak to masz małe pojęcie o piłce.

Ale o co chodzi? Czy ja w którymś zdaniu napisałem coś przeczącego faktom? Powtórzę więc raz jeszcze: Emocje finału Ligi Mistrzów trwały do 97 minuty meczu, dwie bramki dla Barcelony padły z kontrataku, statystyki nieznacznie były na korzyść Barcelony :arrow: o co więc chodzi? Zaprzeczasz faktom? Mam rozumieć, że te trzy sytuacje jakie Juventus stworzył w końcówce to była rozgrzewka Barcelony przez odebraniem trofeum? :lol: Gol na 1:1 w drugiej połowie meczu to też była część planu, sposób na rozprostowanie kości? Nieźle. W FIFĘ i Pro Evolution Soccer przestałem grać z 10 lat temu, ale widzę, że twórcy wprowadzili nowe tryby rozgrywki. Sam bym na to nie wpadł. Chociaż wątpię by nawet w świecie wirtualnym takie coś było możliwe.

 

 

@wislok - wielkie sorry, ostatnio czasu mi nieco brakuje, nie wyrabiam. Znajduje czas jedynie na krótsze/szybsze wypowiedzi. Z tego powodu nie tylko Ciebie zaniedbałem. IMO postaram się odpisać po weekendzie. Poz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boks? Super!

 

TVP vs Polsat

 

Canal+ vs Eleven Sports Network

 

Patrząc przez pryzmat praw telewizyjnych jakie mają w posiadaniu (mieli w posiadaniu). Od raz nasunęła mi się taka rywalizacja. Zgodzicie się?

 

 

Juventus miał tak naprawdę 5 dobrych minut gdzie zaatakował Barcelonę i wykonał 3 strzały, dwa ponad bramkę i jeden wprost w bramkarza. Twoim zdaniem tylko wygrana 6-0 świadczy o tym, że drużyna pewnie wygrała, albo kontrolowała spotkanie? Jeśli tak to masz małe pojęcie o piłce.

Ale o co chodzi? Czy ja w którymś zdaniu napisałem coś przeczącego faktom? Powtórzę więc raz jeszcze: Emocje finału Ligi Mistrzów trwały do 97 minuty meczu, dwie bramki dla Barcelony padły z kontrataku, statystyki nieznacznie były na korzyść Barcelony :arrow: o co więc chodzi? Zaprzeczasz faktom? Mam rozumieć, że te trzy sytuacje jakie Juventus stworzył w końcówce to była rozgrzewka Barcelony przez odebraniem trofeum? :lol: Gol na 1:1 w drugiej połowie meczu to też była część planu, sposób na rozprostowanie kości? Nieźle. W FIFĘ i Pro Evolution Soccer przestałem grać z 10 lat temu, ale widzę, że twórcy wprowadzili nowe tryby rozgrywki. Sam bym na to nie wpadł. Chociaż wątpię by nawet w świecie wirtualnym takie coś było możliwe.

 

 

@wislok - wielkie sorry, ostatnio czasu mi nieco brakuje, nie wyrabiam. Znajduje czas jedynie na krótsze/szybsze wypowiedzi. Z tego powodu nie tylko Ciebie zaniedbałem. IMO postaram się odpisać po weekendzie. Poz.

 

 

Współczuję Ci stary, ktoś tutaj pisał, że masz wielką wiedzę piłkarską, ale ja dodam od siebie, że masz klapki na oczach i nic poza Serie A nie widzisz. Emocji nie było do 97 minuty meczu. Już Ci napisałem to raz, ale widzę, że muszę powtórzyć i drugi raz, drużyna nie musi wygrywać 7-0 aby kontrolować przebieg meczu, drużyna nie musi nie dopuścić rywali do ani jednego strzału na bramkę, aby być pewna wygranej. Wielokrotnie mecze, które kończyły się 1-0 były bardziej jednostronne niż te zakończone wynikiem 3.4 -0. A to, ze Juventus miał jakieś tam trzy sytuacje poza bramką? Proszę Cię. To w takim razie jak opisać sytuacje, które miała Barcelona a nie zdobyła z nich bramki? Naprawdę fajnie, że tak kibicujesz włoskim klubom, ale trochę pokory. Wygrali lepsi i to nie lepsi nieznacznie, a znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bober1, ale przy wyniku 2:1 wystarczyła jedna udana akcja i była by już dogrywka, w tym sensie emocje były właściwie do końca. Przy wyniku 3,4 do 0 nawet jeśli przyjąć,że drużyna przegrywająca może grać lepiej niż ta przegrywająca jedną bramką jednak rozstrzygnięcie nie może się zmienić. Tu jedna akcja i wszystko zaczęło by się od nowa.

Zauważyłem,że wg rozpiski Laskowski ma komentować jutro mecz i kolejny mecz robiony przez niego w ramach Copa America to dopiero półfinał. Dziwna polityka TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisłok niby tak, ale tak jak odpisałem za pierwszym razem alfowi, że Juventus miał takie 5 dobrych minut spotkania, gdzie tak przycisnął i zrobiło się gorąco i gdzie były emocje, a tak większość czasu mecz kontrolowała Barcelona i gdyby miała lepiej nastawiony celownik juz w pierwszej połowie pozamiatałaby Włochów, co nie umniejsza jej sukcesu awansu do finału. Nie mniej jednak Barcelona zasłużenie i pewnie wygrała ten finał i z tym chyba tylko ALF się nie zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 - jak można kontrolować mecz przy wyniku, 1:2, gdzie Juventus od stanu 1:1 stwarza sobie więcej sytuacji od Barcelony:

 

55' - GOL MORATY

63' - Groźna akcja Juventusu, ale strzał Teveza zza szesnastki wylądował nad poprzeczką

63' - Buffon przecina podanie Iniesty

65' - Strzał Pogby zza szesnastki prosto w dobrze ustawionego Ter Stegena

67' - Kolejna kontrowersja z udziałem faulowanego (?) Pogby. Czy należał się Juventusowi rzut karny?

68' - GOL SUAREZA

71' - Nieuznany gol Neymara, który strzela bramkę ręką

75' - Po rzucie rożnym Pirlo niemiecki bramkarz Barcelony źle obliczył lot piłki - źle wybił piłkę przez co sprokurował groźną sytuację dla Juve

77' - Rzut wolny egzekwowany przez Messiego ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Buffona

79' - Kolejny rzut rożny Pirlo i kolejna groźna sytuacja dla Juventusu, ale główka Pogby ląduje na górnej siatce bramki Barcelony

82' - Doskonała sytuacja Pique, który jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką

84' - Źle uderzona piłka przez Suareza mija obrońców Juventus oraz Xaviego

87' - Jedno z ostatnich tchnień Juve. Llorente rozpaczliwie podaje do Pereyry, który oddaje zbyt lekki strzał na wysokości pola bramkowego Ter Stegena

89' - 20-25 metr boiska. Chytry strzał Marchisio w róg bramki Barcelony paruje na rzut rożny niemiecki golkiper

92' - Strzał Teveza z dystansu, ale prosto w Ter Stegena

97' - GOL NEYMARA

 

Może obejrzyj jeszcze raz ten mecz. Powtórki są na TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze Copa America na TVP Sport są z angielskim komentarzem w tle, czy tylko dzisiaj taka sytuacja ?

Dostają międzynarodowy przekaz z angielskim komentarzem. Od pierwszego meczu w studiu podczas najciekawszych akcji słychać angielski komentarz w tle. Widocznie teraz mieli kłopot z wyciszeniem go podczas transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 - jak można kontrolować mecz przy wyniku, 1:2, gdzie Juventus od stanu 1:1 stwarza sobie więcej sytuacji od Barcelony:

 

55' - GOL MORATY

63' - Groźna akcja Juventusu, ale strzał Teveza zza szesnastki wylądował nad poprzeczką

63' - Buffon przecina podanie Iniesty

65' - Strzał Pogby zza szesnastki prosto w dobrze ustawionego Ter Stegena

67' - Kolejna kontrowersja z udziałem faulowanego (?) Pogby. Czy należał się Juventusowi rzut karny?

68' - GOL SUAREZA

71' - Nieuznany gol Neymara, który strzela bramkę ręką

75' - Po rzucie rożnym Pirlo niemiecki bramkarz Barcelony źle obliczył lot piłki - źle wybił piłkę przez co sprokurował groźną sytuację dla Juve

77' - Rzut wolny egzekwowany przez Messiego ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Buffona

79' - Kolejny rzut rożny Pirlo i kolejna groźna sytuacja dla Juventusu, ale główka Pogby ląduje na górnej siatce bramki Barcelony

82' - Doskonała sytuacja Pique, który jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką

84' - Źle uderzona piłka przez Suareza mija obrońców Juventus oraz Xaviego

87' - Jedno z ostatnich tchnień Juve. Llorente rozpaczliwie podaje do Pereyry, który oddaje zbyt lekki strzał na wysokości pola bramkowego Ter Stegena

89' - 20-25 metr boiska. Chytry strzał Marchisio w róg bramki Barcelony paruje na rzut rożny niemiecki golkiper

92' - Strzał Teveza z dystansu, ale prosto w Ter Stegena

97' - GOL NEYMARA

 

Może obejrzyj jeszcze raz ten mecz. Powtórki są na TVP Sport.

 

 

Z sytuacji, które tutaj wymieniłeś 1/2 to strzały na bramkę 1/4 to strzały prosto w bramkarza, a tak naprawdę nastrzelenie któregoś z graczy Juventusu podczas rożnego było najgroźniejszą sytuacją Juventusu oprócz gola, bo nie oszukujmy się, ale i Gibraltar potrafił mieć wczoraj 2 rzuty rożne z Niemcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego komentarza nie da się słuchać. Dwóch leśnych dziadków, którzy z piłką byli na bieżąco dwie dekady temu. Brak szacunku dla kibiców.

 

Pomijając niezliczone wpadki - skończcie z tą gadką, jakie to emocje robi Szpakowski. No faktycznie, aż można zasnąć n przyzwoitym meczu. Zrobić "gooool" i "aj, Jezus Maria" na meczu kadry może każdy, sztuką jest zbudowanie napięcia w spotkaniu pozornie mniej rozgrzewającym. Twarowski jak zrobi wstęp do Crystal Palace - West Brom to chce się oglądać. A tu - zamulanie do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarten, Wołek i Szpakowski oni komentowali to wczoraj chyba za karę!!! Przecież on chyba ani razu nie podniósł głosu ...Czy to jest komentator ? Jak go nie jara Copa America to po co bierze się za komentowanie ? Wszystko co robiła Brazylia podważał... Słowa od niechcenia, dno po prostu dno!!

Szpaku to jest dziad, już pisałem to wielokrotnie, przecież do Twarowskiego to mu lata świetlne brakuje! Jak Twaro coś powie i zbuduje emocje to aż ciary są!

Taki z Wołka znawca właśnie piłki latynoskiej, że nie wiedział, że Alves zostaje w Barcelonie haha jak to @wislok przytoczył.

Ponadto Wołek nie wie gdzie gra nawet Guerrero!! Przecież on nie śledzi tych lig na bieżąco nawet, on zna czasy Pele i Maradony, o których wciąż majaczy w swoim komentarzu.

Według Wołka Guerrero grał w Vasco i przenosi się do Corinthians!!! Zero prawdy w tym !

Wołkowi brakowało Thiago Motty na środku obrony wczoraj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. Nie dało się słuchać Wołka. Co to za komentator?

 

Kowalczyk na Twitterze tymczasem skrytykował TVP za brak meczów w tv otwartych. Napisał: "Tv abonament. TVP1wyje ta co wyła w czasie mś w Korei i Japonii.TVP2 puszcza bąka z jakimiś powtórkami. Copa America,tylko w TVP: )"

A mecze w TVP1 to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 - jak można kontrolować mecz przy wyniku, 1:2, gdzie Juventus od stanu 1:1 stwarza sobie więcej sytuacji od Barcelony:

 

55' - GOL MORATY

63' - Groźna akcja Juventusu, ale strzał Teveza zza szesnastki wylądował nad poprzeczką

63' - Buffon przecina podanie Iniesty

65' - Strzał Pogby zza szesnastki prosto w dobrze ustawionego Ter Stegena

67' - Kolejna kontrowersja z udziałem faulowanego (?) Pogby. Czy należał się Juventusowi rzut karny?

68' - GOL SUAREZA

71' - Nieuznany gol Neymara, który strzela bramkę ręką

75' - Po rzucie rożnym Pirlo niemiecki bramkarz Barcelony źle obliczył lot piłki - źle wybił piłkę przez co sprokurował groźną sytuację dla Juve

77' - Rzut wolny egzekwowany przez Messiego ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Buffona

79' - Kolejny rzut rożny Pirlo i kolejna groźna sytuacja dla Juventusu, ale główka Pogby ląduje na górnej siatce bramki Barcelony

82' - Doskonała sytuacja Pique, który jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką

84' - Źle uderzona piłka przez Suareza mija obrońców Juventus oraz Xaviego

87' - Jedno z ostatnich tchnień Juve. Llorente rozpaczliwie podaje do Pereyry, który oddaje zbyt lekki strzał na wysokości pola bramkowego Ter Stegena

89' - 20-25 metr boiska. Chytry strzał Marchisio w róg bramki Barcelony paruje na rzut rożny niemiecki golkiper

92' - Strzał Teveza z dystansu, ale prosto w Ter Stegena

97' - GOL NEYMARA

 

Może obejrzyj jeszcze raz ten mecz. Powtórki są na TVP Sport.

 

 

Z sytuacji, które tutaj wymieniłeś 1/2 to strzały na bramkę 1/4 to strzały prosto w bramkarza, a tak naprawdę nastrzelenie któregoś z graczy Juventusu podczas rożnego było najgroźniejszą sytuacją Juventusu oprócz gola, bo nie oszukujmy się, ale i Gibraltar potrafił mieć wczoraj 2 rzuty rożne z Niemcami.

@Project_ALF

Jak już pisalem te sytuacje Juve nie były zagrożeniem dla Barcy, jedyny groźny strzał(oprócz gola) to Marchisio w 89 minucie. I przestań na siłę udowadniać to czego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...