Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W BVB grają jednak Polacy. Dlaczego Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego traktować gorzej niż Roberta Lewandowskiego. Problemem jest godzina- 20.00 . Musieli by skrócić wydanie "Wiadomości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP zaprasza jako autorytety faceta prawomocnie skazanego za korupcję.. Masakra.

To już nie pierwszy raz.

Zewlak to swietny ekspert. Fantastycznie operuje jezykiem polskim, jak malo kto z bylych pilkarzy i duza wiedza :) Fajnie czyta gre

Nie no Żewłakow, wyróżnia sie swoim komentarzem.

Te karne wyglądały tak nieprawdopodobnie, że aż na ustawkę.

Rzeczywiście dziwne, że Bayern żadnego nie trafił, śmiesznie to wyglądało.

W BVB grają jednak Polacy. Dlaczego Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego traktować gorzej niż Roberta Lewandowskiego. Problemem jest godzina- 20.00 . Musieli by skrócić wydanie "Wiadomości".

Jest jeszcze TVP 2, ale ja wątpie by puścili oba finały w TVP 1 i w TVP 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w ramówkach na 30 maja nie ma żadnego meczu ani w Jedynce, ani w Dwójce.Ramówki TVP Sport jeszcze nie ma na ten dzień.

 

EDIT: TVP jednak zapowiada, że pokaże finał Pucharu Niemiec.

 

Z kolei jeśli chodzi o Ekstraklasę, to jest niemal pewne, że 9 maja TVP pokaże mecz Legii z Lechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP prawa do MŚ w hokeju kończą się w tym roku .

A jeszcze w sprawie hokeja to w wywiadzie dla Hokej.net prezes Cracovii Janusz Filipiak sugerujże będzie więcej hokeja w TVP.

 

Fragment wywiadu :

 

" Podobno Telewizja Polska ma mieć prawa do Ligi Mistrzów - potwierdził mi to Szymon Szemberg. Będę miał spotkanie z agencją Infront (pośredniczy w handlu prawami telewizyjnymi z hokejowych MŚ i Ligi Mistrzów - przyp. red.). Znowu szczęśliwie się składa, że ta sama firma robiła MŚ w Krakowie, a siedziba Infrontu mieści się dokładnie w tym mieście, w którym ja mieszkam. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mylisz trochę. W nadchodzącym sezonie (2015-16) przedstawiciel Polskiej Hokej Ligi nie zagra w Champions Hockey League. Dopiero w następnym ma otrzymać dziką kartę (jedną z dziesięciu). Będzie to prawdopodobnie tylko jeden klub polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele sześciu lig otrzymują licencje A (ustalone dla klubów na wzór koszykarskiej Turkish Airlines Euroleague) i B (przyznawane na podstawie wyników w rozgrywkach ligowych). Te ligi to:

szwedzka SHL, fińska Liiga, czeska Tipsport Extraliga, niemiecka DEL, szwajcarska NLA i austriacka Erste Bank Eishockey Liga (są w niej też po jednym klubie z Włoch, Słowenii, Węgier, Czech).

Reszta krajów może liczyć jedynie na licencje C (czyli tzw. "dzikie karty"). Otrzymują je na chwilę obecną najlepsze zespoły z takich państw jak Słowacja, Norwegia, Dania, Francja oraz Wielkiej Brytania.

Od nadchodzącego sezonu również zwycięzca IIHF Continental Cup (został nim w tym roku mistrz z Białorusi) będzie również mól grać w tych rozgrywkach europejskich.

 

Myślę, że skoro kluby brytyjskie grają w CHL to i polskie mogą spokojnie otrzymać prawo do gry w tych rozgrywkach (choć to w ramach poznania, to czuję lekkie baty).

 

 

Aktualne rozgrywki CHL rozpoczęły się od sezonu 2014/15. Wcześniej był jeden sezon podobnych rozgrywek o tej samej nazwie w sezonie 2008/09.

Było w niej jednak o wiele mniej klubów, występowały też rosyjskie zespoły z euroazjatyckiej KHL, sztywne godziny rozgrywania spotkań.

Nie odbyły się kolejne edycji prawdopodobnie z uwagi na pieniądze. Wydaje mi się, że TVP posiadało wtedy prawa do tych rozgrywek, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...