Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dziś walka stulecia mam pewną sprawę. Otóż Sebastian Szczęsny dużo lepszy jest moim zdaniem w boksie, niż w skokach. Nie denerwuje, zna się na boksie... A jakie jest wasze zdanie?

 

Oczywiście walkę obejrzę, tylko nie wiem, czy dotrwam... Zostaje się jeszcze powtórka w niedzielę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
Otóż Sebastian Szczęsny dużo lepszy jest moim zdaniem w boksie, niż w skokach. Nie denerwuje, zna się na boksie... A jakie jest wasze zdanie?

Daleko mu do Janusza Pindery- zdecydowanie nr 1 w Polce jeśli chodzi o boks i Kostyry. Jednak tworzenie tutaj rankingów przy takich dyscyplinach jak boks, hokej, snooker itd. mija się z celem, bo ileż my mamy tych komentatorów w Polsce. Niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od hokeja jest wielu. Pełka, Zawioła, Gleń, Snopek, Laskowski, Szpakowski, Michalewski...i jedni są słabsi, drudzy gorsi. W przypadku snookera tez jest kilku, ale tam wszyscy sa na najwyższym poziomie, oprócz P.Kruka i R.Jewtucha bo oni jeśli chodzi o komentarz to klasa światowa. W Anglii nawet tak nie komentują. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

No i chyba wymieniłeś wszystkich - nie jest to duże grono.Zresztą panowie Zawioła, Gleń komentowali parę spotkań i nie zanosi się by szybko miało się to powtórzyć.. Tak samo jak w ręcznej, jak przez lata wszystko de fakto było w Polsacie i wszyscy mówią Włodarczyk najlepszy. Naprawdę chodzi mi o to,że nie ma wielkiej konkurencji, nie ma zbyt wielkiego pola manewru, punktu porównania i co najważniejsze- ludzie w Polsce się średnio interesują co pokazuje ta urocza dyskusja o hokeju, więc to wyrokowanie kto jest świetny, kto się zna jest troszkę zabawne gdy się samemu właściwie ma blade pojęcie o danej dyscyplinie. Co innego futbol- którym wiele osób się interesuje, jest wielka rzesza komentatorów i ludzie mają wiedzę by zweryfikować czy ktoś gada bzdury czy nie.

Szczęsny - typowy słowotok dla niego i mam wrażenie,że za mało włączał się w komentarz Sosnowski. No cóż duety w Polsacie są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jedni są słabsi, drudzy gorsi.

Jeszcze nam powiedz w takim razie, którzy są dobrzy.

 

Szczęsny był strasznie irytujący, a Sosnowski mu sekundował w tym dzielnie. Nadmiernie chwalili Mayweathera, a tam nic wielkiego nie było. Ot, uciekał, odchylał się, robił uniki, zadawał nieraz niesygnalizowane ciosy. Ale nadzwyczajnego boksu tam nie było, jak by można pomyśleć po ich komentarzu. Z tego jest znany od dawna. Pewnie się zdziwili, jak ojciec Mayweathera go ochrzanił, bo przecież oni oglądali trochę inną walką i go tylko chwalili. Widać że i on się postarzał, zresztą ostatnie sześć walk wygrywał tylko na punkty, więc też widać że to już nie sam zawodnik. Oczywiście nie po[beep]adł tak bardzo jak Pacquiao, więc jest nadal niezłym grajkiem. Sosnowski się poprawił z poprawną wymową, nie mówił już o cofaniu do tyłu. Trochę raziło to jego Mejłeter. TVP też powinna na drugi raz zrobić bogatsze studio, zaprosić jakiegoś eksperta, bo przy walce Fonfary było lepiej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
http://sport.tvp.pl/647102/do-obejrzenia-w-sporttvppl

Jeśli ten plan się sprawdzi to TVP ładnie przyszalało z transmisjami WTA Madryt, ale jakoś w to nie wierze :D

Jednak ten plan jest prawdą. http://sport.tvp.pl/19912627/madryt-rad ... sporttvppl

W rozpisce zgubili mecz Petkovic- Begu o 17.00. Co im się stało?? :brawo::brawo::brawo:

Maciejolek trudno faceta, który komentował kilka gal boksu w życiu uznać za komentatora boksu. Widać,że nie ma zbyt wielkiego pojęcia, gdyby zaczął komentować regularnie to może coś z niego wyrośnie. Lepszy w skokach na tą chwilę jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą, tylko muszą. Niekompetencja niektórych osób w tenisie jest zdumiewająca. A jak ktoś powie parę słów prawdy to tylko się dziwią albo obrażają. Ja już wiem dlaczego wyrasta taka krytyka dla Radwańskiej lub Janowicza. Ale wytłumaczę Wam z tymi transmisjami. Są 4 turnieje Premier Mandatory, które (bazując na doświadczeniu poprzednich turniejów, bo umowy nie widziałem) TVP ma zobowiązanie pokazać w całości (oczywiście i tak nie pokaże, bo już od soboty zabrakło transmisji, chociaż chyba tylko w niedziele był realizowany sygnał). Są to Indian Wells, Miami, MADRYT oraz Pekin. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że WTA Rzym nie będzie pokazywane przez cały tydzień rozgrywek, chociaż ranga turnieju różni się o około 100 punktów rankingowych za zwycięstwo. Jeszcze tylko wspomnę, że Polsat wszystkie turnieje Masters ATP pokazuje od pierwszego dnia rozgrywek, i ten w Rzymie też. TVP traktuje tenis jak piąte koło u wozu. Ma prawa do pokazywania WTA Premier Mandatory, WTA Premier 5, WTA Premier, Wta Finals, to w całości pokazuje tylko 4 turnieje w roku (+WTA Finals)! Czyli aż 17 turniejów wysokiej i bardzo wysokiej rangi po prostu olewają, chociaż mogą pokazywać od 1 rundy. Po prostu marnują prawa, bo często widzimy transmisje od 1/4 finału. I później wszyscy "pieją z zachwytu" jak raz na kwartał do TVP zawita normalność. Na potwierdzenie tylko wspomnę o komentatorach. Zarówno ilość i jakość: Jońca, Regulski, Mędrzejewski. Te nazwiska chyba wszystko wyjaśniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że więcej tenisa w TVP, świetnie, że traktują dobrze te prawa, tylko minusem właśnie brak komentarza.

 

Co do oglądalności, to coś mi mówi, że może tak milion widzów się uzbierze. No bo było to nad ranem...

 

EDIT: TVP1 30 maja pokaże finał Pucharu Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
Nie chcą, tylko muszą. Niekompetencja niektórych osób w tenisie jest zdumiewająca. A jak ktoś powie parę słów prawdy to tylko się dziwią albo obrażają. Ja już wiem dlaczego wyrasta taka krytyka dla Radwańskiej lub Janowicza. Ale wytłumaczę Wam z tymi transmisjami. Są 4 turnieje Premier Mandatory, które (bazując na doświadczeniu poprzednich turniejów, bo umowy nie widziałem) TVP ma zobowiązanie pokazać w całości (oczywiście i tak nie pokaże, bo już od soboty zabrakło transmisji, chociaż chyba tylko w niedziele był realizowany sygnał). Są to Indian Wells, Miami, MADRYT oraz Pekin. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że WTA Rzym nie będzie pokazywane przez cały tydzień rozgrywek, chociaż ranga turnieju różni się o około 100 punktów rankingowych za zwycięstwo. Jeszcze tylko wspomnę, że Polsat wszystkie turnieje Masters ATP pokazuje od pierwszego dnia rozgrywek, i ten w Rzymie też. TVP traktuje tenis jak piąte koło u wozu. Ma prawa do pokazywania WTA Premier Mandatory, WTA Premier 5, WTA Premier, Wta Finals, to w całości pokazuje tylko 4 turnieje w roku (+WTA Finals)! Czyli aż 17 turniejów wysokiej i bardzo wysokiej rangi po prostu olewają, chociaż mogą pokazywać od 1 rundy. Po prostu marnują prawa, bo często widzimy transmisje od 1/4 finału. I później wszyscy "pieją z zachwytu" jak raz na kwartał do TVP zawita normalność. Na potwierdzenie tylko wspomnę o komentatorach. Zarówno ilość i jakość: Jońca, Regulski, Mędrzejewski. Te nazwiska chyba wszystko wyjaśniają.

Wszystko fajnie,ale Indian Wells nie był pokazywany w całości. Problemem TVP jest jeden kanał. Był tu już głosy by pokazwali mecze chociaż w internecie bez komentarza, dobrze,że w trzecim roku po raz pierwszy realizują to w takiej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...