Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie all inclusive za 179zl i teraz chce przedluzyc umowe ale chce odjac sobie pakiet noc, vod fun, redlight i teraz pytanie o jaki abonament sie ubiegac?

 

jesteś raczej na straconej pozycji jako sorry dojna krowa. Wybacz ze tak piszę ale to fakt udowodniony dawno temu. Zakończ tą umowę i podpisz całkiem nową, no chyba że ci dalej zależy na tym wszystkim.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 179 więcej o wiele juz mu nie dadzą zejść , zrozum to, nie rób mu nadziei że zejdzie do 119 czy 129, chyba że cos odłączy ale to trudna sztuka

Ze 179 do 129 to ja wynegocjowalem jednym telefonem (z NOC i HBO_GO), ale na 24m i oczywiscie w ostatnim miesiacu i z wypowiedzeniem.

Analizując dyskusje na forach to moze daloby sie jeszcze z 10zl mniej i na 15m (za extra+komplet filmowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie all inclusive za 179zl i teraz chce przedluzyc umowe ale chce odjac sobie pakiet noc, vod fun, redlight i teraz pytanie o jaki abonament sie ubiegac?

A ja Ci dam nadzieję i powiem, że masz szansę zrezygnować ze śmieci, które Cię nie interesują i uzyskać cenę 129-139 zł. Będzie bardzo trudno, ale możliwe i realne. Musisz być cierpliwy i dobrze to rozegrać. Poczytaj temat, a zobaczysz, że da radę. Oczywiście podstawa to wypowiedzenie.

 

EDYTA. Już nie musisz szukać, kolega sam potwierdza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie za minimalna oferta dla all inclusive to super premium (przynajmniej w ostatnim miesiącu).

Na początku rozmowy Pani zapytała mnie się co chcę mieć i zabrała się jak powiedziała za "konstruowanie dla mnie oferty" która miała się różnić od oferty standardowo przygotowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj telefon z numeru '122947872' konsultant zapytal co bym chcial ?

Odpowiedzialem, ze chce to co wiem, ze moga dac czyli :

 

comfort+ extra+ 6xC+ i na 5 m-cy HBO3x ... za 53 zł na 15 m-cy

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

 

Konsultant odpowiedzial, ze nie ma problemu, takze poszlo szybko i sprawnie.

Dzieki za rady i podpowiedzi, pozdrawiam.

 

U mnie podobnie. Pierwszy telefon po wysłaniu wypowiedzenia, numer 122947879, moja propozycja: comfort+, extra+, multi+, sport&film+ (czyli 6x C+), 3x HBO na 5 miesięcy, multiroom dwie karty oraz dekoder ultrabox+, umowa na 15 miesięcy (5x0 +10x79,90) = średnio 53,27 zł. Standardowa "konsultacja" z kierownikiem i akceptacja moich warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przedluzona umowa... comfort +, multi, extra +, cala paczka canal plus, multiroom,( mam dwie karty) dekoder hd sagecom , hbo na 7 mies, 79,99zl na 15 mies.., zjazd ze 109... jakos dziwnie szybko poszlo...

Ano poszło bo dają nawet więcej za 53 zł na 15 miesięcy, ale za dużo płaciłeś żeby mieć taką ofertę zwłaszcza że do końca umowy zostało jeszcze trochę. W następnej umowie jeszcze zejdziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Przecież chce zrezygnować ze śmieci

 

no i ? ja też chciałem przez 4 rozmowy zrezygnować ze śmiecia HBO i nie dało rady, a jak pisałem wcześniej nie mogłem czekać do samego końca i ryzykować podpisania nowej umowy.

Ma umowę do końca października, będzie mega happy jak już teraz mu pójdą na rękę i przedstawią obniżony pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za ile teraz można wyrwać pakiet Comfort + Multi + Extra + Multiroom(cameleon) + Pace + Sagemcom?

Same wypowiedzi z dodatkami typu Canal+ lub HBO widzę.

Było pisane o tym

 

wypowiedzenie przyjete w salonie nc+ 14.08 , umowa do 31.09. do dzis......zadnego telefonu od nich . nie dziwne ??

Do 30.09.14. i nie dziwne. Będziesz musiał sam się z nimi skontaktować :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...