Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawostka z raportu kwartalnego TVN, całosc artykułu http://www.parkiet.com/artykul/7,138658 ... e-TVN.html

 

interesujacy jest ostatni fragment

 

Jak podał TVN, platforma nc+, w której grupa ma udziały, miała na koniec II kwartału 2,2 mln abonentów, o 6 proc. mniej niż przed rokiem. Jej miesięczny przychód w przeliczeniu na abonenta (ARPU) sięgnął 67,6 zł i był wyższy niż przed rokiem o 5 proc. Przychody nc+ wynosiły w I półroczu 1,07 mld zł i były o 6 proc. niższe niż rok wcześniej, a EBITDA (zysk przed opodatkowaniem amortyzacją): 221 mln zł (wzrost rok do roku o 45 proc.). - Udział w zysku nc+ osiągnął 22,3 miliona zł, na tle 4,7 miliona zł straty w I poł. 2013 r. – podano.

 

u mnie nadal czas do konca wrzesnia, superpremium z hbo i mr 139zł jeszcze z migracyjnej oferty, oferty jak na razie 119-129zł wiec byle co, wypowiedzenie dawno wysłane, wczoraj sms z Krakowa ze super oferta i hbo gratis, zawracanie głowy 15min wypytywan co chcę, dwie konsultacje konsultanta z "przelozonym" i... propozycja 129zł. Powiedziałem ze marnuja swoj i moj czas, wiec na razie nie podzielam zachwytów nad ofertami z Krakowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już jakiś czas temu, że zdecydowałem o definitywnej rezygnacji z nc+. Będę korzystał z naziemnej, internetu( jakość vhs :) ). Zaoszczędzę ponad 700 złotych rocznie przy braku tej przereklamowanej tv.

Co ciekawe rok temu szturmowali mój telefon chyba codziennie, a teraz w tym roku, w tym miesiącu zadzwonił jakiś chłopaczek niecierpliwy i nikt więcej. Może mają za mało ludzi do tej koszmarnej roboty i może dlatego jest takie małe natężenie telefonów od nich? :) Jeśli będzie tak dalej to nie będą mieli 2,2 mln klientów, tylko 1,5 mln. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy nadal przy przedłużaniu umowy płatny jest drugi dekoder do MR ( mam 2 philipsy pvr i za jeden chcą dalej opłatę 20 pln ) , co podwyższa mi opłaty z średnio 53 pln do 73,26 pln łamaniec 5x 20 pln + 10 x 99,90 pln . Chcę zrezygnować z HBO kosztem tego płatnego deka ale oni uparcie twierdzą, że nie jest to możliwe że musi być płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! Na co może liczyć abonent, którego umowa kończy się 31 października. Wypowiedzenie wysłane. Obecnie korzystam z pakietu canal+silver z wszystkim canalami+ za kwotę 64 zł. Nie mam multiroomu i dekoder tzw. mydelniczka po dawnej n-ce. Chciałbym utrzymać ten sam pakiet w podobnej cenie. Nie zależy mi HBO, multiroomie i innych Cinemaxach czy Filmboxach. Wymieniłbym ewentualnie dekoder na mediabox. Bardzo proszę o informację od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pewnie drożej by Ci to chcieli wcisnąć, ale na koniec to dostaniesz to samo w podobnej cenie. Łamaniec to kilka miesięcy za free, a reszta z większą opłatą. Poczytaj temat to zrozumiesz o co chodzi i przy okazji dowiesz się też co to jest Exdtra. Miłej lektury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam to forum juz od jakiegos czasu. Ja mam za 69zl Universe+ i paczke C+. Umowa do końca października, place 69zl. Chcialbym placic ok. 55zl za to samo, ale zmienic dekoder na przynajmniej wifibox. Ostatnio przegladalem oferte Cyfrowego Polsatu tam za srednio 56zl mam pakiet Familijny, Cinemax i IPLAmix. Mial ktos z kolegow CP z IPLĄ, jak to wyglada, jak obraz itp...? Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamaniec 53zł/15mc

Komfort Multi Extra canal sport film

vod na 15 mc za 0

Hbo na 5 mc za 0

karta multiroom (zostaje po starej umowie) za 0

 

to jest max jaki idzie ugrac w tym momencie? Tego HBO nie daja na 15mc?

 

Miałem możliwość wzięcia HBO na 6 miesięcy albo Filmbox na 15 miesięcy za 0 zł.

 

Universe = Comfort + Mulit + Extra - reszta co podpisie.

 

Przedłużałem wczoraj a umowę miałem do końca sierpnia tego roku. Wcześniej Universe + 6xC + HBO + Multiroom + Pace PVR HD za 49 zł. Mogłem jeszcze poczekać kilka dni i powalczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, dziś telefon z Krakowa i dostałem to co w podpisie za 79zł. Umowa na 15 miesięcy. Wcześniej miałem to samo bez Redlight i Filmboxów za 85,99. Dodam, że żadnych kontaktów wcześniejszych z mojej strony. Jeden telefon odebrałem ze słabą ofertą, przy drugim nie miałem czasu gadać. Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o mnie nc+ zapomniało. Umowa do końca sierpnia, a od momentu złożenia wypowiedzenia były może z dwa telefony (z żenującymi ofertami), a od 2-3 tygodni cisza. Ale powiedziałem sobie, że sam nie zadzwonię, ani nie rzucę się na na żadną nie w 100% satysfakcjonującą mnie ofertę jak szczerbaty na suchary ;) Pogodziłem się z myślą, że w poniedziałek przyjdzie mi zrobić tour po salonach cyfrowego polsatu, przynajmniej sporo kasy w kieszeni zostanie, a nc+ spadnie o tysięczne promila ARPU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie daj spokoj, tez mialem umowe do konca sierpnia i podobne zalozenia co ty, nie zadzwonie, nie zadzwonie, ale sam w koncu zadzwonilem dwa dni temu (tylko krowa zadania nie zmienia :P ). Odebrala jakas kobitka, tutaj niestety musze nadmienic ze mam uraz i smiem twierdzic ze babki maja jakies dziwne podejscie i nigdy nie otrzymalem od nich dobrej oferty- nie idzie sie dogadac ;] , ale doslownie pol godziny pozniej telefon od nich, pewnie sobie o mnie przypomnieli :lol2: Po drugiej stronie mężczyzna i od razu inna gadka. Umowa przyklepana, w 100% satysfakcjonująca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę na super warunkach. Dostałem comfort,extra,6canal,3hbo,2cinemax,5filmbox,sundance channel hd, history hd, canal+vod, seriale+, prapremiery tvp, konto podstawowe vod, hbo go oraz multiroom standard w cenie 99,90zł na 15 miesięcy. Warunki umowy przesłane na email. Co sądzicie o tej ofercie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...