Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o kurcze. a ile ta aktywacja? nic mi nie mówił konsultant... turbo box jest zadowalający? mam PACE od kilku lat i mam go już trochę dość a 5 zł miesięcznie za turbo byłbym skłonny wyłożyć... łącznie 58 zł za 6xC+ Silver i turbo. pytanie czy ta aktywacja jest konieczna i ile to wynosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta, oferują to samo co mam obecnie (patrz podpis), tylko że 99 zł za pakiet, 5 zł za dekoder, 12 miesięcy rabatu na MR, później 10 zł. Średnio wychodzi 109 zł miesięcznie, 15 zł taniej - z której strony by nie popatrzył :P Oczywiście czekam na nowe inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze. a ile ta aktywacja? nic mi nie mówił konsultant... turbo box jest zadowalający? mam PACE od kilku lat i mam go już trochę dość a 5 zł miesięcznie za turbo byłbym skłonny wyłożyć... łącznie 58 zł za 6xC+ Silver i turbo. pytanie czy ta aktywacja jest konieczna i ile to wynosi?

Ja pytałem o aktywację i konsultant powiedział że nie będę płacił.Tylko dziś pisało dwie osoby w innym wątku że musi iść je wymienić do punktu bo mają z tym dekoderem problem.Ja tego dekodera nie wezmę nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aktywacji do Turbo przynajmniej mi tak proponowali 5 zł miesięcznie bez aktywacji.

Nie chcę się czepiać, ale sam wiesz. Nie raz konsul mówił, że za zer, a piźniej temat o reklamacjach puchł. Może coś się zmieniło. Tak czy owak trzeba być czujnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowi nie płacą aktywacji za dekoder z dyskiem(oczywiście nie we wszystkich ofertach)to chyba nie liczą że będą płacić stali abonenci.Choć mogą próbować naciągać mniej zorientowanych.Dla mnie oferta była tylko 5 zł miesięcznie do abonamentu i na tej samej zasadzie by mi dał Mediaboxa gdyby nie blokada w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu za mediaboxa nie płaciłem aktywacji. Zależało mi wtedy na wymianie bo biały mi nawalił. Zresztą dzisiaj konsultantka zapytała się czy dekoder jest sprawny i czy nie chciałbym go wymienić. Tak jakby odsłuchała zeszłoroczne nagranie. Spytałem się wtedy czy mogę oddać niesprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja w temacie zielony i proszę o pomoc.

Mam pakiet Silver + HBO + 6xC + wynajem Pace + multiroom (2x camaleon) i płacę 99zł.

Teraz proponują mi 99.99zł za to wraz z Filmbox i Cinemax (na których w ogóle mi nie zależy). 2 miesiące temu chcieli 129zł.

Za jaką cenę można wyrwać taki pakiet po wysłaniu wypowiedzenia? (umowa do końca stycznia).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Obecnie posiadam pakiet:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

C+ x6

NC+ Go

 

Umowa do końca stycznia 2015 za 99zł + 5zł za mediaboxa czyli razem 104 zł

 

Czy jest szansa zejść grubo z tego abonamentu na 59,90 zł i mieć to co mam plus HBO ?

 

Jest sporo szansa. Wypowiedzonko i negocjuj.

 

Myślę, że możesz powalczyć o taką cenę. I piszemy forowiczów, nie forumowiczów.

 

Obie formy są poprawne. Częściej stosuje się zwrot forumowicz jako odmiana od forum. Musiałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokladnie taka sama sytuacja nie jestes sam. To samo mam tez do konca stycznia, z tym ze w tym tygodniu 2 razy dzwonili ale nie moglem odebrac. W co celujesz?? U mnie priorytetem jest zejscie przynajmniej na 54 za to samo i wymiana deka. Moze byc ciezko ale mam czas jestem cierpliwy :)

 

Do mnie nie dzwonili ani razu- a tak jak piszę- wypowiedzenie grubo od ponad miesiąca zarejestrowane. I teraz jak tak się zastanowię to przy poprzednich 2-3 przedłużeniach też dzwonili bardzo mało... Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, że do niektórych dzwonią co chwilę a innych mają w pompie.

Co do negocjacji to priorytet to wymiana pace na media albo premium box, choć chyba jeszcze nikomu nie wymienili ;/ ale brak obsługi napisów przez Pace na HBO to jest kabaret (na SD są :D) i chcę zjechać do poziomu 49zł. Z wymianą deka byłbym parę złotych chętny dorzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lutego 2015. Teraz był telefon z Krakowa i mam dwie sprawy do Was :)

 

1) Konsul przedstawił ofertę (która dam w punkcie 2 :) ) i mówię, że ma dzwonić w styczniu. On wielce zdziwiony wyskakuje z tekstem, że raczej spodziewał się decyzji jutro bo zmienia się ustawa, która będzie powodowała to, że np jeżeli podpiszę umowę w styczniu to na koniec umowy wyłaczą mi sygnał i włączą go dopiero po okresie miesiąca, czyli w kwietniu. Słyszał ktoś o czymś takim?

 

2) Kwestia oferty. Zaproponował zejście (bo sam nie chciałem filmboxów i RL) z pakietami:

 

Warianty - w obu przypadkach multiroom standard 6 msc gratis i później 10zł:

a) umowa 15 msc:

Comfort + Extra + Canale + HBO

Opłata: 7 msc: 59,90, kolejne 8 msc: 79,90

 

B) umowa 15msc

Comfort + Extra + Canale+ HBO + Cinemax + History + Sundance

Opłata stała: 89,90zł

 

Jakieś porady i podpowiedzi? Bo nie wydaje mi się to mocno atrakcyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Comfort+, Extra+, C+ x6, HBO, Cinemax, Red Light HD

płacę koło 125 zł

 

Chciałbym zrezygnować na pewno z Red Light HD i ewentualnie z Cinemax. Wypowiedzenie wysłałem, umowa do końca stycznia.

Co mogę utargować? Uda się dodać HBO Go i NC+ GO i zejść poniżej 80 zł?

 

Z góry dzięki za odpowedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...