Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie idiotycznego błędu, jaki wczoraj popełniłem. Śpieszyło mi się, na szybko wydrukowałem wypowiedzenie, zakleiłem kopertę, wysłałem na poczcie, ale dzisiaj rano przypomniałem sobie, że... nie złożyłem na nim podpisu. Czy wie ktoś może, czy mogę telefonicznie potwierdzić złożenie wypowiedzenia, czy jednak muszę znowu lecieć na pocztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma pośpiechu, umowę mam do końca listopada, przeprowadziłem się kilka miesięcy temu, wcześniej miałem 2 APS-y pod ręką, teraz tak się złożyło że nic w okolicy nie ma. Przejdę się na pocztę, dopiszę w wypowiedzeniu, że przesyłam drugi raz, ponieważ na poprzednim omyłkowo nie zamieściłem na nim swojego podpisu. Chyba będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

w najbliższym czasie muszę wybrać telewizję cyfrową (zmiana miejsca zamieszkania). W związku z tym mam pytanie.

Czy w abonamencie obecnej promocji sport+film za 79.90zł jest możliwość po 5 miesiącach zmiany umowy (np dokupienia multiroom...) i pozostawienia części kanałów za 0zł (tych, które po 5 miesiącach są płatne 10zł/m-c)? Jak to zrobić? Może jest jakaś możliwość włączenia ich bezpłatnie na cały okres funkcjonowania 2-letniej umowy przy jej podpisywaniu (callcenter itp.)? Do multiroom wymagany jest mediabox ale jest on płatny +5zł/miesiąc. Może wybrać wifibox'a i po 5 miesiącach kombinować z włączeniem multiroom - tylko na jakich to będzie warunkach (multiroom 5zł + mediabox 5zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co wysyłają do mnie smsy bym się z nimi kontaktował celem przedłużenia umowy?????

 

Może po to abyś poczuł się wyjątkowym abonentem, dla którego jest przyszykowana super oferta.? Później się okazuje, że oferta z butów wyrywa i jest jeszcze gorsza, aniżeli dla nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...