Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu styczniu byly fajne oferty przejeciowe na pakiet Comfort w cenie 39zl do ktorego dokladali na cala dlugosc umowy hbo oraz chyba do ilus miesiecy canal+. Byly rowniez oferty na "goły" pakiet comfort ale z miesiacami gratisowymi chocby 24/6. Czy jest taka szansa na podobne oferty w najblizszym czasie?Tak wiem sa obecnie dwie oferty przejeciowe ale co z ludzmi ktorych nie interesuja rozbudowane pakiety a chcieliby jakis bonus w podstawowym pakiecie w stosunku do nowych klientow.Nc+ spi czy jak?Wiadomo ze teraz abonenci CP maja mozliwosc wypowiedzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie byl wycofany kanal Love.Wowczas jeszcze nie bylo tak korzystnych ofert przejeciowych w nc+.Moj blad ze nie przeczekalem do swiat.Teraz juz tego bledu nie popelnie,kiedys z pewnoscia dadza cos korzystnego.

 

marceli 8866 chce w koncu bezawaryjny dekoder.W cp sie z czyms taki nie spotkalem:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem brać nc+ bez jakiegokolwiek c+ jest nieopłacalne. To c+ przyciąga ludzi do tego operatora a nie cena. W cp zawsze będzie taniej

Jak dla kogoś najważniejsza jest ilość kanałów i cena to tak.Ale porównaj jeszcze wartość kanałów z + a tych z CP.A oferty dla nowych są jakie są i trzeba się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy nie kazdy potrzebuje canal+ a oferty jednak sie roznia.Ja np. zawsze lubialem w n-ce pelna paczke programow z grupy tvn w wersji hd czego nie ma w cp.Mniej awaryjne dekodery w nc+ to tez wazna rzecz szczegolnie jesli chodzi o pvr.A innemu moze sie nawet nie podobac pomaranczowy kolor paska programow w cp:-) Jest sporo niuansow rozniacych obie platformy.Choc mnie brakuje trzeciego gracza na rynku jakim byla cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferta przejściowa odpowiadał. Premium film i hbo w średniej cenie 73zł. Jako nowy abonent nie mogę narzekać. W perspektywie jakieś negocjacje na koniec umowy . Zawsze coś można ugryść 8) .A czemu nie weźmiesz tylko comfort+ jeśli nie interesują bogatsze pakiety? Do tego dostaniesz pakiet ekstra do 6 mies. gratis. Oferta słabsza ale jak nie chcesz płacić więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj, forum obserwuję od dłuższego czasu.

Jeszcze jestem abonentem CP, ale po wysłaniu wypowiedzenia w związku z wycofaniem kanału Sundance SD zamierzam przejść do nc+. Znam ofertę przejściową, mam pytanie odnośnie dekodera Mediabox, mianowicie zamierzam go kupić, aby nie płacić dzierżawy co miesiąc. Czy uważacie, że to dobry pomysł, bo gdzieś czytałem, że są potem problemy z reklamacją. I drugie pytanie-docelowo interesuje mnie pakiet Comfort+ Extra+ 6xC gdzieś za ok. 60 zł. miesięcznie(średnia cena). Jakie mam teraz pakiety wybrać, by w przyszłości mieć szanse na takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...