Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Euro 2016 bedzie tylko Mecz otwarcia,polfinaly i final w Polsacie. UEFA juz niewymaga odkodowania calego Euro. I bardzo dobrze.

 

Dobrze?, chyba tylko dla ciebie, już teraz widać, że ludzie odchodzą od płatnej telewizji na rzecz DVB-T, Polsat więcej by stracił na tym, przynajmniej wizerunkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak ktoś może się cieszyć z mniejszej dostępności meczów dla szerokiego grona widzów i cieszyć się, że im mniejszy dostęp tym lepiej. Opcji jest kilka, pierwsza i najbardziej prawdopodobna znając zachłanność Polsatu to stworzenie dodatkowego, płatnego kanału typu Polsat Sport Euro, druga to dawanie wszystkich meczy na PSE i i trzecia to pokazywanie słabszych drużyn - a przy 24 państwach będzie tego sporo na antenach PS i PSE, a hitowych kilku, kilkunastu meczów w PPV. Sądzę że PPV to już stała, wieczna miłość Polsatu i nigdy nie zrezygnują z niej definitywnie. Raczej odwrotnie, będą testować też inne dyscypliny w tym systemie. Kto wie, czy gdyby Kubica jechał w F1 z jakimiś sukcesami to by nie dawali niektórych wyścigów w PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać efekt włączenia dodatkowego sygnału.

 

Wczoraj podczas "Fantastycznej Czwórki 2" Polsat zaliczył zresztą pewną małą wpadkę - napisy końcowe (o dziwo nie przyspieszone) przerwano na reklamę (brak klipów sponsorskich czy czegokolwiek), "na szczęście" po przerwie nie wrócono do napisów ;) Ubocznym efektem jest fakt, że ostatecznie film na reklamy przerwano tylko raz.

 

Tylko ten lektor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten lektor...

To prawda, pana Olejniczaka też nie znoszę. Moim zdaniem lepszy do czytania ''Fantastycznej Czwórki 2'' powinien być Gudowski czy Szydłowski - oni są zdecydowanie lepsi.

 

Także związku z corocznym wakacyjnym urlopem Grzegorza Pawlaka, zapowiedzi programowe czyta w zastępstwie Maciej Orłowski - lektor programów TVN ''Uwaga'' i ''Kuchenne Rewolucje''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kilka lat przed wejściem telewizji cyfrowej tak właśnie myślałem. Wydawało mi się, że będzie każdy film oprócz lektora zawsze na drugiej ścieżce w oryginale. To samo myślałem, że skończą się narzekania na komentatorów, bo zawsze w meczach będzie druga ścieżka z oryginalnym, głośniejszym dźwiękiem ze stadionu. Niestety, płonne to były nadzieje, nawet tego na transmisjach sportowych nie stosuje C+, więc tym bardziej w takiej zapóźnionej technicznie, zawsze o krok za konkurencją, jak Polsat trudno się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że przy zagluszaniu przez lektora napisów końcowych jest ucinany dodatkowo obraz (przy włączonym overscanie tego nie widać)

To się dzieje już od wielu lat, ale występowało właśnie tylko podczas lektora na napisach końcowych, a od kliku dni Polsat nieprzerwanie nadaje właśnie w takiej ramce cały swój program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kiedyś, kilka lat przed wejściem telewizji cyfrowej tak właśnie myślałem. Wydawało mi się, że będzie każdy film oprócz lektora zawsze na drugiej ścieżce w oryginale. To samo myślałem, że skończą się narzekania na komentatorów, bo zawsze w meczach będzie druga ścieżka z oryginalnym, głośniejszym dźwiękiem ze stadionu. Niestety, płonne to były nadzieje, nawet tego na transmisjach sportowych nie stosuje C+, więc tym bardziej w takiej zapóźnionej technicznie, zawsze o krok za konkurencją, jak Polsat trudno się spodziewać.

W TVP podczas meczów, jeśli jest dostępne 5.1 można wyciszyć sobie komentarz. Jest to do zrealizowania odbierając telewzję na komputerze z odpowiednim oprogramowaniem (u mnie DVBViewer + AC3Filter) albo posiadając zestaw 5.1 (wyłączenie komentarza przez odłączenie kanału centralnego).

 

PS

W DVBViewer też mam ramkę na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...