Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wlasnie nie bede bral na powaznie zadnych wpisow od Ciebie, bo nie orientujesz sie zupelnie w sytuacji wokol. I jeszcze slepo twierdzisz, ze wszystko bylo OK podczas tej transmisji, ktorej po prostu sie nie dalo ogladac :brawo:

Miałem duże nadzieje co do kanału, a wyszło jak zwykle. Nie tak to sobie wyobrażałem. Ciągle zacinający się stream, nawet w najgorszej jakości. Sprawdzałem ze wszystkimi przeglądarkami i w VLC. Mam w domu światłowód 30 Mbps. Jestem fanem Serie A i jeśli tak mają wyglądać transmisje to podziękuję. Wolę ruskie sopcasty. Jakość dużo lepsza i nie przycina co chwilę dźwięk.

Dokladnie - kolega powyzej pisze zgodnie z prawda - po prostu stream sie do niczego nie nadaje - mozna probowac na wszystkie sposoby i nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Miałem duże nadzieje co do kanału, a wyszło jak zwykle. Nie tak to sobie wyobrażałem. Ciągle zacinający się stream, nawet w najgorszej jakości. Sprawdzałem ze wszystkimi przeglądarkami i w VLC. Mam w domu światłowód 30 Mbps. Jestem fanem Serie A i jeśli tak mają wyglądać transmisje to podziękuję. Wolę ruskie sopcasty. Jakość dużo lepsza i nie przycina co chwilę dźwięk.

Dziwne bo u mnie dźwięk się nie przycinał....

Może muszą się zgłosić do techników z "Canal+" i będzie to lepiej wyglądało czyli tak:

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, najpierw włączyłem sobie wcześniej stream, ale z głównej strony Eleven. Słaba jakość i przycinki. Dobrze, włączam więc bezpośredni link jaki był podany tutaj na forum. Od razu lepiej. Jak to zostało wspomniane (rzadko oglądam streamy) dobra jakość już wg mnie jak na stream w dodatku bez żadnych przycinek. Podłączyłem laptop do telewizora i lepiej to się prezentowało niż SportKlub czy Orange sport. Oczywiście było lekkie opóźnienie. Od momentu kiedy rozpoczęła się transmisja na TVN Turbo HD to przełączyłem oglądanie normalnie na tv, bo jednak dla mnie jednak tak jest wygodniej.

 

Oczywiście, jeśli mają być transmisje internetowe, szczególnie, że jednym to bardzo zależy, to nie mam nic przeciwko. Im więcej alternatyw możliwości oglądania tym lepiej dla większej ilości ludzi. Mimo wszystko ja jestem jeszcze tradycjonalistą i wolałbym normalne oglądanie wydarzeń sportowych telewizyjnych w swojej kablówce. No i właśnie, kiedy i gdzie będzie kanał Eleven? Od startu Ligue 1? Od startu Serie A TIM (bądź pozyskania praw do Liga BBVA)? A może dopiero od września. Oraz czy i kiedy będzie w UPC oraz w jakim pakiecie. Uzbrajam się w cierpliwość. Nie powiem, zawsze lepiej jak miałby możliwość oglądania jakiś wieczornych hitów, szlagierów, derbów z Francji, Włoch (Hiszpanii?). Do Emirates FA Cup jeszcze trochę czasu, a nie ukrywam, że te prawa mnie chyba najbardziej interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...