Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Masz jakiś link? Bo informacja bardzo ciekawa.

 

EDIT: Dobra, już mam - http://centruminformacji.tvp.pl/1976441 ... ne-premier . Bardzo dobra informacja, chociaż różnie może być z meczami wyjazdowi. Tym bardziej, że 2 polskie drużyny grają już od 1. rundy, więc mogą trafić na jakieś zad... w Kazachstanie, Armenii czy Gruzji. Najważniejsze, że będą pokazywać mecze u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się cieszycie?? Z tego że TVP chwali się że pokaże mecze do których jeszcze nie kupili praw bo nie mogli... Parodia!

Ciekawe czy jak wylosują zespól z San Marino Giblartaru to tak chętnie będą chcieli produkować sygnał którego za granicą nikt im nie kupi. Nie mówiąc już o robieniu sygnału za granicą.

te problemy są co roku i tak będzie też teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2015 jeśli chodzi o prawa sportowe w polskiej TV jest naprawdę bardzo dobry.Pozyskanie MLS przez Eurosport i chyba jedne z największych zaskoczeń w historii,czyli UFC na Extreme Sports Channel.Jednak jest jeszcze sporo atrakcyjnych praw do kupna.Najbardziej w polskiej tv brakuje mi Pucharu Anglii,Pucharu Ligi Angielskiej oraz NHL.Mam nadzieję,że już niedługo ktoś pozyska coś z tych wymienionych praw sportowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mocne zaplecza finansowe ma mp Silva ale teraz nie opłaca im się sprzedawać ekstraklasy tylko czekać az do startu ligi. Liga się rozpocznie i nie będzie jej nigdzie i pojawia się naciski na nc plus który zawsze ja miał. W Polsce to różne cyrki. Jak polsat który kupił mecze eliminacji mistrzostw świata i wbrew prawu sprzedawał i atakował tvp ze nie chce kupić od nich. Pamiętam Cafe futboll jak Borek z Kowalczkiem wmawiali ludziom ze tvp ma obowiązek zapłacić każda cenę, bo to ich obowiązek. Myślę ze tu mogą być niezłe przepychanki do samego końca łącznie z tym ze parę kolejek nikt nie obejrzy. To jest Polska panowie.

 

Tvp często pod naciskiem tzw opinii publicznej w końca nabywal prawa, ale jak będzie z nc plus?Nie są stacją publiczną, ale to ich sztandarowym produkt. A cześć będzie wściekła że meczów nie ma i ich nie będzie obchodzić cena jaką nc plus musi dać. Czarny scenariusz, ale możliwy. Im bliżej startu nowke ligi tym obie strony będą bardziej zdesperowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa w przyszłym sezonie będzie na pewno, nie wiadomo na 100% jeszcze w jakim formacie. Pisałem już o scenariuszach wcześniej, myślę, że wszyscy chcieliby pełny pakiet. Szkoda, że tak to wygląda. Kibice czekają i nie wiedzą czy przedłużać umowy z CP, nc+ czy odchodzić...słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...