Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze super ekspres to moze nie jest dobre zrodło,ale zawsze to jakies info. Jesli chodzi o ekstraklase to wymyslili sobie ze beda 3 rodzaje meczy: super,srednie i słabe. I kazda stacja moze miec inny pakiet. Niby to doniesienia tylko,ale wychodzi na to ze polsat ma chrapke na najnizszy pakiet,a raczej chyba nikogo nie bedzie stac na całosc,nawet nc plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pisze z komórki. Niemniej typowe polskie podejście. Słaba liga slabe mecze. A to nieprawda. Liga zajmuje 19 miejsce na 49 w europejskim rankingu. Raczej jest średnia. A co w innych dziedzinach to my jesteśmy tacy top? W muzyce, filmie czy nawet innych dziedzinach. No ale polskiej lidze trzeba dokopać bo to teraz trendy...

 

To jak zachwycać sie top modelką i gardzic dziewczynami obok, bo nie mają takich wymiarów jak te super modelki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ligi piłkarskie różnią się tylko klubami i piłkarzami, tak to w każdym meczu każdej ligi nie widać różnicy, no może poza klasą piłkarzy.

Gratulacje jak nie widzisz różnicy między Ekstraklasą a np.Ligą angielską.A kto tą różnicę między ligami robi jak nie klasa piłkarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze super ekspres to moze nie jest dobre zrodło,ale zawsze to jakies info. Jesli chodzi o ekstraklase to wymyslili sobie ze beda 3 rodzaje meczy: super,srednie i słabe. I kazda stacja moze miec inny pakiet. Niby to doniesienia tylko,ale wychodzi na to ze polsat ma chrapke na najnizszy pakiet,a raczej chyba nikogo nie bedzie stac na całosc,nawet nc plus...

Najniższy w sensie najsłabsze mecze? Przecież już taki pakiet mieli i go nie przedłużyli na ten sezon, bo stwierdzili, że interesuje ich tylko całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto świadomie weźmie pakiet "słabe mecze". Mnie też to bardzo oddane kibicowanie zagranicznym drużynom śmieszy. Niektórzy się tak zapominają, że mówią: MY Real, MY Manchester, MY Bayern. Jaki ty chłoptasiu z wioski na Podlasiu jesteś Madridista, który "umierał" by za Real, jak nawet Madrytu w życiu nie widziałeś na mapie? Są jakieś granice śmieszności w tym oddaniu. Normalnie kibicować i sympatyzować zawsze można. Co do naszej ligi to jest pewnie lepsza niż my myślimy - często obcy piłkarze mówią, że się takiej fizycznej ligi nie spodziewali, liczyli, że się gra łatwiej. Chociaż wyniki w pucharach poza wyjątkami mówią, że jednak nie jest za dobrze, skoro ich leją drużyny z Azerbejdżanu, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Macedonii, Gruzji, Cypru, Islandii. Prawda jak zwykle leży tam, gdzie leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopując:

Mi tam w zupełności wystarczą prawa sportowe Polsatu, Eurosprtu i TVP. Kopaczy mam za przeproszeniem gdzieś, więc gdybym miał nc+, nic z kanałów sportowych bym nieoglądał, jak Eurosport, TVP, czy Extreme Sports Channel. W dodatku Polsat ma prawa do mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, biorąc pod uwagę, że wolę kolarstwo od piłki nożnej, a do tego sezon na Eurosporcie, to dla mnie i tak dosyć ze sportu. Na TVP Sport czasami obejrzę hokej, czy tak z nudów jakiś mecz piłkarski. Do rzeczy: gdybym miał ofertę sportową nc+, to bym morze miał ofertę filmową, bo piłka nożna, a tam to dużo "tego" to nie dla mnie. Przy okazji kontynuuję przyzwyczajenia ojca, on też nie oglądał gały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę,że Eurosport pozyskał prawa do rozgrywek Féminine D1(czyli najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej kobiet we Francji).Dziś będzie można obejrzeć spotkanie PSG-Lyon.W drużynie z Paryża występuje polska bramkarka Katarzyna Kiedrzynek.Co ciekawe będzie to starcie pierwszego zespołu w tabeli z drugim.Więc proszę dopiszcie te rozgrywki do praw Eurosportu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ masz też bardzo Dużo piłki ręcznej, koszykówki i żużla, ale rozumiem, ze tego tez nie lubisz?

 

Jedynie czego mi brakuje z koszykówki to NBA, ale da się to przecierpieć. Z ręcznej mi wystarczą mecze Polaków, a żużla nie oglądam.

 

Z resztą na codzień mam ważniejsze rzeczy na głowie, niż oglądanie tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...