Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grand Prix to zawody w łyżwach figurowych. TVP kupiła pełen pakiet Międzynarodowej Federacji Łyżwiarskiej w skład którego wchodzą:

 

Łyżwiarstwo szybkie:

- Mistrzostwa Świata na dystansach

- Mistrzostwa Świata w wieloboju

- Mistrzostwa Świata w wieloboju sprinterskim

- Mistrzostwa Europy w wieloboju

- Puchar Świata

 

Short Track:

- Puchar Świata

- Mistrzostwa Świata

 

Łyżwiarstwo figurowe:

- Mistrzostwa Świata

- Mistrzostwa Europy

- Grand Prix.

 

Więc sorry ale jeszcze musisz tą rozpiskę łyżew w TVP poprawić. Ja ci niedokładnie wtedy napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Eurosport traci łyżwy figurowe. Dębowski komentuje jak komentuje, ale jego relacja z biegu Bródki w Soczi przejdzie do historii :D .

 

Nie liczyłbym na takie cuda.

Co jak co, ale mnie [beep]ny P. Dębowskiego nie rajcują, przykro mi. Wolę sobie posłuchać moim zdaniem rzeczowego komentarza P. Lepy z PS niż P. Dębowskiego. Dlaczego? A dlatego, że P. Lepa nie popełnia praktycznie notorycznych lapsusów tak jak to popełnia P. Dębowski.

 

A tak zmieniając temat, bo mnie to ciekawi, jak wypadło to ultra HD w finale LM? Mówię rzecz jasna o relacji C+ i do posiadaczy NC+ kieruje pytanie. Co do samego meczu się nie wypowiadam dlatego, że piłka nożna mnie nie interesuje oglądałem w tym momencie siatkówkę, ale jestem ciekawy jak to wypadło wizualnie.A tak swoją drogą, ciekawe czy puszczą łyżwy szybkie np: w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa ponad 400 godzin relacji z igrzysk europejskich w Baku na sportowych antenach Polsatu.

 

Źródło:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... satu-wideo

 

Co do praw do I ligi w piłce nożnej to wyczytałem, że będą pokazywać po 2 spotkania na kolejkę to tak dla piłkarskich kibiców.

 

I jeszcze co do Eurobasketu pań to niestety moje przewidywania się sprawdziły. Mecze Polek będzie można bezpłatnie śledzić w Internecie na Youtube'owym koncie FIBA. No to się wielce NC+ lub dziennikarze wieszczący zdobycie przez nich praw popisali.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polsatów trzeba jeszcze dopisać Rallycross, siatkarskie klubowe MŚ, turnieje tenisowe ATP 250, inne wyścigi kolarskie niż tylko MŚ i nie tylko szosowe, takze górskie, torowe,przełajowe, lekkoatletyka- nie tylko Diamentowa Liga, także inne wybrane zawody oraz magazyny: Polska 2016,ATP World Tour Uncovered, magazyny alpejskie, freestele, snowoboardowe, golfowe, lekkoatletyczne,WRC a usunąć Magazyn Liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj apropo Eleven jeszcze GP2, GP3 i Porsche Supercup, bowiem MP&Silva posiada te prawa, więc i Eleven przejęło zapewne te prawa ;)

Domysły mnie nie interesują, interesują mnie fakty. Chwalili się F1, więc dodałem.

 

http://www.cyrkf1.pl/dolce-sport-f1-rumunii/ http://www.cyrkf1.pl/bein-sports-z-f1-n ... wschodzie/ sądzę, że to powinno być dowodem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k Trzeba do Polsatów jeszcze dodać el.ME 2016 w piłce ręcznej i magazyny IAAF World Athletics, European Tour Weekly, freestele, snowoboardowe, i alpejskie, tylko one jakoś po angielsku się nazywają, no ale wiadomo emitowane są tylko od listopada do marca, no bo są to magazyny sportów zimowych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kogo jeszcze poza P. Mirosławskim będą mieli. Jak piszą stawiają na młodych i na pasjonatów sportu. No i ciekawe u kogo Eleven sport będzie jak piszą w dobrych sieciach kablowych, na platformach satelitarnych i w Internecie. Tylko czy NC+ czy CP będą chcieli ich mieć skoro to jawna konkurencja dla ich kanałów sportowych? Oferta moim zdaniem bardzo ciekawa jak na wejście na rynek. Poza tym podali również, że nie wycofują się z przetargów na Ekstraklasę i będą startowali w kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...