Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Poland: No właśnie :) Moim zdaniem w gazetach Bauera powinny zajść zmiany. Natomiast mi się wydaje, że takie bardziej dotkliwe zmiany w listingu w gazetach Bauera mogą zajść dopiero w 2015 roku. :( Ale bądźmy dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą przedstawię jak wygląda nowy układ Kuriera tv.

Pierwsze dwie strony bez zmian.

Strona 3

Rząd 1-Axn,Tvp seriale,Tvp polonia,Stopklatka,Kino Polska,Polsat 2

Rząd 2-13 ulica,Universal channel,Tvp hd,Comedy central,Tele 5,Canal+

Rząd 3-Tlc,Tvn style,Polsat cafe,Tvn turbo,Polsat play,Hbo

Strona 4

Rząd 1-Polsat film,Mini mini+,Discovery channel,Tvp historia,Polsat sport,Canal+ sport

Rząd 2-Ale kino+,Disney channel,Discovery science,Fokus tv,Polsat sport news,Eurosport

Rząd 3-Eska tv, a pod nią Polo tv,Tvp abc,National geographic,Id,Tvp sport,Eurosport 2.

 

Zmiany zatem są kosmetyczne.

Nic nie odeszło,nic nie doszło,parę kanałów zmieniło położenie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to tutaj poruszane, ale mam własnie w rękach drukowaną wersję Kuriera Wileńskiego z piątku.Gazetka bardzo ubogo wydana, czarno biała(nawet zdjęcia), mam wrażenie , że powielana na dobrym ksero. Jest też program tv na 2 stronach.

Strony są podzielone w poziomie mniej więcej 2/3 i 1/3, u góry lecą najpierw kanały litewskie a potem polskie, dołem natomiast rosyjskie.

 

Kolejność w górnej części

LRT

LRT (coś nie widać logo)

LNK

BTV

3

Lietuvos Rytas Tv

1

Viasat 6

TVP Polonia

TVN 7

TVP1 (to logo z lat 90 ;)

TVP2

TVP Kultura

 

Dolna część ( nie znam dobrze cyrylicy ale mniej wiecej tak jak pisze)

RTV

1 rosyjska

Rossija 24

RTR Planeta

REN Lietuva

Eurosport

Discovery

TBW

NTV

Nashe Kino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcl1: Tele Świat zrobił nas w [beep] :lol2:

Tak wygląda nowy listing w Tele Świecie:

1 i 2 strona - bez zmian.

3 str 1 rząd: TVP Polonia, TVP Rozrywka, TTV, Polsat 2, Polsat Film, AXN

2 rząd: TVP Historia, TVP Kultura, ATM Rozrywka, Tele 5, Alekino+, Canal+

3 rząd: TV Trwam, TV 6, TVS, Eska TV/ Polo TV, Canal+ Family, Canal+ Family 2

4 str 1 rząd: Kino Polska, TVP Seriale, 13 ulica, Comedy Central, TVP HD, Stopklatka

2 rząd: Canal+ Film, Filmbox, HBO, Comedy Central Family, FOX, CBS Europa

3 rząd: Canal+ Film 2, TCM, HBO 2, Universal Channel, Foxlife, CBS Drama

5 str 1 rząd: TVP Info, TLC, TVN Style, Discovery Channel, National Geographic, Fokus TV

2 rząd: TVN 24, Kuchnia+, Polsat Cafe, Discovery Science, Animal Planet, Planete+

3 rząd: Polsat News/ Superstacja, TVP Regionalna, BBC Entertainment, Polsat Viasat Explore, ID, History

6 str 1 rząd: Polsat Sport, Eurosport, TVP Sport, Canal+ Sport, Nickelodeon, TVP ABC

2 rząd: Polsat Sport Extra, Eurosport 2, TVN Turbo, nSport+, Minimini+, Disney Channel

3 rząd: Polsat Sport News, Orange Sport, Polsat Play, Discovery Turbo Xtra, Cartoon Network, Disney Junior

R: 82 stacje (bez zmian liczba stacji :D )

Do Tele Świata doszły kanały: TCM, Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2, a poleciały - AXN White, Teletoon+, Polsat JimJam i BBC Cbeebies.

Przetasowania listingowe także zaszły w Tele Max - tam zamieniono miejscami kanały Polsat Film i Stopklatka, a dokumentalne wyglądają tak samo jak w Super TV. :)

Moim zdaniem do Tele Świata można dołożyć jeszcze parę stacji, np. CBS Reality, Domo+ czy BBC Liefestyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być tak w Tele Świecie:

1 i 2 strona - bez zmian.

3 str 1 rząd: TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Regionalna, TVP Kultura, TTV, TV Trwam

2 rząd: TVP Historia, TVS, Tele 5, Polsat Film ,Alekino+, Canal+

3 rząd: BBC Entertaiment, ATM Rozrywka, Polsat 2, AXN, Canal+ Family/Canal+ Family 2

4 str 1 rząd: Kino Polska, TVP Seriale, 13 ulica, Comedy Central, TVP HD, Stopklatka

2 rząd: Canal+ Film, Filmbox, HBO, Comedy Central Family, FOX, CBS Europa

3 rząd: Canal+ Film 2, TCM, HBO 2, Universal Channel, Foxlife, CBS Drama

5 str 1 rząd: TVP Info, TLC, TVN Style, Discovery Channel, National Geographic, Fokus TV

2 rząd: TVN 24, Kuchnia+, Polsat Cafe, Discovery Science, Animal Planet, Planete+

3 rząd: Polsat News/ Superstacja, TVR, Eska TV/ Polo TV, Polsat Viasat Explore, ID, History

6 str 1 rząd: Polsat Sport, Eurosport, TVP Sport, Canal+ Sport, Nickelodeon, TVP ABC

2 rząd: Polsat Sport Extra, Eurosport 2, TVN Turbo, nSport+, Minimini+, Disney Channel

3 rząd: Polsat Sport News, Orange Sport, Polsat Play, Discovery Turbo Xtra, Cartoon Network, Disney Junior

R: 83 stacje (czyli o jedną więcej)

Moim zdaniem to znacznie lepiej by wyglądało od tego co dzisiaj nam zaproponował powiedzmy szczerze największy dwutygodnik Bauera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć życzenia urodzinowe dla czasopsima To&Owo TV:

 

Z okazji 25.urodzin to&owo życzę aby ta gazeta nadal kontynuowała swoją działalność, a ponieważ pierwszy jej numer ukazał się w dniu 15 wrzesień 1989 to chciałbym jeszcze jednej rzeczy Biblioteki Cyfrowej w której pojawiłby się wszystkie numery tej gazety od 1989 roku wzwyż bo śniło mi się w nocy że istnieje biblioteka cyfrowa to&owo w której mogę czytać numery tej gazety np.2001 lub 2002

Dlatego Proszę wszystkich starych i obecnych fanów To&Owo TV o prośbę: stwórzcie petycję która pozwoli żeby nastąpiło pojawienie się Biblioteki Cyfrowej To&Owo TV a petycję należy zrobić np. za pośrednictwem strony www.petycje.pl

Jak tylko pojawi sie petycja to będzie można składać podpisy a im więcej podpisów tym lepiej dla starych numerów To&Owo w BC To&owo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałbym zmienić temat a mianowicie czy orientuje się ktoś kto ma teraz prawa do ewentualnej reaktywacji tygodnika Antena? Z tego co pamiętam ostatnio prawa miał wydawca "Przeglądu" ale czy z nich skorzystał czy je jednak przekazał komuś innemu to już nie wiem. Dlatego też byłbym wdzięczny za informacje od was w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PIOOLE: Przydało by się zmienić listing w gazetach PressMedii :) , i ewentualnie nową gazetę dołożyć w wykonaniu PressMedii :) Uważam, że gazeta z programem NTC była by udanym pomysłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie chciał napisać petycji dt. Biblioteki cyfrowej to&owo TV ja postanowiłem to zrobić i dlatego mam dla was link:

http://petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=10803

Czekam na podpisy a im więcej podpisów tym większa szansa że BC To&Owo TV się pojawi.

P.S. Przekażcie ten link podany wyżej wszystkim znajomym lubiącym telewizję być może oni też są fanami T&O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem żadnych zmian nie ma - ani w Tele 14 plus, ani w Programie TV. Ciekawe, kiedy tam zajdą zmiany, bo jakieś informacje tutaj były :) , że podobno miała jakaś korekta w listingu tych gazet zajść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla To i Owo - ciekawe, kiedy Tele Tydzień poleci w rankingu najchętniej kupowanych gazet w Polsce - tam, w Tele Tygodniu listing TV jest śmiechu warty. Za listing Tele Tydzień wg. mnie powinien być sklasyfikowany pod koniec zestawienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto nowy tele świat na zdjęciach ...

Jestem bardzo zawiedziony, bo kupowałem to czasopismo dla CBeebies, gdzie rzeczywiście jest kłopot z EPG dla tego programu (zwykle wyświetla się tylko aktualny program lub jedynie 2-3 pozycje do przodu). Program TVP ABC czy Minimini jest dostępny w każdym dodatku do jakiejkolwiek gazety, nie opłaca się się kupować specjalnie czasopisma, w którym na dobrą sprawę jest to samo.

 

Gdzie można znaleźć czasopismo z programem CBeebies?

Fajnie by było, żeby był też program Da Vinci Learning, Viasat Nature i BBC HD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że canal+ mają tylko niektórzy abonenci nc+, tymczasem Cbeebies, Da Vinci Learning i Bbc hd są dostępne dużo szerszej zarówno w nc+ jak i Cyfrowym Polsacie...

Dla mnie to dziwne, że nikt nie chce zarobić drukując program wartościowych stacji. Na pewno jest to nisza do wykorzystania przez jakieś czasopismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...