Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A mają wolne gdzieś tak 400 mln zł? Bo tyle na oko, kosztowałoby ich kupno, dostosowanie i modernizacja Multimedi do swoich potrzeb.

Obecnie w większości przypadków nie przejmuje się firm za swoją kasę, vide Solorz. Odnośnie kwot w biznesie telekomunikacyjno-operatorskim to np: w aukcji na częstotliwości 800 i 2600 jest już prawie 3mld zł czyli każdy (Orange, Tmobile, Solorz, Play) musi wyskoczyć na dzień dobry z ponad 700mln zł. Póki co bo aukcja nadal trwa.

O ile wiem Netia ma kasę na przejęcia. Pytanie jest zawsze za ile ktoś chce sprzedać i czy zaakceptuje to kupujący. Oczywiście po due diligence czyli sprawdzeniu "trupów w szafie" ;) Właściciele MM chcieli za dużo i nadal są właścicielami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro_1983:

Co komu, po nieobiektywnych opiniach? Fakty ci napisałem. O tym, że nie są wstanie przeprowadzić wszędzie modernizacji teraz - także pisałem wcześniej. :P Gdyby Multimedia od początku działała w twojej miejscowości, tej gorszej infrastruktury by nie było. :P

 

I myślałem, że już znasz realia swojej miejscowości? Po co ciągle wyskakujesz z tym, jakbyś poznał je wczoraj? Nie zamierzam dopisywać "prócz MMP Południe S.A.". Z automatu traktuj, że nic nie dostaniesz. I musisz czekać na modernizację.

 

@zerojedynkaX:

Wytłumacz mi jedno: Co mają mieć klienci do autonomicznych decyzji firmy? Jeśli dodanie FOKUS TV HD wiążę się z pewnymi kosztami i konsekwencjami, to co mają zrobić? Słuchać za wszelką cenę klientów? Sorry, ale nie masz pojęcia o czym mówisz. Poza tym, nie jesteś typowym klientem tej firmy. Tylko wyjątkowo krytycznym i niezadowolonym marudą. :P Multimedia daje ci w tej chwili wszystko, co jest w stanie. A nie są w stanie zaoferować ci w tej chwili np. 70 kanałów HD za 60zł. Żadne masowe narzekania klientów tego szybko nie zmienią.

 

@mixiorek:

Wiem o tym. Zatem pytanie brzmi: czy byliby w stanie tyle pożyczyć i potem spłacać? Nie wszystkie firmy mają możliwości Solorz-Żaka. :P A telekomy w rodzaju Orange, Play, Plus czy T-Mobile to inna bajka. Dysponują znacznie większymi kwotami. Oni są w stanie tyle wyłożyć. Mają ogromną bazę klientów. Według mnie Netię stać góra na 300 mln, i to z problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Discovery oznacza de facto likwidacje Planete+ w obecnej formie. Tzn. będzie nadawał, ale jako kanał rozrywkowo-lifestylowy. Programy dokumentalne mu zabierają.

Bardzo zła wiadomość. Ci co nie maja Canal plusów dużo stracą... Na Planete są dobre dokumenty (nie przerywane reklamami) i to przy dobrej jakości obrazu i dźwięku... Za kanał rozrywkowo-lifestylowy to ja dziękuję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...