Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam zmiany w układzie programowym? Bo od 26 stycznia, czyli od dziś już miał zacząć się proces, który będzie prowadzony etapami w różnych lokalizacjach. Czy u kogoś już jakieś zmiany nastąpiły?

 

U mnie/Częstochowa/nie ma póki co żadnych zmian.My jesteśmy MM-Południe,chyba zaczną od północy Polski. :D

Na stronach MM pojawił się nowy spis programów z podziałem na pakiety.Nareszcie będzie wiadomo co w jakim pakiecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie bez zmian, a ja północny-wschód Polski. Tutaj zamieszczam plik z obszarem działalności, trochę tych miejscowości jest. Są trzy regiony: Północny, Centralny i Południowy. Ja północny-wschód Polski a należę do Centralnego. Myślę, że będą jechać od Północnego, potem Centralny i na końcu Południowy.

http://zapodaj.net/ceb80f465515e.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tej mapki co zapodał mirolop ja jestem z południa ale jakimś dziwnym trafem wszystkie dodawane programy mam - również te w HD a technicy potwierdzili mi że te które mają być od lutego również będą więc nie ma co szufladkować. Lokalizacja Chełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czy modernizacja sieci w danej lokalizacji była, skoro masz wszystko to oznacza, że taka modernizacja już była. Druga sprawa to taka, że sygnał cyfrowy na całą Polskę nie jest chyba brany z jednego miejsca - z jednej głownej stacji czołowej, lecz pewnie takich stacji czołowych jest kilka, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie ? Mieszkam w obszarze MM-Południe i mam wszystkie HD,włączono mi w styczniu to co mieli włączyć.Listę mam identyczną jak na stronie MM.

Czekam teraz na zmianę od 1.02. W BOK-u w Częstochowie poinformowano mnie,że od 1.02 będą włączone kanały HD wg.informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałbym nic przeciwko usunięciu kanałów MTV. Najbardziej ucieszyłbym się z wprowadzenia kanałów Viasatu w HD (Viasat Nature to bardzo dobry zastępnik Nat Geo Wild), oczywiście jestem też za przywróceniem Nat Geo Wild HD.

Nie rozumiem dlaczego w dobie dużych telewizorów wprowadza się kanały w SD, skoro istnieją wersje HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem.Kanały HD to dziś NORMA. Nawet nie powinny mieć znaczka HD.Natomiast kanały SD,wytwór z XX wieku to coś co powinno się oznaczyć UWAGA SD ! NIE STOSOWAĆ W TELEWIZORACH HD! Pamiętam jak pierwsze emisje kolorowe w nasze TV oznaczano KOLOR,aby posiadacz czarno-białego TV wiedział co odbiera.Potem pierwsze emisje STEREO na UKF-ie z zapaloną lampką STEREO. A dziś to norma. Telewizja HD była już opisana w "Radioelektroniku" w latach 80-tych. I do dziś jest nowością.Żałosne to jest.Tylko nie piszcie nic o pieniądzach,bo się[beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tro Nie raz już pisałem odnośnie Viasatów w HD, ale jesteś tu nowy więc przypomnę. Viasat Nature HD/Viasat History HD w Multimedia Polska jest dostępny ale w pakiecie "HD", który w promocji kosztuje 9 zł. Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat History nadają 24/h natomiast Viasat Nature HD nadaje od 6:00 do 18:00 a Viasat History HD od 18:00 do 6:00. Po drugie Viasat Nature HD/Viasat History HD mają inną ramówkę niż Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat History. Tobie zapewne chodzi o to ażeby Viasat Nature HD/Viasat History HD pojawil się w pakiecie SuperBox lub MaxBox.

@zerojedynka Pewnie zaczynają od dużych miast a skończą na małych miejscowościach. U mnie jak na razie nic się nie dzieje. Moje miasteczko ma zaledwie około 10 tysięcy mieszkańców. :)

 

Zmiany w Cenniku Usługi Multimedia Internet oraz Cenniku Multimedia mobilNET. http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 994406fcd4

Pojawiła się jakaś nowa usługa "Emil - Bezpieczny Internet". Czy to może coś podobnego do MultiSaver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Fajnie jakby w Multimedia był czwarty tematyczny pakiet np. Nauka i Przyroda z kanałami z tej tematyki w HD. Dopłaciłbym te 10 zł miesięcznie za kilka takich kanałów w HD. Myślę, że znalazłoby się więcej takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tro W tym pakiecie "HD" jest jeszcze Animal Planet HD który tez ma inna ramowke niż Animal Planet SD, poza tym od 1 lutego Animal Planet zmieni się w Discovery Life i nie będzie to już taki sam kanal jak Animal Planet SD, będzie więcej programów lifestylowych, natomiast Animal Planet HD na polskim rynku pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...