Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście,że się pojawi :-).

Jak nie w tym roku to być może w następnym..(za rok może dwa). @Power TV jeszcze nie raz zrobi "kopiuj-wklej" poprzednich postów pisząc w kółko, że rozmowy trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mini HD nigdy nie trafi ten kanał m.in. z tego względu, że ten pakiet nie jest już promowany przez operatora, a jednocześnie nie jest już wzbogacany o nowe kanały z wyjątkiem tych, które pojawiają się w DVB-T. Jak już coś to raczej tylko Familijny Max.

Edytowane przez Barti
Usunięto bełkotliwy i niezrozumiały fragment postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robotboy nadal leci na CN w nocnej ramówce i przez to nadal prawa należą to Turnera

O czym ty mówisz?Od 1szego września nie leci już w nocnej ramówce Polskiego CN-a.Wypada zaraz (o ile już nie wypadł) z zagranicznych CN-ów.CN stracił prawa.I to jest informacja od sprawdzonej osoby ,która zna się z osobą pracującą w CN-ie oraz z osobami ,które raportują wydarzenia z CN-ów typu CEE,Nordic,Niderlandy i innych.

 

Robotboy jest starszy niż Załoga Dino cz Johnny Test ,który leci na TopKIds

 

Top Kids Nie może zdobyć praw do niektórych rzeczy np. tych z DXD/Jetix/FoxKids ,a do niektórych rzeczy są drogie prawa albo Dubbingi czy Lektor niedostępny i trzeba by było zlecać znowu

 

Edit:Jednak wraca do CN CEE 1sezon kolega się dowiedział,czyli CN musiał odnowić prawa.U nas nie jest obecnie emitowany,ale być może wróci.Prawa zawsze można odkupić ,ale tutaj temat Robotboya już zamkinę

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylko bajek z Cartoon Network. Ciekawe, kto ma prawa do kreskówek CN z lat 1993-1998. Jeśli tak, to Jam Łasica/The Moxy Show/Jetsonowie( nigdzie nie ma rok temu wycofano z Boomerangu). A z takich innych to Garfield, Johnny Bravo. Albo coś od Warnera Brosa nayć np. Looney Tunes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajko to gatunek literacki ;) Masz na myśli seriale animowane/kreskówki.

 

Top Kids z tego co czytałem w tym temacie nie ma zamiaru kupować kreskówek od Hanny Barbery

Disney/Jetix/Fox Kids nie chce sprzedawać swoich praw zbytnio

Johnny Bravo,Atomówki i wiele innych ,to produkcje oryginalne Cartoon Network i do nich prawa im nie wygasają ,a nie mają zamiaru swoich produkcji sprzedawać (bo czasem z nich korzystają)----->https://pl.wikipedia.org/wiki/Cartoon_Network_Studios

Natomiast nieoryginalne produkcje Cartoon Network to np.:

Johnny Test (który już leci na Top Kids)

Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca(Która już leci na Top Kids)

Robotboy

Żywiołki

Musze opowieści

Wampirzyca Mona

Bliźniaki Cramp

Cubix <3

Ozzy i Drix

Baranek Shaun

George prosto z drzewa

Bernard

Xiaolin

Ufolągi

Atomowa Betty

Mistrzowie kaijudo;

Chris Colorado

Mucha Lucha (chyba)

i pewnie jeszcze jakieś inne

Nickelodeon Może odsprzedać jakieś prawa

 

A najłatwiej chyba jest brać od Nieistniejących typu własnie np. KidsCo,Zig Zap itd

Sam bym chętnie zobaczył jakieś kreskówki od Warner Bros

 

Też jeszcze 2 lata temu myślałem ,że wszystko jest takie łatwe i wystarczy tylko pieniądze mieć na prawa.Myliłem się.Nabrałem trochę wiedzy i widzę jak to wygląda.Tak samo łatwo nie jest dostać się do CP czy NC+ (Jak na ironie losu większośc kanałów dziecięcych to mini mini jim jam chyba jeszcze jest Cbebies Baby tv Nick Jr i inne tego typu stacje :P,a ja jak miałem te 4 czy 5 lat to CN już oglądałem czy Fox Kids :)  )

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robotboy nadal leci na CN w nocnej ramówce i przez to nadal prawa należą to Turnera. Zresztą dajcie spokój z takimi badziewiami. Tu mają królować kreskówki z lat 90-tych.

Tą wypowiedź popieram. Lepiej więcej klasyków z poprzedniego wieku. Ta akurat kreskówka nie jest jakimś specjalnym klasykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dafcio135

 

To "fajnie" w domu miałeś.

 

Moja opinia jest taka, duża część tych filmów i seriali animowanych na niektórych tego typu stacjach telewizyjnych ma zły wpływ na dzieci i młodzież i tak rzeczywiście jest. Jak dla mnie to jest ewidentnie fakt.

Edytowane przez Gość54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem za dzieciaka kreskówki z MiniMaxa, Cartoon Network, starego dobrego Disney Channel czy Nickelodeon, a w międzyczasie grałem i gram w różne gry, także te brutalniejsze i jakoś jestem normalny. Większy wpływ ma otoczenie i wychowanie, niż to co mamy na ekranie, bo od ludzi bardziej chłoniemy ;) I to jest fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajko to gatunek literacki ;) Masz na myśli seriale animowane/kreskówki.

 

Top Kids z tego co czytałem w tym temacie nie ma zamiaru kupować kreskówek od Hanny Barbery

Disney/Jetix/Fox Kids nie chce sprzedawać swoich praw zbytnio

Johnny Bravo,Atomówki i wiele innych ,to produkcje oryginalne Cartoon Network i do nich prawa im nie wygasają ,a nie mają zamiaru swoich produkcji sprzedawać (bo czasem z nich korzystają)----->https://pl.wikipedia.org/wiki/Cartoon_Network_Studios

Natomiast nieoryginalne produkcje Cartoon Network to np.:

Johnny Test (który już leci na Top Kids)

Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca(Która już leci na Top Kids)

Robotboy

Żywiołki

Musze opowieści

Wampirzyca Mona

Bliźniaki Cramp

Cubix <3

Ozzy i Drix

Baranek Shaun

George prosto z drzewa

Bernard

Xiaolin

Ufolągi

Atomowa Betty

Mistrzowie kaijudo;

Chris Colorado

Mucha Lucha (chyba)

i pewnie jeszcze jakieś inne

Nickelodeon Może odsprzedać jakieś prawa

 

A najłatwiej chyba jest brać od Nieistniejących typu własnie np. KidsCo,Zig Zap itd

Sam bym chętnie zobaczył jakieś kreskówki od Warner Bros

 

Też jeszcze 2 lata temu myślałem ,że wszystko jest takie łatwe i wystarczy tylko pieniądze mieć na prawa.Myliłem się.Nabrałem trochę wiedzy i widzę jak to wygląda.Tak samo łatwo nie jest dostać się do CP czy NC+ (Jak na ironie losu większośc kanałów dziecięcych to mini mini jim jam chyba jeszcze jest Cbebies Baby tv Nick Jr i inne tego typu stacje :P,a ja jak miałem te 4 czy 5 lat to CN już oglądałem czy Fox Kids :)  )

 

Szanuję opinię, jednak te kreskówki są dość przeciętne. A Crampy są dla mnie okropne pod każdym względem. Ja bym chciał by spróbowali zdobyć coś Disney'a, starszego co nie było dawno emitowane a jest ciężko dostępne w internecie po polsku. :D Darkwing Duck choćby. Raczej niemożliwe (nawet na pewno), ale marzyć każdy może. Trzeba się liczyć z tym że pewnych rzeczy nie idzie zdobyć. W sumie fajnie by było ostatecznie jakby Top Kids przypominało trochę stary CN (powyższe kreskówki), ale brak prawdziwych klasyków (Dexter, Johnny Bravo, Edki) doskwierałby jeszcze bardziej. Może więcej kreskówek od Hanna Barbera? Nie wiem jak jest z tymi. Przepraszam, ale tematu tej stacji nie śledziłem praktycznie. ;)

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Kids powiedziało, że kreskówek Hanny Barbery nie przyjmuje, a Disney nie odsprzedaje praw do kreskówek.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Rozumiem. ;) Cóż, niech biorą co się uda, a jest przyzwoite w takim razie. Choć "przyzwoite" u każdego oznacza co innego (zawsze można zobaczyć jaką opinią cieszy się dana pozycja). W sumie "Robotboy" mógłby być, nie był to jakiś majstersztyk animacji, ale część dzieciństwa mojego i pewnie wielu innych osób, które dziś mają około 20 lat.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...