Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widziałem i stwierdzam że szkoda miejsca na takie kanały i to w marnej jakości. Lepiej jakby dodali np. jeszcze coś z dorcela.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O jakim sarkazmie piszesz? Chcesz kanał którego na oczy nie widziałeś😅A wzrok mam jeszcze w miarę dobry to wiem co widzę. Bywam na różnych forach i nigdy nie widziałem osoby która by chwaliła ten kanał. A bywają tam tacy co maja xxx nie tylko tą która jest w CP czy PC+. Ale dalej tu takich nie brakuje co nie jakość a ilość sie liczy.Ten kanał to jest jeszcze gorszy od XXL😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "nasza kochana" niech się zajmie jakością tego, co ma, ponieważ w platformie premium, do jakiej aspiruje Canal+, stanowczo za dużo reliktów poprzedniej epoki - wersje SD kanałów, które już od lat mają swoje odpowiedniki we współczesnym "standard definition", czyli HD (Puls 2, Tele 5, Stopklatka, Zoom itd.).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga .

Nie napisałem , że szkoda że brakuje tych kanałów,  tylko zaskakuje fakt, że z Polsatem się nie dogadali ( Polsat ma już X powtarzalnych kanałów z reklamami na sat u 3 operatorów) a kanały z marnym SD, PC+ szybciutko dołącza.

W dodatku straszy nimi w usłudze Canal+ , gdzie w streamingu od dawna są odpowiedniki HD.

5 godzin temu, czerstwy napisał:

 Mam w CP i nie wiem czy tym kanałom poświęciłem z 15 minut od kiedy je posiadam.

2 platformy satelitarne i kto tu jest kolekcjonerem kanałów.:rolleyes:

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lakiman napisał:

 

2 platformy satelitarne i kto tu jest kolekcjonerem kanałów.:rolleyes:

A pomyślałeś że mam CP dla czegoś czego nie ma w PC+?Czy to za trudne dla ciebie? Oglądam tam PS i PSE średnio raz dwa razy na tydzień głównie w soboty jak jest boks i UFC. I nie dwie tylko trzy bo mam jeszcze Antiksat z 16E a miałem też HD+ z 19.2E😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie trudne to powstrzymać się od zaczepki.

😅 ( nie musisz się tłumaczyć:-)co oglądasz  Twoja babcia czy dziadek)

EOT

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...