Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Może to podwaliny pod nowy pakiet Multi+? Ciekawe jak status parowania na pozostałych kanałach. NG People chyba był od początku parowany, więc to jakaś nowosć. Z kanałów nieparowanych, a niedostępnych w SmartHD+ od długiego czasu był NG Wild i MGM, z tym ostatnim nie wiem jak jest po rebrandingu na AMC.

 

Multi+ musi mieć coś dobrego, bo 35 zł/miesiąc lub 25 zł przy wpłacie za rok z góry to już nie takie małe pieniądze, a jeśli mowa o wpłacie na tak długi okres, to należy porównać to z abonamentem i tu Cyfrowy Polsat ma w ofercie Familijny za 30 zł/miesiąc uwzględniając darmowe miesiące w umowie, a przy przedłużeniach 15/5 i 12/5 wyjdzie długoterminowo ok. 25 zł. W CP nawet będzie komplet TVNów z Fabułą, której w SmartHD+ obecnie nie ma.

 

Zatem tak naprawdę SmartHD+ zaczyna odstawać od konkurencji, a obecne zintegrowanie byłego multi+ do pakietu podstawowego to nic innego jak wzmocnienie oferty na tyle, by powstrzymać odpływ użytkowników, którzy po skończeniu poprzedniej promocji przestali doładowywać.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy z wielkiej litery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem, czy już ktoś o tym napisał tu na forum ale w ofercie Smart HD z wlaczonym pakietem Multi, działają dodatkowo kanały NatGeo People HD i Romance HD.

Ja mam wyłączony Multi+ i mi one nie świecą :)

 

Może to podwaliny pod nowy pakiet Multi+?

Też mi się tak zdaje :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam możliwości sprawdzenia, więc zapytam: wspomniane Nat Geo People HD i Romance HD świecą tylko u osób, które posiadają włączony pakiet Mutli+? A co z innymi kanałami dostępnymi w nc+ na kartę, tj. AXN Spin HD, Discovery Historia, TV Republika? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś może w końcu rusza i mam nadzieję, że te dwa kanały nie przypadkowo świecą, tylko to nareszcie początek nowego dodatkowego pakietu w ofercie SMART HD jakim jest MULTI+. Myślę, że lada moment będzie jakiś komunikat na SAT KURIERZE.

Edytowane przez sopelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://forum.ncplus.pl/forum/forum/oferta-na-kartę/poznaj-ofertę-na-kartę/nnk/1264111-dodatkowe-kanały-hd-za-zero-2016-2017

 

Dla Klientów „SMART HD+” z dostępem do Pakietu Multi+ dodano odbiór dodatkowych kanałów promocyjnych:AXN Spin HD, Romance TV HD, 13 ulica, Discovery Historia, Nat Geo People HD, Republika – bez dodatkowych opłat na Okres obowiązywania promocji.

 

Pakiet nie wart swojej ceny, a na nowy mi nie wygląda i lepiej gdyby dodali Nat Geo Wild lub Animal Planet ale oni nie myślą o Smart HD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nc+ ujednolica swoją ofertę. Aktualnie usługa Smart HD+ ma prawie identyczną zawartość jak najniższy pakiet abonamentowy Start+.

 

 

Racja ale jeżeli się nie mylę to w Start+ jest jeszcze ATM Rozrywka i Active Family, dali by jeszcze

Disney XD(do podstawowego) bo prawie we wszystkich ofertach na kartę jest a w Smart HD+ nie.

Wzbogacili by Multi+ o Eurosport 1(może 2) dodali by coś jeszcze i dobra oferta będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł odnośnie aktualnej promocji w ofercie Smart HD+ na portalu "SatKurier.pl": :arrow:https://satkurier.pl/news/129674/smart-hd-nowe-kanaly-w-pakiecie-multi.html
 
Promocja trwa od 10 czerwca 2016 roku do 1 maja 2017 roku. W jej ramach bez dodatkowych opłat (za pakiet Multi+) dostępne są kanały:
- Planete+ HD,
- Ale Kino+ HD,
- MiniMini+ HD,
- Domo+ HD,
- Kuchnia+ HD,
- TeleTOON+ HD,
- Discovery Channel HD,
- TVP Sport HD,
- Disney Channel HD,
- AXN HD,
- nSport+ HD.
 

Natomiast dodatkowo płatny pakiet Multi+ został wzbogacony o następujące kanały:

- AXN Spin HD,
- Romance TV HD,
- 13 Ulica,
- Discovery Historia,
- Nat Geo People HD,
- TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...