Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

czy jest jakas znaczacsa roznica miedzy ariva 102E a ariva 250combo?

Tak, różnica jest znaczna.

Ferguson Ariva 250 Combo - tuner odbiera zarówno kanały satelitarne, jak i cyfrowe naziemne (ma dodatkowo głowicę DVB-T). Oprócz tzw. czytnika uniwersalnego kart, posiada także złącze na moduł CAM (CI lub CI+ w trybie "legacy").

Ferguson Ariva 120E - tuner odbiera wyłącznie kanały satelitarne (nie ma głowicy DVB-T) i posiada tylko uniwersalny czytnik kart. Brak jest tutaj złącza na moduł CAM. Istnieje też "bliźniaczy" tuner, Ferguson Ariva 202E, który również nie ma głowicy DVB-T, ale posiada dodatkowo złącze na moduł CAM.

Więcej informacji na temat tych tunerów znajdziesz w osobnym dziale na forum SK poświęconym tunerom marki Ferguson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawa z moją migracją z TNK SD na Smart HD+ została zakończona - od dziś mogę oglądać kanały. :) Troszkę zeszło z zaksięgowaniem pieniędzy na koncie Cyfrowego Domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to chyba najlepsze rozwiązanie, żadna inna platforma nie ma w ofercie Planete+, AleKino+ i Kuchnia+ w niższej cenie. A nie chciałbym wykupować jakichś platynowych, srebrnych czy innych pakietów, bo z reguły w tych najdroższych te kanały są obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa Eurosportu? Słyszałem, że mają umowę do września br, dlatego póki co nie ma go w wykazie kanałów, czy to prawda? Jaka według was może być przyszłość tego kanału w ofercie Smart HD+:

a) nie ma i nie będzie

B) dołączy do pakietu Multi+ we wrześniu

c) będzie podstawą nowego pakietu Pakietu Ekstra

d) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przewodniku po ofercie smart hd+ w dziale definicje jest mowa o pakiecie ekstra :), więc pewnie go dodadzą

ano fakt jest tam coś takiego, ale czy coś takiego wogóle powstanie? Moim zdaniem ten pakiet Ekstra, to może w przyszłości być opcja Canal+ Family - to pewnie o to może im chodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w dniu 5 sierpnia br. dokonałem kolejnego przelewu w wysokości 20 zł na moje konto w Smart HD+. Kartę mam obecnie aktywną do 12 sierpnia br. I co ciekawe, mimo wpłaty w zeszły poniedziałek, ważność mojej karty nadal nie przedłużyła się! Czy to nie za długo? Dzisiaj w sumie mija czwarty dzień od dokonania przelewu, a moja wpłata wciąż nie jest zaksięgowana! Przynajmniej tak pokazuje mi strona "Telewizji na Kartę"... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz aktywny multi+? Jeśli nie, to ważność powinna się przedłużyć, jeśli tak, to 20 zł to zbyt małą kwota na przedłużenie ważności podstawowego wraz multi+. Sprawdź też, czy dokonałeś przelewu na właściwe konto. Jak wpłacałeś przez internet, to powinno już dojść. Jeśli przy okienku, to niekoniecznie, bo te przelewy nie zawsze są księgowane od razu, a teraz okres urlopowy i czas przelewu może przeciągnąć się o kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...