Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym kanałem Orange Sport jako kanał FTA to ewidentny błąd na stronie operatora (w tym przypadku Smart HD). Kanał ten jest kodowany. Oczywiście działa przez 1 miesiąc w pakiecie bez opłat, po czym po miesiącu- karta Smart HD nie doładowana, nie odbiera żadnych kanałów (w tym i Orange Sport). Działają tylko kanały FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak kolega napisał: nc+ zabezpiecza się przed ew. roszczeniami związanymi z wycof. kanału oznaczając go jako FTA - nie wchodzi w skład pakietu

nc+ oczywiście wprowadza w błąd klientów gdyz FTA rozumiany jako kanał bez opłat, wolny w odbiorze

Dokładnie! Tym też mógłby zainteresować się UOKiK... :roll:

 

 

Wie moze ktos, czy Smart HD+ wspolpracuje z Ferguson Ariva 202E bez problemow?

Działa. :) Sam mam Arivę 202E i dodatkowo kartę "Smart HD+" i wszystko hula elegancko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do znawców tematu.

Chciałbym zamiennie korzystać z tzw „telewizji na kartę” (smart hd+ i multi+) w mieszkaniu i domku letniskowym.

Jakie dekodery zakupić do obu tych miejsc i czy w ogóle będę mógł korzystać z jednej karty z w dwóch dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu możesz nosić kartę ze sobą i przekładać między dekoderami w obu tych lokalizacjach - karty smartHD+/smartHD/TNK SD są nieparowane.

 

Co do dekoderów to zależy czy chcesz HD czy SD. Jeśli HD to najtańsza rozsądna opcja to chyba Ferguson Ariva 102E za 250 zł za sztukę z przesyłką na znanym portalu aukcyjnym, a SD dostaniesz już od 100 zł z przesyłką, np Opticum X80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie, co wielu użytkowników tego forum. Czy jak mam ofertę SmartHD a wszytko u mnie działa i chwycę pilota do ręki i przełączę na inny kanał np. z TVP1 na TVP2 to czy się przełączy i wyświetli na ekranie kanał TVP2 ? Proszę o pomoc, bo jestem zdesperowany i nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo zamierzam kupić ofertę smart HD + czy dekoder digyboxx HD C+ będzie odpowiedni ?? i jeszcze takie pytanie gdzie i jak sprawdzać ważność swojego pakietu ?? mam zamiar korzystać i z podstawowego i z multi+ ale jak np doładuje 300 zł ( wiem to na rok) ale gdzie to potem sprawdzić ile jeszcze zostało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanie odnosnie TNK HD Czy do dekodera Ferguson Ariva 102E mozna wsadzic tylko karte sim gdyz tylko karte sim posiadam ze starego tunera SD technisat?A patrzac na zdjecia nie widze zadnego wejscia a chcial bym sie upewnic przed zakupem.

I jakie jeszcze sprawdzone tunery beda odbieraly TNK HD? Moze jest gdzies jakas lista?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o TNK HD czy Smart HD ?

 

Karty SIM nie włożysz do większości tunerów (w tym Fergusona Ariva 102E). Musisz znaleźć ten duży "adapter" do karty SIM (może być np od jakiegoś startera do komórki, aby pasował) i tam ją wkleić taśmą. To wystarczy.

 

Większość tunerów z obsługą Conax pociągnie Smart HD (wszystkie Fergusony, Opticum itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...