Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale nie poradziłem sobie z instalacją pakietu Smart HD+.

 

Czy nie ma gdzieś w necie (może ktoś z Was posiada) sprawdzonej/działającej listy z kanałami do tego pakietu, żeby można była ją wgrać przez USB? Przypominam, że chodzi o dekoder Ariva Combo HD.

 

A może da się taką prawidłowo działającą listę wyeksportować do pliku i udostępnić?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji softu należy przywrócić ustawienia fabryczne. Włącz wyszukiwanie automatyczne i sprawdź czy są kanały o które ci chodzi. Jest też szybkie wyszukiwanie gdzie można wybrać operatora - cyfrowy polsat, c+, nc+, tnk.

Na stronie fergusona jest edytor listy kanałów - zgraj listę i w tym programie spróbuj dodać brakujące kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dokonać przelewu chcąc doładować SMART HD, bo padł terminal w punkcie. Czy mam przelać na adres: CYFROWY DOM SP. Z O.O.
AL. GEN. W. SIKORSKIEGO 9, 02-758 WARSZAWA, czy może ten: ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa ? Bo już zgłupiałem, który w końcu jest aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowni Koledzy mam pytanie związane z ofertą Smart HD+, pytam, bo rzadko z niej korzystam a karta większości leży w szafie. Jak wiadomo mamy dwa typy kart do oferty Smart HD+:

 

1. Pozostałość po TNK SD tzw. "Niebieska karta" z możliwością wyłamania na mały SIM:

1379010200_1456044834_thumb.jpg

1716730800_1456044961_thumb.jpg

 

2. Oryginalną kartę NC+ tzw. "Czarną", które jak zauważyłem są dwie wersje, z wyłamywanym SIM-em i bez wyłamywanego SIM-a:

7372689300_1456045313_thumb.jpg

7530053900_1456045017_thumb.jpg

3665263500_1456045216_thumb.jpg

 

 

Moja różnica brzmi czym się różnią te karty? Czy tylko szatą graficzną, bo wydaje mi się, że ktoś pisał, że karta "czarna" szybciej działa. Drugie pytanie czy to prawda, że na karcie "czarnej" działa więcej kanałów niż na karcie "niebieskiej"?

Dzięki z odpowiedzi.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat dwie karty Smart HD+. Jedną starszą, niebieską, z logo "Telewizji na kartę" właśnie. Obecnie już jej nie doładowuję.

Druga moja karta Smart HD+ to karta czarna, z logo nc+. Karta ta posiada wyłamywaną "małą" kartę. Kartę tą niedawno po raz pierwszy doładowałem, gdyż skończył się już okres "fabrycznego" jej doładowania wynikającego ze "startera" (w moim przypadku 2 miesiące).

 

Ja akurat nie dostrzegłem jakichś widocznych różnic w szybkości działania obu kart. Zarówno z jednej, jak i z drugiej karty dekodowanie kanałów jest szybkie i sprawne. :)

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego @Barti właśnie na odpowiedź od Ciebie oczekiwałem :)

Pamiętasz ktoś ostatnio pisał, że zauważa, iż karta "czarna" Smart HD+ szybciej działa?

A jak z kanałami czy coś na "czarnej" działa więcej niż na "niebieskiej"?

Chodzi mi o kanały z ostatnio zakończonej promocji.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z kanałami czy coś na "czarnej" działa więcej niż na "niebieskiej"?

Chodzi mi o kanały z ostatnio zakończonej promocji.

 

To jest dokładnie taka sama oferta i nie ma tu różnicy, czy mamy kartę niebieską, czy też tę nowszą, czarną. Zarówno na jednej, jak i drugiej mamy dostęp do kanałów, do których mamy wykupiony dostęp.

Nie wiem, jak wygląda tutaj sytuacja z kanałami z ostatniej promocji (mam tu na myśli głównie kanały "z plusikiem") na poszczególnych kartach, ale na tej niebieskiej jakoś na początku stycznia br. kanały te mi "zgasły" (nie miałem wówczas na tej karcie aktywnej opcji "Multi+"). Na tej mojej obecnej, czarnej karcie, aktywowanej jakoś w połowie grudnia ub.r., tuż prze końcem "fabrycznego" jej doładowania zadzwoniłem do BOK i zgłosiłem chęć pozostawienia sobie aktywnej opcji "Multi+". Zaraz potem po raz pierwszy doładowałem tę kartę. Na razie na jeden miesiąc, za 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem na znanym portalu aukcyjnym oferowana jest jeszcze jedna szata graficzna karty do oferty Smart HD+, tj. pozostałość po telewizji "N", czy można to tak nazywać:

 

NOWOŚĆ NA RYNKU!

 

TYLKO U NAS PRZEDPREMIERA!

NAJNOWSZY MODEL 2016r!

5461088200_1456147090_thumb.jpg

 

Przecież jest to "stara" karta pozostałość po byłej telewizji N, (oferta nr 5720785492). Bardziej chyba aktualną kartą jest ta czarna z logiem NC+.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...