Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak skończy się promocja to kanały po prostu zgasną i nic z tym nie da się zrobić. Te kanały zostały po prostu włączone do podstawowego pakietu. Karty żadnych dodatkowych uprawnień nie otrzymały. Jak było 100...0014 na podstawowy SmartHD+ tak jest nadal.

 

Tak samo CP zrobił promocję na święta. Przypisał najniższe możliwe uprawnienia promocyjnym kanałom i działają nawet na własnościowych, nieopłaconych dekoderach, bo mają one zawsze uprawnienia do oglądania "kanału dla abonentów".

 

To, że promocja SmartHD+ nadal trwa jeszcze nic nie znaczy. Ewentualna zmiana wejdzie najwcześniej w poniedziałek, bo od tego dnia infolinia będzie w pełni obstawiona i łatwiej będzie uporać się z możliwymi problemami technicznymi, a nigdy nic nie wiadomo, czy taka zmiana pakietyzacji nie spowoduje braku dostępu u osób, które mają te kanały gwarantowane w swoich ofertach.

 

Może czeka nas też niespodzianka. Jakiś czas temu zdjęto parowanie z MGM HD i Nat Geo Wild HD. W najbardziej optymistycznej wersji będzie 4 część promocji z rozszerzoną listą kanałów, a w mniej optymistycznej tylko pakiet multi+ zostanie rozszerzony.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Teraz jest pytanie. Po co zanęcali kanałami, które już całkowicie znikną z listy? Gdyby było tak że pozostaną, ale będą droższe np. w multi+ to ja rozumiem, ale że w ogóle ich nie będzie w ofercie smart hd+? Dziwny ruch.

Ja myślę że mogli też zanęcać aby jak najwięcej osób chciało prejść z tnk sd na smart hd bo tnk chyba w 2016 się kończy....Choć przyznaję że zawsze takie promocje się robi aby przyzwyczić klienta do oferty i po zakończeniu chciał wykupić dalej te kanały które były w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że jednak jest szansa, aby kanały promocyjne pozostały w ofercie Smart HD+ na dłużej.  :wink: Na forum NC+ jeden z użytkowników podał taką nieoficjalną informację. Ponadto dzisiaj mój dobry znajomy był w autoryzowanym punkcie sprzedaży platformy nc+ w Sokołowie Podlaskim i wydusił od pracownika informację, jakoby kanały miały być jeszcze dostępne promocyjnie przez pewien okres czasu oraz ma pojawić się kilka nowych, ale na jakich zasadach to już niestety nie wiem. Nie chcę siać jakichś obietnic, ani nic w tym stylu, bo to wszytko może okazać się nieprawdą, ale jeżeli podobne informacje zostały uzyskane z dwóch źródeł, to jest jakaś nadzieja, że będzie dobrze albo też jeszcze lepiej  :wink: .

Edytowane przez patryk92
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może będzie tak, że te kanały "z plusikiem" pozostaną już w pakiecie podstawowym, a do dodatkowego pakietu Multi+ dołączone zostaną nowe kanały? Np. Eurosporty, które też obecnie są chyba dostępne w Smart HD+ w ramach promocji, czy też może MGM HD i bodajże National Geographic, przy których jakiś czas temu zdjęto parowanie? Może nie zrobiono tego tak bezcelowo. No, ale na razie to tylko takie gdybanie. Będzie, co będzie. Zobaczymy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że jednak jest szansa, aby kanały promocyjne pozostały w ofercie Smart HD+ na dłużej.  :wink: Na forum NC+ jeden z użytkowników podał taką nieoficjalną informację. Ponadto dzisiaj mój dobry znajomy był w autoryzowanym punkcie sprzedaży platformy nc+ w Sokołowie Podlaskim i wydusił od pracownika informację, jakoby kanały miały być jeszcze dostępne promocyjnie przez pewien okres czasu oraz ma pojawić się kilka nowych, ale na jakich zasadach to już niestety nie wiem. Nie chcę siać jakichś obietnic, ani nic w tym stylu, bo to wszytko może okazać się nieprawdą, ale jeżeli podobne informacje zostały uzyskane z dwóch źródeł, to jest jakaś nadzieja, że będzie dobrze albo też jeszcze lepiej  :wink: .

Jak to się sprawdzi, to masz u mnie przysłowiowe piwo :brawo: Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że okaże się to prawdą, każdy z użytkowników Smart HD+ skorzystałby na tym  :grin:. Jak będzie w praktyce, zobaczymy. Fakt faktem, że cały zarząd nc+ nie kwapi się do udzielenia jakichkolwiek informacji. Tak naprawdę oni chyba sami do końca nie wiedzą co chcą zrobić z tą ofertą programową, skoro początkowo zapewniali na swoim forum, że promocja nie zostanie przedłużona, a teraz pojawiają się przecieki potencjalnie także od pracowników nc+, że kanały jednak pozostaną, a nawet dołączone zostaną nowe.  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bajka ma swe nowe życie.

Ja akurat aktywując dziś kartę Smart w BOK otrzymałem info, że wyłaczenie to kwestia techniczna, po weekendzie ktoś tym się zajmie. A decyzja ponoć nieprzyjemna dla klienta.

Tak więc nikt , nic nie wie. Moim zdaniem najwiarygodniej brzmi zdanie przedstawicielki nc+ na ich forum...czyli wyłaczamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie oferty słabe i drogie, jak bym miał potrzebę takiej oferty to w Abonament od razu wchodzę bo będzie taniej, nikt nie pakuje się w reanimowany sprzęt na własność, jak to padnie to płacisz a nic nie oglądasz, TNK HD też brania dużego nie ma i nawet jak załatwią Smart HD+ brakiem promocji to TNK HD się nie sprzeda lepiej , zresztą nie ma jej w ofercie a na Allegro jakieś resztki jeszcze, jak podniosą ceny sprzedawcy to wcale tego nie sprzedają, ja tam czekam na spokojnie, od Marca jak będzie bez promocji w Smart HD+ to już grosza ode mnie nie zobaczą, wykorzystam nieaktywne karty a potem je utylizuję.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD (tej oryginalnej z 2010 roku) praktycznie już nie dostaniesz. Jeden gościu wystawił ostatnio na portalu aukcyjnym 10 modułów nieśmiganych i wszystkie zeszły po 230zł. A jeśli chodzi o NC+ na kartę, to też nieprawada, że nie schodzi, byłem po świętach w lokalnym sklepie dla idiotów i Euro, to po zestawach jakby huragan przeszedł, zostały niedobitki, także na świeta sprzedali (a długo leżały). Ile z tego będą mieli kasy po miesiącu promocyjnym, to zupełnie inna bajka oczywiście.

 

Ja jestem skłonny zapłacić odrobinę więcej za brak umowy. I tu dwie opcje mi pasują:

 

- pełny pakiet w TNK HD lub NNK za 59,70

- pakiet Domowy HD+ doładowany na 3 miesiące za 19,90 za miesiąc

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza to karta TNK HD gdzie pakiet bez opłat jest ważny rok po doładowaniu. Mam taką jedną z dekodera BSKA - dekoder już dawno padł i sprzedany.

Doładowuję pełny pakiet za 59,70zł jak jest potrzeba pooglądac cos więcej ( jesien, zima, wiosna ).

Ci co wiedzą to wiedzą dlaczego własnie ta karta a nie inna i własny dekoder :)

Żadne Smart HD, NC+ Mix itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...