Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Oby tego kanału nie dodali do SmartHD+. Dodawanie kolejnych śmieci zapycha ofertę i jeszcze bardziej zmniejsza szansę na dodanie innych kanałów. Coś mi mówi, że jeszcze TVN Fabuła może wejść do oferty, skoro już będą śmieci nam wrzucać.

Oferta SmartHD+ potrzebuje najbardziej kanału przyrodniczego. Z tematycznych wszystkiego po trochu jest, ale odpowiednika Animal Planet, NatGeo Wild, czy Viasat Nature po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam smart hd+ już około 1,5 roku i szczerze nie jestem zbyt zadowolony. Może i tanio ale jednak słaba ta oferta. Sport to tylko Nsport+ na którym meczy już chyba nie pokazują, Eurosport który u mnie ma problemy z odbiorem, TVP Sport (wiadomo kasznka) no i Polsat Sport News.. DLa dzieci to chyba tylko Disney Channel i TVP ABC a żeby zobaczyć jakiś konkretny film to Polsat/TVP1/TVN. No nic, idę do Polsatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jakby się ktoś pytał co trzeba do oferty smart hd+, to ja użytkuję już ponad miesiąc:

Opticum HD XS65, antena salelitarna 80cm (miałem miejszą Technisat 45, taka kwadratowa, ale co większe, to lepsze, też taka uciągnie sygnał, ale raz na dzień np. na tvp sport coś przytnie obraz), telewizor jaki tam macie, byle z wolnym portem hdmi. I cóż...Jak macie świeżą kartę, lub starą z oferty SD, to przy aktywacji na stronie smarthd+ nie zaznaczajcie że bierzecie pakiet multi+, bo i tak jest teraz promocja na mocy której kanały z tej dodatkowej oferty są prawie wszystkie, to jest do 31.12.2015, a potem może przedłużą? Zobaczymy. No i cóż, ja kupiłem nową miesięczną kartę smart hd+ i jest ona czarna z napisem NC+, lub NC, już nie pamiętam, bo poprzednią niebieską mam z włączonym multi + i chciałem porównać co było i co jest. Wszystko co było w HD w multi+ mam bez multi+, tylko o dziwo widzę że kanał stopklatka jest zakodowany, dlaczego?

Edit. Stopklatka też jest, widocznie chwilowy problem.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi wyjaśnić jaka jest różnica pomiędzy NC+ Telewizja na kartę a SMARTHD+ Telewizja na kartę ?

Czy w obydwu przypadka mogę do posiadanego tunera dokupić zestaw startowy - doładowana karta ?

Tuner Opticum HD X310 .

Czy tuner ten dobrze współpracuje z wymienionymi ofertami ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ Telewizja na kartę to oferta w której dostajesz kartę sparowaną z dekoderem. W skrócie, z pewnymi wyjątkami, karta na innym dekoderze działać nie będzie (wyjątki masz tutaj).

 

Nie znam dekodera Opticum HD X310, ale z tego co inni piszą na forum, ten dekoder powinien działać z kartą SmartHD+, która jest dostępna zarówno jako sama karta, jak i w kompletach z dekoderem. Generalnie każda karta z tej oferty powinna działać w każdym dekoderze z czytnikiem Conax lub uniwersalnym. Z kolei niektóre dekodery z tej oferty działają wyłącznie z kartą z którą były sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce o ile dobrze rozumiem w NC+ masz wybór czy bez umowy czy z abonamentem, gdzie rozumiem że jest zobowiązanie tego że utrzymasz ważność przez jakiś okres czasu. W ofercie bez umowy przy najtańszym wyborze masz praktycznie to samo co w smart hd+, ale za 19,90zł o ile opłacisz to na 3 miesiące. Nie widzę możliwości wyboru dłuższego przedłużenia na np. pół roku czy dłużej. Szkoda, bo niektórzy abonenci chcieli by mieć to z głowy. Poza tym jak pisał poprzednik, karta jest chyba parowana z dekoderem. Jak zdecydujesz się na umowę, to masz za te 19,90zł miesięcznie parę kanałów więcej, ale czy warto? Tu trzeba ocenić subiektywnie. Ja osobiście jestem zniesmaczony faktem że oferuje się używane (refubished) dekodery i niestety nie widzę żeby to było opisane jakimiś większymi literami w widocznym miejscu, ale być może jestem mało spostrzegawczy ;) Z reguły odrzucam oferty abonamentowe, ale czasami się nad tym zastanawiam i taką ofertę refubished, to chciałbym mieć przed nosem tylko jeśli było by to ok. 50 zł za dekoder + bez wyboru tylko abonament, coś za coś jak się mówi ;) . No ale cóż, chyba mają tam w NC+ jakiś dobrych logistyków :)

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

czy ktoś z Szanownych Państwa posiada informację, czy promocja, która obecnie trwa w SmartHD+ (czyli dodatkowe kanały, notabene regulamin tej promocji został "odlinkowany", ale PDF-a mam i udostępnię gdyby ktoś chciał), zostanie w jakiś sposób przedłużona? Obecnie oferta SmartHD+, zawierająca dodatkowe kanały - i to nie tylko Planete+ i inne z pakietu teoretycznie dodatkowo płatnego, ale też Eurosporty, Discovery, AXN - jest dla mnie bardzo dobra. Jeżeli promocyjny dostęp nie zostanie przedłużony, to nawet wykupienie dodatkowego pakietu za 10 zł/mc nie pozwoli na dostęp do tych kanałów. Moja sytuacja jest taka, że korzystam dodatkowo z najtańszego pakietu z kablówki (po co? bo potrzebuję internet z kablówki) i w parze z rozszerzonym SmartHD+ mi to wystarcza. Gdyby jednak od stycznia 2016 pozostały tylko kanały dostępne bez promocji, to mogę rozważyć wykupienie szerszego pakietu w kablówce... Wygodniejsze jest dla mnie jednak korzystanie z SmartHD+, jako że tuner Ariva 250 Combo sprawnie działa jako nagrywarka PVR. Umowa z kablówką jest do końca roku, więc wcześniej muszę zdecydować, a nie wiem, co będzie z SmartHD+.

Reasumując: czy są jakieś wiarygodne przesłanki, zgodnie z którymi można się spodziewać, co będzie?

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...