Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że martwisz się bo 2 karta jest gdzieś tam, gdzie nie powinna być.

Karty mam caly czas w tym samym domu i juz wiele lat tak dziala a nawet jesli karta byla by w innym mieszkaniu to co to zmienia skoro ja chce dolozyc tylko 1 tv? Po prostu dzieci rosna i domagaja sie tv w swoim pokoju.

Czyli wychodzi na to ze majac dekoder jedno glowicowy to moge kupic spliter zeby dolozyc tylko 1 tv i te zmiany mnie nie dosiegna dopuki nie bedzie parowania? dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy były ale nie ma od blisko 2tygodni....o ile nie ponad.Nie pytac skad wiem...Jeśli teraz kto ma problem to tylko wina splitterów bo flagi ecm liczące zostały zdjęte. :brawo: Finał testów jest taki : bardzo duża liczba własych sprzętów miała problemy ciągłe zgłoszenia swoje robiły.Na dziś wiadomo też że sagemcomy 83 i 87oraz pozostały sprzęt po Cyferce ma problemy z działaniem w takiej konfiguracji jakie były testowane...czyli 2-4 ecm na 30sekund a nie jak pisano na 10;) ale nie wazne...Najważniejsze że problemy i testy się uspokoiły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problemy na starych dekoderach 2szt philips 6010 i 1szt pionner 1430 od około 3tygodni niemam w ogóle kanału puls na kanale 20 a na 74 national geografc ,80 planet,79 d.science mam obraz 2-3 minuty i ciemność po paru minutach wskoczy i znów to samo .Niezależnie czy chodzi jeden dekoder czy 2 jednocześnie.Spliter mam już kilku letni. Co zrobić -wymienić na coś nowszego czy niewarto kupować. Umowe mam jeszcze na rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
Co zrobić -wymienić na coś nowszego czy niewarto kupować. Umowe mam jeszcze na rok .

 

Szkoda inwestować kasę w splittery. Za rok prawdopodobnie te tunery i tak pójdą na śmietnik.

Miałeś szanse w zeszłym roku na lepszą alternatywę i to za rozsądne pieniądze.

Ja bym szukał do cesji nboxa BSLA i BSKA z aktywnym abonamentem. Drugiego (sam tuner) kupiłbym od ręki.

Również obecnie kupowanie tunera/TV z gniazdem CI+ jest ryzykowne bo nawet taki sprzęt wg zapowiedzi Canal+ Group nie będzie wspierany po 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42

Ale w Polsce operatorem jest ITI i moduły mają wprowadzić.

Operator operatorem a na dodatek nie ma pakietu większościowego.

Podaje tylko info dt polityki większościowego udziałowca jakim jest C+.

"Wprowadzają" tak od samego poczatku NC+. Konkurencji tez niespieszno do modułów.

Precedens z odrzuceniem zażalenia Astona jest dość istotny - otwiera drogę na definitywne zakończenie wsparacia dla odbiorników niezależnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat: Nazwa własna. Przecież jest opisane w powodzie edycji...

 

@taba: Dwa dekodery z Enigmą i karta z BSKA/BSLA. Chociaż osobiście uważam, że telewizor w pokoju dziecka to ciężki grzech rodzica. Mój młody, mimo, że nie ma TV w pokoju ma momentami objawy ciężkiego uzależnienia i poważnie się zastanawiam nad tym, żeby nie aktywować kolejnego MIX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam Diviso air 1szt + jeden na kablu w sypialni i od czerwca właśnie dlatego umowa na 2 lata z dwoma kartami cameleon z tym ze jedna karta w Polsce u rodziców i tam bez spliterow.

Ostatnio byłem u kumpla i ma full pakiet nc+ i full pakiet Polsatu za 15 funtów na miesiąc oczywiście nielegal.

Dekoder ma po N a drugi nie wiem .Wszystko mu działa bez zacięcie choć kiedyś ja też to testowałem na mojej airvie 100e i mi się zacinalo co 30 sekund .

Mój diviso miał być taki wspaniały ale zacina czasem i nie wiem od czego to zależy i głównie zacina tam gdzie jest po kablu i to mnie dziwi a oprogramowanie zaktualizowane odrazu po zakupie .Jeśli chodzi o wsparcie z diviso to cos takiego nie istnieje .

Teraz np.wyłączyłem spliter z pradu wyjalem karte podłączyłem spowrotem i jak narazie 15 minut bez zaciec. Czy ktoś może ma podobnie ?

Gdyby wcześniej wiedział ze nielegal tak dobrze teraz działa to chyba bym się nad tym zastanowił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vanulek7. Najpierw to zastanów się co tutaj wypisujesz. Jak używasz kart Cameleon.itd. :> . Powinieneś to zostawić dla siebie, bo to nie ma nic wspólnego z Diviso. . Nie wiem czy czytałeś na stronie Diviso jak skonfigurować karty, aby działały z Ferdkami. Co masz na myśli wsparcie Diviso? Na maile odpisują jak ma się problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder peace pvr 500 GB ,arrive 100e i spliter diviso air i właśnie oglądam mecz Barcy w sypialni na ferdku i połączeniu kablowym i przerywa mi co jakiś czas .Taki to miał być wspaniały system a mnie już to wk...wia bo kosztował 297 zł.

Danych swoich nie podałem wiec o mnie się nie martw .

Co masz na myśli pisząc ze ferdki trzeba jakoś specjalnie skonfigurować?

 

aha no i nie mam w ustawieniach splitera opcji dla dekoderow ariva -uzyj opcji dla bardziej wymagajacych dekoderow jak wczesniej wymienione ariva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...